Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

27. Januariveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 8. Januar 2016 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2 Satsuma vaasjes + houten beeld
Startpreis 50 EUR

Twee antieke Satsuma vaasjes ostreeks 1930, in goede staat en een Oosters houtgestoken beeld met 5 figuren in goede staat 20-28cm Cond;G

Twee 3-lichts wandlusters
Ergebnis: 40 EUR

Twee 19e eeuwse gietijzeren met messing wandkaarskandelaars 3 lichts in goede staat 27x19x15cm

Bruno Bielerfeld
Ergebnis: 30 EUR

Bruno Bielerfeld ( 1879 - 1975 Duitse School), olieverf op paneel, dorpstraat met figuren 30x40cm. Cond.: G

Eikenhouten kist met snijwerk
Startpreis 150 EUR

Hollandse eikenhouten 18e eeuwse dekenkist met lade houtgestoken vogeldecor en ijzer gesmede handgreep(deksel in 19e eeuw vervangen, verder in mooie staat 80x126x57cm Cond:G

Schilderij Jan Bruinenberg Spaans
Startpreis 500 EUR

Han Bruinenberg copyist 1950-2015 geschilderde copy van Diego Rodriques de Silva Velazques (imposant schilderij) olieverf op linnen 140x107cm Cond:G

Oude kijkdoos met diverse glazen foto's
Ergebnis: 105 EUR

Antieke Duitse IKA Stereoscoop, met diverse AgFa Extraarapic platten diverse voorstellingen (foto's) in doos in goede staat 12x14x8cm

Barok Commode wortelnoten
Ergebnis: 150 EUR

Prachtige gerestaureerde Hollandse wortelnoten fineer gebogen Barok commode, 19e eeuws met bronzen beslag, klauwpoten, recentelijk vakkundig gerestaureerd in zeer goede staat 78x99x59cm

Commode
Startpreis 250 EUR

Louis Quinze stijl Barok commode, replica 2e helft 20e eeuw met marmeren blad, brozen beslag mahoniehout fineer met intarsia, front en zijkanten gebogen in goede staat 92x121x55cm

Chinese drakenvaas, Fam Verte
Ergebnis: 1.500 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen drakenvaas omstreeks 1900 Familie Verte 34x14ø

Lederen oren-zetel
Ergebnis: 120 EUR

Oude bruin lederen armleunstoel met oren, houten poten en kopernagels 2e helft 20e eeuw (stoel ruikt sterk) craquelé in leer, 95x74x92cm Cond:R

2 Porseleinen bordjes
Ergebnis: 30 EUR

Twee oude handbeschilderde porseleinen borden met goud en bloem decor in goede staat 22,5ø

Twee maal Duits porselein
Ergebnis: 30 EUR

Twee delen antiek Duits porselein omstreeks 1900, drie delige chocolade kop en schotel met deksel, en Meissen schaaltje 5-17cm Cond:R/G

Ongesigneerd schilderij, erotica
Startpreis 80 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw jonge dame met oudere man, naakt gemengde techniek op papier 33x27cm Cond:G

Antiek houten beeld
Startpreis 60 EUR

Antiek eikenhouten beeld voorstellende een lachend hoofd omstreeks 1900. In goede staat 31x16x15cm.

Frans eiken kabinet
Ergebnis: 300 EUR

Frans eikenhouten 18e eeuws Louis Quinze kabinet met panelen en lijstwerk in goede originele staat 205x150x60cm.

Boulle kaptafeltje, 19e eeuw
Startpreis 225 EUR

Negentiende eeuwse Boulle Poudreuse met spiegel en vakverdeling en lade, ingelegd met koper en parelmoer(blad beschadigd) Kwaliteitsmeubel, 73x67x40cm Cond:R

Kistje met schilderij en speeldoos
Startpreis 400 EUR

Grote oude Ivoren speeldoos met schildering op ivoor, speelwerk Auld lang Syne letzte Rose 6x16x13cm 1e helft 20e eeuw rondom gegraveerd

Houten kistje
Startpreis 70 EUR

Negentiende eeuws notenhouten kist omstreeks 1860 noten en intarsia in goede staat 12x31x19cm

3 Chinese vazen
Ergebnis: 40 EUR

Drie oude Chinees porseleinen vazen 20e eeuw, in Kang Xy stijl met karper decor, in goede staat 24x12cm Cond:G

Schilderij, Sven Harald Ahlgren
Startpreis 125 EUR

Sven Harald Ahlgren, Zweedse school 1997, Auerhaan in bos, olieverf op linnen 60x80cm Cond;G

Chinees bord
Startpreis 50 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws bord met bloesemdecor, chip rand 27,3øcm Cond:R/G

Grote blauw/witte vaas met krijgers
Startpreis 5.000 EUR

Grote antieke Chinese porseleinen vaas omstreeks 1900 met krijgers decor rondom in de bergen( mooie kwaliteit) in goede staat 48,5x15,5cm

Schilderij portret vrouw
Startpreis 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1920, damesportret 30x40cm olieverf op linnen Cond:G

Vier wekkers
Startpreis 40 EUR

Vier ode Duitse compositiemetalen wekkers met Kölner Dom en kabouters , 3 heel 1 beschadigd, functies niet getest 19x16x6cm Cond:R/G