Zeer bijzondere inktpot van Purmerend aardewerk. Handbeschilderd met Jugendstil afbeeldingen ca. 1930. Gesigneerd AJ, genummerd 27/88. Cond.: U
2 Grote Imari vazen, Japan eind 19e eeuw, rijkelijk gedecoreerd met bloemen en vogels, 38xø19,5cm. Cond.: G
Grote glazen vaas begin 20e eeuw. gesig. gegue. Mooie kwaliteit. 44xØ35cm. Cond.: U
Grote Imari kraagvaas gedecoreerd met 2 celadon draken, eind 19e eeuw, vaas is compleet geribt, 47xø26cm.
6 Meissen kop en schotels,1e helft 20e eeuw.met veldbloemen,Ø8.5 cm.,H.7.5 cm.Cond.U