3-Delig Delfts kaststel (beschadiging), 20e eeuw, 1x 41xØ22cm. 2x 29xØ15cm. Cond.: R
3 Delen keramiek Art Deco begin 20e eeuw. gemerkt. 18xØ11cm en 15xØ11cm.
6 Kop en schotels gemerkt Societe Ceramique Maastricht, handbeschilderd met bloemdecor ca. 1900. Schotels: 2,5xø13cm. Koppen: 6xø7cm.
4 Aardewerken amuletten met figuurtjes (8x4cm) en een aardewerken handbeschilderd bordje Ø18cm.
Majolica bloempot van Wessel Bonn 1016, pot compleet geribt. Binnenkant luchtgroen van kleur, 20e eeuw. 21xø26cm.
11 Aardewerken tegels met afbeeldingen van de provinciewapens, gemerkt Delft, ca. 1970, 12x12cm.
Tegeltableau, Hollandse winter met vele figuren, 20e eeuw, gesigneerd J.C.V. Hunnik, 50x35x2cm. Cond.: U
Chinese kop (5xø8cm.) en schotel (ø13,5cm.), ca. 1720 Kang Xi, blauw/wit met peterseliedecor, gaaf
6 Chinese 8-kantige kop(6x3cm.) en schoteltjes (ø10cm.), 18e eeuw met bloemdecor, 3 kopjes met chip, 1 schoteltje met minimaal haarscheurtje.
Aardewerken schemerlampje gemerkt Wedgwood, eind 20e eeuw, H:44cm. Cond.: G
Vaasje van glas, beschilderd en porseleinen kaarsenstandaard met ooievaardecor
Blauw aardewerk. 3 borden beschadigd. sauciere en dekselschaaltje intact.