Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

27. Januariveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 8. Januar 2016 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2 Imari dekselvazen
Ergebnis: 300 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met floraal decor en foo-honden op deksel in goede staat 32x24ø Cond:G

2 Imari vazen
Ergebnis: 25 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen vaasjes met floraal decor (beide chip bovenrand) 15x9ø cm Cond:R

2 Imari vazen
Ergebnis: 70 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met floraal decor, in goede staat 17,5x11ø

2 Imari kraagvazen
Ergebnis: 80 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met floraal decor 29x12ø Cond:G

Imari lamp met brons
Ergebnis: 200 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen tafellamp met bronzen en messing monturen(olifanten) mooie kwaliteit in goede staat 61cm

Groot Imari bord
Ergebnis: 35 EUR

Groot antiek Imari porseleinen sierbord ca. 1900 met decor van goud, paradijsvogels en landschappen ø37cm. Cond.: G

2 Imari pijpvazen
Startpreis 100 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari pijpvazen met floraal en vogel decor 24x11ø Cond:G

6 Imari kommen met deksel
Ergebnis: 160 EUR

Zes antieke Imari porseleinen kommen met deksels 19e eeuws met floraal en gouddecor(gemerkt) 9x13øcm Cond:G

2 Imari pijpvazen
Ergebnis: 110 EUR

Twee aparte antieke Chinese of Japanse pijpvazen met floraal en gouddecor, bij 1 vaas ijzeren montuur weg 22x14ø Cond:G

Imari bord
Ergebnis: 15 EUR

Fijngeschilderd Imari porseleinen bord 20e eeuw met vogel en floraal decor 19,5øcm Cond:G

Groot imari wandbord
Ergebnis: 80 EUR

Groot 19e eeuws Imari porseleinen wandbord met landschap folraal en gouddecor, chip rand 40,5cm Cond:R

3 Imari borden
Startpreis 80 EUR

Drie 19e eeuwse Imari porseleinen borden met gouddecor, twee grotere borden hebben haarlijn 21-25cm Cond:R/G

Blauwe Japanse schaal, 10 hoekig
Ergebnis: 250 EUR

Negentiende eeuwse Japanse 10 kantige schaal, gesigneerd, met floraal en gouddecor in goede staat 5,5x28x28cm

3 Imari borden
Ergebnis: 220 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met Chinese tuin, met vogels, goud en vlinder decor, met geschulpte rand 21,5ø cm Cond:G

Groot imari bord
Ergebnis: 95 EUR

Zeer groot 19e eeuws Imari porseleinen bord met floraal en goud decor (gelijmd) 55,5ø Cond:M

2 Imari pijpvazen
Ergebnis: 90 EUR

Twee 19e eeuwse Imari pijpvazen met floraal en gouddecor (barst bij een vaas) 25x12ø Cond:R/G

Perzische dubbelkruik
Startpreis 300 EUR

Zeldzame antieke Perzische dubbelkruik omstreeks 500 na Christus of ouder, in goede originele staat met originele beschildering, bovenrand beschadigd 26x25x13cm

Groot Imari bord
Ergebnis: 70 EUR

Zeer groot 19e eeuws Imariporseleinen sierbord met floraal decor, in goede staat 47øcm

Baardmankruik
Ergebnis: 80 EUR

Zeventiende eeuwse Duitse steengoed baardmankruik, gerestaureerd, 44x24ø Cond:R

Baardmankruik
Ergebnis: 160 EUR

Zeventiende eeuwse Duitse steengoed baardmankruik, genummerd 4, in goede staat 46x25ø

Vaasje, Empire stijl
Startpreis 50 EUR

Duitse porseleinen Ampfora vaas gemerkt Lindner Bavaria 2e helft 20e eeuw goud en floraal decor in goede staat 25cm Cond:G

Servies
Ergebnis: 25 EUR

Oud Duits porseleinen servies Eschenback Bavaria Germany, bestaande uit: 10 ontbijtborden, 12 maaltijdborden, 2 dekselschalen, 8 soepborden, 2 kleine ovenschalen, 2 groet ovenschalen, 1 rechthoekige s...

Thomas Bavaria fruitset
Ergebnis: 35 EUR

Antiek porseleinen fruitset door Thomas Bavaria omstreeks 1930 met divers fruit en gouddecor, 7 delig in goede staat 19-33 cm Cond;G

Duits Jugendstil servies, Bavaria
Ergebnis: 60 EUR

Antiek Duits Jugendstil servies, Bavaria met floraal en gouddecor, Z.S en C Bavaria gemerkt, bestaande uit koffiekan, theekan, melkkan, suikerpot, 12 kop en schotels en bonbonschaal, chip kopje 6-28cm...