Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

03. Aprilveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 9. April 2010 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

klok
Startpreis 90 EUR

Franse klok ook wel osseoog genoemd. ca. 1880, met beschilderde wijzerplaat, loopt goed. 45x37x13cm.

Duitse regelateur
Startpreis 200 EUR

Duitse regelateur met mahoniehouten kast, ca. 1910/1920, gemerkt LFS. 63,5x35x15cm. Cond.: G

Mysterieus
Startpreis 380 EUR

Mysterieus grote sculptuur dame met kelk brons,waar uurwerk op rust , op een marmeren voet . Eind 20e eeuw H.85 cm.

Wandklok
Startpreis 30 EUR

Eikenhouten wandklok 80-er jaren. Komt nieuw uit de doos, nooit gebruikt. 80x32x13cm.

Klok
Ergebnis: 575 EUR

Staand horloge met massief eikenhouten kast, eind 18e eeuw, Schwarzwalder uurwerk met beschilderde wijzerplaat, 235x45x25cm. Cond.: G

Reiswekker eind 20e eeuw.
Startpreis 120 EUR

Reiswekker eind 20e eeuw, messingkastje met emaille, wijzerplaat beschilderd.

Regelateur Penaat
Ergebnis: 320 EUR

Regelateur klok, zgn. vrijslinger,jugendstil, notenhouten kast met bronzen delen gedecoreerd. Ontwerper: Willem Penaat( Deventer 25-8-1875/ Amsterdam 5-5-1957)

Wekker Engeland
Startpreis 40 EUR

Wekker Engeland Genalex met bakkelieten kastje ca. 1930/1940, 13x13cm.

Klokkenstel
Ergebnis: 325 EUR

Frans klokkenstel± klokje met 6 groene zuiltjes en met bronzen ornamenten.Hierbij 2 bokaaltjes geheel op een wit marmeren onderstel. klok±H.37xB.24xD.10cm., bokaaltjes H.25 cm.

Marmeren Art -Deco klok
Startpreis 100 EUR

Marmeren Art- Deco klok met reeën, zwart met rose marmer op verchroomde pootjes, uurwerk is van marti, 22,5x46x12cm. Cond.: G

Wandregelateur
Kein Mindestpreis

Eiken wandregelateur, begin 20e eeuw, 70x34x17cm. Cond.: G

Frans klokkenstel
Startpreis 375 EUR

Frans klokkenstel met messing ornamenten, ca. 1900, rood emaille met blauw en witte bloemen. Klok: 55cm. , 2 stuks 5-Armige bijzetbokalen: 57cm.

Groot marmeren klokkenstel
Ergebnis: 95 EUR

Marmeren klokkenstel (1 kandelaar niet compleet), ca. 1900, 67x36x18cm. Cond.: R

Klokkenstel
Kein Mindestpreis

Marmeren klokkenstel, compleet begin 20e eeuw, 35x19x11cm. Cond.: R

Engelse staande klok Lancaster
Kein Mindestpreis

Engelse staande klok J. Parkinson Lancaster, gebeeldhouwd mooreiken, met datum- en secondenwijzer, 18e eeuws uurwerk, 17e eeuws rijk gebeeldhouwde kast met vrouwenfiguur Anno 1656. 233x56x31cm. Cond.:...

2 Klokken
Ergebnis: 35 EUR

2 Oude klokken, 1x keramiek (geglazuurd) met wekkeruurwerk, Duits begin 20e eeuw, 32x22x9cm. Cond.: U, 1x gips met putti, (defect) met wekkeruurwerk, begin 20e eeuw, 26x17x8cm. Cond.: M

Antieke pendule 19e eeuw
Ergebnis: 45 EUR

Antieke pendule (met gebreken), 19e eeuw, 39x46x19cm. Cond.: R

Tafelklok
Startpreis 380 EUR

Tafelklok eikenhout, Duitsland omstreeks 1900, met zilverkleurige wijzerplaat. W&H Sch.Halfuur slag op gong.

Antieke regelateur
Kein Mindestpreis

Antieke regelateur met notenhouten kast, ca. 1900, 75x30x14cm. Cond.: G

Eiken tafelklokje
Startpreis 90 EUR

Eikenhouten tafelklokje met Jugendstil wijzerplaat en facet geslepen glas, ca. 1910, klok loopt goed, 31x21,5x15cm. Cond.: G

Klokkenstel
Ergebnis: 30 EUR

Marmeren klokkenstel (beschadigd), begin 20e eeuw, 33x29x11cm. Cond.: S

Staartklok Hindelopen
Ergebnis: 120 EUR

Hindelopen beschilderde staartklok, beschildering van een VOC schip, 20e eeuw, 95x27x17cm. Cond.: G

Regelateur Junghans
Kein Mindestpreis

Junghans wandregelateur, ca.1900 met noten kast, 66x39x19cm. Cond.: G

Klokkenstel
Ergebnis: 80 EUR

Antiek klokkenstel, compositie ca. 1900, 58x25x15cm. Cond.: R