Aardewerken 5-delig fruitservies Bavaria eind 19e eeuw, blauw met gouden omranding en diverse fruitmotieven. Grote schaal (27,5x27,5x5cm.), bordjes (ø20cm.). Cond.: G
Bijzondere aardewerken theepot in de vorm van een verfrommelde krant, ontwerper J. Mihalik, Mahler Art 4 By ERGO, ca. 1970, 27,5x16x10cm.
Kavel divers porselein o.a; 2 trekpotjes, 5 bordjes, beeldje van een kind, dekselpotje, theebusje etc.
Villeroy en Boch blauwe dekselvaas met landschapsdecor, 70-er jaren deksel met zittende hond, 34x15cm. Cond.: G
Kapitale dekselvaas China eind 20e eeuw, blauw-wit gedecoreerd met draken en fhoo honden. H 90cm. Ø45 cm.
Porseleinen 4-delige koffieset met onderschotel gemerkt M.Z. Austria, beschilderd met bloemmotief ca. 1900. Schotel (ø33,5cm), koffiekan (21x18x11cm.), melkkan (10,5cm.) en suikerpot (10,5cm.), Cond.:...
1x Kristallen fruitschaal met bloemen bewerkt 10,5xø20cm. 1x Kristallen asbak met verschillende slijptechnieken bewerkt 5,5xø14cm. Beide gaaf, eind 20e eeuw.
6 Kristallen whiskeyglazen (10xø8cm.) met mooi slijpdecor, 6 kristallen borrelglaasjes (8xø4cm.) en een kristallen tafelbel (13,5xø6cm.)
2 Kristallen vazen met mooie slijptechnieken (o.a; Amandel en ruit slijptechniek). 24xø12cm. en 28,5xø10cm. Cond.: G
6 Borrelglaasjes geëtst, kistallen bonbonschaal op gebogen pootjes. Eind 20e eeuw
1x Kristallen mandje met mooi geslepen decor, gaaf, 15,5x18,5,12cm. 1x Kristallen dekselpot 18xø13cm. Eind 20e eeuw.
3 Chinese loddereinflacons van persglas. handbeschilderd met figurendecor (2x) en bloemendecor (1x), 20e eeuw, ca. 9cm.
Groot Duits handbeschilderd pronkwijnglas met Duitse levensspreuk "Des lebens sonnenschein, ist Trinken, Lieben, Fröhlich sein". Eind 19e eeuw, klein chipje aan de voet. 26xø14cm.
7 Chinese schoteltjes (ø10,2 cm.) met goud beschilderde gecontourneerde rand, 18e eeuws.
2 18e Eeuwse chinese borden. 1x gaaf, 1x met chip. Ø23,5cm. Cond.: G
2 Chinese kop (4,5xø8,5cm.) en schotels (ø13,5cm.) capucijner, ca. 1720 Kang Xi, 1 schotel met chip.
Ovaal tablet, Chien Lung, 2e helft 18e eeuw, met bruine capucijner rand en bloemmotieven beschilderd onder glazuur.
Jugendstil ballustervormig platelen klokje, gesigneerd MB Tvm Gouda Holland, begin 20e eeuw, 30x16x10cm. Cond.: G
Platelen rozenvaasje van Favorite Koninklijk Goedewagen Gouda Holland, 10x10x8,5cm. Een glazen spijkerbol vaasje, 9xØ9,5cm. Cond.: G
Wit platelen beeld "Lejan", Art Deco, dame met hazewindhond ca. 1920, 30x50x17cm. Cond.: G
Zeer bijzondere inktpot van Purmerend aardewerk. Handbeschilderd met Jugendstil afbeeldingen ca. 1930. Gesigneerd AJ, genummerd 27/88. Cond.: U
Wit platelen kaketoe van Jan Schonk, Koninklijke plateelbakkerij Gouda ,Zuid-Holland, 23,5x14x8cm. Cond.: U
2 Kutani vaasjes h16,5cm. en een klein pijpvaasje ca. 1900. Cond.: G (1 chip)
Ovale blauw Chinese schotel, eind 18e eeuw met landschapsdecor.
Groot Japans wandbord ca. 1900 met paradijsvogel decor, blauw/wit ø40cm.
Blauw chinees porseleinen schotel, Qianlong (haarscheur) ø 23 cm
15 Chinese schoteltjes (ø11,5cm.), 18e eeuws met vaasdecor, diverse haarscheurtjes en chips.
6 Japanse schelpporseleinen kop (3,5xø6,5cm.) en schotels (ø10,5cm.), landschapsdecor.
Blauw Chinees bord met bloemdecor beschilderd, 18e eeuw, 1 chip en 1 haarscheur, ø27,5cm.
Chinees blauw presenteerschaaltje (25,5x17,5cm.), ca. 1800 met landschapsdecor, gaaf.
Chinees blauw presenteerschaaltje (29x21,5cm.), ca. 1800 met landschapsdecor, gaaf.
Amsterdam bont bord, 18e eeuws, mooi gaaf bord, ø22,5cm. Cond.: U
Chinees bord gekleurd, 18e eeuw, klein chipje aan de rand, ø23cm.
