Antiek Hollands zilveren tabaksdoos 835/000, I=1868, 14x7,5x2,5cm. 152gr.
Antiek Hollands zilveren pillendoosje 30gr, sluit perfect, ca 5.2cmø
Antiek Engels zilveren eierrekje 161gr op wieltjes, erg bijzonder. ca 6hx11.5x10cm
Zilveren roomstelletje met kannetje 8xØ5cm., suikerpot 5xØ9cm samen 139 gr alles staan op ovaal vormig verzilverd tablet.
Zilveren snavelkan 925/000, ca. 1910 gemerkt: Walker & Hall, H.:19cm. 340gr.
Zilveren mosterdpothoudertje 124gr. Engels 1918, 8hx8,8x6cm.
Zilveren brandewijnkom 925/000, naar antiek model gemaakt, 26x11x8,5cm., 298gr.
Antiek Hollands zilveren knottenkistje 100gr met romantische voorstellingen.H. 5x8x5 cm.
Zilveren visitekaartendoosje 925/000, mooie moderne strakke doos. 9,5x6cm.
Antiek zilveren karafhouder 312gr met originele Boheems kristallen karaffen,(blauw) puntgaaf. Frankrijk ca 27hx21x10cm
Zilveren brillenkokertje met gegraveerde rand met monogram E.S.M. en een gouden knijpbril 12x5cm.
Antiek zilveren pijpenwroeter 8gr met paard gedecoreerd, Hollands, 9cm
Zilveren doosje met bovenkant kokosnoot en gegraveerd, Holl. gekeurd. ø4.5cm
Zilveren soeplepel (11cm.) en suikerlepel (12cm.). Compleet gegraveerd, 37gr.
Antiek Hollands zilveren bonbonschaaltje 118gr, met de hand uitgezaagd, voorzien van 2 handvaten. Gemerkt VK.ca 6hx19x10
Decoratieve inktpot met zilveren dop. Hollands 1e helft 20e eeuw. H.:17cm.
Mooi Frans antiek zilveren snuifdoosje 835/000, mooi gegraveerd, sluit goed, mooi verzamelobject, 7x5x1,8cm. 85gr.
Antieke zilveren zeer grote puntgave soeplepel 168gr, Holland ca 33cm
Antieke zeer mooie Engels zilveren bonbonschaal 150gr met zilveren greep, rustend op een strakke voet. van zilverfabriek Walker & Hall Sheffield Engeland. ca 17hx16x10cm
2 Zilveren strooiers man/vrouw 835/000, mooie gave tafelset, H:9cm. 168gr.
Antiek Engels zilveren suikerstrooibusje20gr. ca 8.5x4øcm
12 Zilveren lepeltjes, 24gr heft van de lepel fijn gegrafeerd 8,5cm.
Antiek Hollands zilveren pepermuntdoosje 27gr. ca 6x5.5x2.2cm
6 antieke Deens vergulde zilveren lepeltjes in originele doos. Met emaille aan de bovenkant, zeer apart.
Fraaie zilveren zoutstrooier/suikerstrooibus met leuke afbeeldingen 925/000 (iets beschadigd), 10xØ5,3cm. 88gr.
Antieke zilveren aspergetang 800e met vergulde binnenkant. 180gr. ca 24cm
Antiek zilveren bijbelslot 28gr. .Holland 18e eeuw. ca6.5x3.5cm
Zeer zware grote antieke zilveren schaal 596gr met groot hengsel. Rustend op een zilv. voet, mooi bewerkt puntgaaf. Frankrijk ca 25hx29øcm.
Antiek Hollandse grote zilveren flessenbak 100gr , mooi gegraveerd.met mahonie houten uitneembare boden ca 5hx16ø
Antiek zilveren tuittheezeefje 9gr, voor in de tuit van de theepot. Hollands ca 6x4.5cm
Antiek Hollandse zilveren sigaren/sigaretten standaard met gegraveerde motieven in het kristal. Rustend op een zilveren voet, staand op een ebbenhouten onderstel met ivoren bolpootjes. ca 18hx 12ø cm
8 Zilveren couverts 835/000, Hollands antiek, ca. 1888, 1035 gr.
Antiek Hollands zilveren vaasje 19e eeuw (valse zilverkeurtekens 18e eeuw) 835/000, maker H.J. H:8,1cm. 32gr.
Antiek Engels zilveren trekpotje 835/000, Brimingham 1898, L:23,5cm. 267gr.
Zilveren visschep 833/000, Hollands ca. 1882, gemerkt J.M. van Kempen & Zoon. L.:34cm. 160gr.
2 Zilveren beesten (vos en haas) op afsluitdop van kurk 835/000,
Antiek Hollands zilveren visschep 835/000 van de maker Leenderd van Voorst, mooi uitgezaagd, L:32cm., 152gr.
Zilveren visschep 833/000, Hollands ca. 1883 in doos. L.: 29,5cm. 105gr.
Hollands empire zilveren mosterdhouder 835/000, met blauw glazen binnenbakje, iets beschadigd.
Strakke Hollandse zilveren zoutstrooier met sjiek parelrandje, 835/000, met blauw glazen binnenbakje.
Mooi Hollands zilveren trekpotje 925/000, ca. 1930, 379 gr., 13,5x18x11cm.
Zilveren tafelspiegel 925/000 met mooie details, London ca. 1987, met facetgeslepen spiegel, 32,5x25cm.
Zilveren besteksetje, vork en lepel 67gr in originele cassette. 17,5cm lang.
Tablet met zilveren servies,5- delig,met parelrand.3527 gr.
6 Zilveren mokkalepels 925/000, Kopenhagen ca. 1936-1966 gemerkt Egon Lauridsen. L.:10cm. 50gr.
Schitterend grote zilveren fruitschaal 800/000, 443gr. Cond.: U
Zilveren petit-four lepel 800/000, ca. 1900. paar kleine scheurtjes, L.:20,5cm. 50gr.