Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

27. Januariveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 8. Januar 2016 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Märklin H0 37074, BR78 stoomlok
Startpreis 100 EUR

Märklin H0 37074, BR78 (Deutsche Bundesbahn, Epoche III) stoomlocomotief in originele verpakking, Cond.: G

Grote Witgouden ring, rozet
Ergebnis: 140 EUR

Grote ring WG, 585/000, met rozet. Opengewerkte rozet bezet met kleine diamantjes. ø kop van de ring 18 mm. ø 54. ca. 5.3 gr.

Geëtste ruit met spinnewiel
Startpreis 20 EUR

Grote geetste Jugendstil stijl raam met floraal decor en vrouw achter spinnewiel, 20e eeuw in goede staat. 150x61cm

Schilderij, naief
Ergebnis: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd '76 mogelijk Russische school, Naiëf geschilderd winterlandschap met figuren, olieverf op paneel 51x63cm Cond:G

Schilderij, Peter Cox
Ergebnis: 60 EUR

Peter Cox 1912-1985 riviergezicht met berkenbomen olieverf op linnen 30x40 Cond:G

Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Ergebnis: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, dienstmeid bij een glaskast, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G

Eierdopje + 2 servetringen
Ergebnis: 20 EUR

Twee rijkelijk versierde servetbanden met floraal decor en voorzien van parelrand, Colen Hewer Cheshire, Chester, JL: D E 1904/1905, ø 4.5x2.5cm, en een eierdop met bloemversieringen. Henry Williamson...

Melkglazen dekseldoos
Startpreis 60 EUR

Antieke Vallerysthal melkglazen dekseldoos in de vorm van een aarbei in goede staat 13,5x11x9 Cond:G

Glazen vis
Startpreis 80 EUR

Grote moderne kunstenaars glazen vis, 21e eeuw in goede staat, ongesigneerd, 37cm Cond:G

Schilderij, stilleven
Startpreis 50 EUR

J.Muurman 30er jaren bloemstilleven, olieverf op linnen 51x60cm Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw
Ergebnis: 70 EUR

Ongesigneerd?, 19e eeuw, olieverf op linnen, romantisch landschap bij avond met visnetten en figuren 52x38cm. Cond.: R

Schilderij, J. van Oosten
Startpreis 25 EUR

J. van Oosten 20e eeuw stilleven met appels, tin en porselein, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G

Odeurflacon met zilveren dop en kraag, Niëllo
Ergebnis: 50 EUR

Odeurflacon met zilveren dop en kraag, 835/000. Langwerpig vierkant geslepen kristallen flacon met grote ronde bewerkte dop en hals. Niëllo. 2x2,5x9cm. Voorzien van binnenstop. Cond.: G

3 Delen Walther glas
Startpreis 100 EUR

Drie delen paars Walther glas met koperen bewerkte omranding omstreeks 1930, asbak, ijsemmer, dekseldoos 5-14cm Cond:G

Zilveren cabaret op pootjes, 18e eeuw
Ergebnis: 1.000 EUR

Antiek zilveren cabaret, Hollands 835/000. Mooi vierkant cabaret, 26x26 cm, met inspringende hoeken. De rand en de pootjes zijn versierd met een uitgezaagd rond en ovaal motief. Stadskeur: Den Bosch ...

Bronzen penning, 100 jaar Vincent van Gogh
Ergebnis: 25 EUR

Oude bronzen penning 1890-1990 Vincent van Gogh stichting 7øcm.

26 bankbiljetten
Startpreis 50 EUR

Diverse bankbiljetten, 26x, Hollandse kolonieën 20e eeuw Cond:M/R

Drie odeurflacons.
Ergebnis: 60 EUR

Drie odeurflacons. Een grote ronde bewerkte kristallen flacon met zilveren dop en kraag met lijnbewerking, ø 5,5 x2,5x8cm, een klein vierkante flacon met opgelegde bewerking en dop met blauwe steen. 1...

Barok schilderij
Startpreis 100 EUR

S.v. Vit, 19e eeuw, religieuse voorstelling, vrouw bij kookpot olieverf op linnen(bijschilderingen) 65x44cm Cond:R

Zilveren geboortepenning van de koning
Startpreis 550 EUR

Zilver vergulde geboorte penning van koning Willem-Alexander: Prins Willem-Alexander zoon van prinses Beatrix en prins Claus 27 april 1967, een nieuwe telp, een nieuwe band, verbindt oranje en Nederla...

Petroleumlamp
Ergebnis: 85 EUR

Antieke opaline glazen bloembeschilderde petroleumlamp omstreeks 1900(geelectrificeerd) 47cm Cond:G

2 Kleine werken
Startpreis 40 EUR

Twee kleine werken, v Palen stilleven, poldergezicht, olieverf op paneel 13x18cm Cond:G

Gesigneerd, van Asperen
Startpreis 80 EUR

J.H. v Asperen omstreeks 1950, reliëf op paneel, gemengde techniek op paneel 40x50cm Cond:G

T. Gavik
Startpreis 80 EUR

Tage Gavik 1914 Zweedse school, besneeuwd landschap olieverf op linnen 100x33 Cond:G