Grote blauw porseleinen vaas omgebouwd tot lampenvoet, gedecoreerd met rood- en geelkleurige bloemen en een vogel, eind 20e eeuw, 48xØ16cm. Cond.: G
Chinees gekleurd bord met decor van pauw en bloemen, gemerkt ca. 1900, 3,5xø24cm.
3 Grote Delfts blauwe borden met bloemdecor en geschulpte rand, midden 20e eeuw, ø30,5cm.
Twee blauw aardewerk schotels, 50 jarig huwelijk Juliana en Bernhard, ø 24 cm
Grote aardewerken Engelse bloempot, midden 20e eeuw, voorzien van diverse sjabloon afbeeldingen, 22xØ28cm. Cond.: G
Kavel met divers porselein o.a; beeldje van een dame, een schoentje, Chinees trekpotje, zoutbakjes en schoteltjes.
K.P.M. bordjes met bloemmotief omstreeks 1920, Ø19 cm. 9 stuks. Cond.U
Drie polychroom porseleinen herdenkings borden van het koningshuis. oa Herdenkingsbord van de 50e verjaardag van koninging Beatrix, 50 jarig huwlijksfeest van Juliana en Bernarden de 75e verjaardag ...
Beeldje van een liggende jongen spelend met een bal, ca. 1930. Gemaakt van gips, onduidelijk gesigneerd, wel genummerd 1127. 16x20x12,5cm. Cond.: G
2 Keramische kommen met bloembeschilderingen van Societe Ceramique Maastricht (London motief), 20xø11cm. Cond.: U
Kapitale porseleinen viskom,China,eind 20e eeuw, met bloemen gedecoreerd in jugendstil motief.H 35 cm. Ø56 cm.
Satsuma dekselvaas gedecoreerd met krijgers, 19e eeuw, 46xø25cm. Cond.: G
6 Chinese kop en schotels met draken gedecoreerd, Imari 18e eeuws. 6 Schotels gaaf 3xø13cm. 3 Koppen (4xø8,5cm.) gaaf, 1x gelijmd, 2x haarscheurtje.
2 Grote Imari vazen, Japan eind 19e eeuw, rijkelijk gedecoreerd met bloemen en vogels, 38xø19,5cm. Cond.: G
2 Imari vazen, Japan ca. 1900, handbeschilderd met figurendecor, 22xø14,5cm. Cond.: G
Imari dekselpotje/theebusje, ca. 1900, gedecoreerd met 2 vogels aan beide zijden en 2 scheepjes aan de rand van de pot, 10x7,5x12,5cm. Cond.: G
Imari flacon met stop, Japan ca. 1900, gedecoreerd met 2 vogels aan beide zijden, 10x7,5x11,5cm. Cond.: U
Imari dekselpot met figurendecor op vuurvergulde standaard, Japans 19e eeuw, was vroeger een po, pot heeft 1 klein chipje aan de rand. 27x23,5x26cm.
2 Imari rijstkommetjes in waaiervorm met landschapsdecor, 19e eeuw. 1x gaaf, 1x randschade, 15x12x4cm.
Grote Imari kraagvaas gedecoreerd met 2 celadon draken, eind 19e eeuw, vaas is compleet geribt, 47xø26cm.
Imari bord Japans 18e eeuws, voorstellend mannetje in een bootje, kleine chip, ø22,7cm. Cond.: G
Imari bord met goudverf, gaaf bord Japans 18e eeuws, ø23cm. Cond.: U
Bewerkte antieke kristallen schaal (1 kleine chip), 19e eeuw, in goede staat, 8,5xø24cm.
Set van geslepen kristal; karaf met glazen ca. 1960. H.:32cm.
Glazen blauwkleurig transparante sierkom, 2e helft 20e eeuw, 10xø12cm. Cond.: U
Antiek glazen mooi geirriseerde amfora, vermoedelijk Romeins, in zeer goede staat, 14x9xø8cm.
Jugendstil Boheemse vaas in de vorm van een tulp ca. 1920, met bloemen beschilderd in de kleuren lichtgroen en rose, 33xø12cm. Cond.: U
Oud glazen vaasje met brede voet (Romeins?), in zeer goede staat, 9,5xø10,5cm. Cond.: U
Antiek 4-delig ivoren beeldengroepje op houten voet. Uiteinden met olifanten, man en vrouw in het midden, 20x20cm. Cond.: G
Glazen groen transparante vaas, 2e helft 20e eeuw, 24,5xø19cm. Cond.: U
Antiek vaasje mooi geirriseerd, vermoedelijk Romeins, in zeer goede staat, 10xø8cm.
Miniatuur schilderijte met ivoren lijstje, ingelegd met schildpad ca. 1920, "De onschuld" gesigneerd Mayer, 10x11cm. Cond.: G
Miniatuur schilderijte met ivoren lijstje, ingelegd met schildpad, "Stuart "gesigneerd Mayer, 9x10cm. Cond.: G
Miniatuur-schilderijte met ivoren lijstje, ingelegd met schildpad ca. 1920, "Hertog van Rechstadt" gesigneerd Mayer, 11x10cm. Cond.: G
Miniatuur-schilderijte met ivoren lijstje, ingelegd met schildpad, "Marie Antoinette "gesigneerd Dimarah, 9x10cm. Cond.: G
Miniatuur schilderijtje met ivoren lijstje ca 1920, portret van een dame, 8,5x9,5cm. Cond.: G