Diese Webseite verwendet Cookies

03. Aprilveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 9. April 2010 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Franse pendule
Startpreis 550 EUR

Franse pendule eind 19e eeuw, wit alabast met brons. gevleugelde amor met hond.gemerkt: Japy Fres & Cie.

Grote regelateurklok
Ergebnis: 100 EUR

Grote regelateurklok met notenhouten kast.

Friese staartklok
Ergebnis: 240 EUR

Klok bisquit porselein
Kein Mindestpreis

Bisquit porseleinen klok ca. 1900. gemerkt. 1 bakscheurtje. 37x26x16cm. Cond.: G

2 Klokjes en een speeldoosje
Ergebnis: 90 EUR

Kortstaart klok Amsterdams model
Startpreis 2.000 EUR

Staande klok
Startpreis 1.500 EUR