Grote oude Ivoren speeldoos met schildering op ivoor, speelwerk Auld lang Syne letzte Rose 6x16x13cm 1e helft 20e eeuw rondom gegraveerd
Negentiende eeuws notenhouten kist omstreeks 1860 noten en intarsia in goede staat 12x31x19cm
C. Landin 20e eeuw, stilleven met karaf en bloemen, olieverf op linnen 60x60cm Cond:G
Ongesigneerd ca. 1880, olieverf op linnen, herenportret 53x67cm. Cond.: G
Groot antiek Jugendstil 3-delig kamerscherm ca. 1900 met floraal stikwerk en zweepslag motief (rafelig) 138x178cm. Cond.: R
Hanns Herzing 1912, 1890-1971 Dresden, Duitse school, Georgen Feld olieverf op linnen 51x61cm Cond:G
Antieke Chinese ivoren snuffbottle met twee stoppen in de vorm van hoofden voorstellende een keizerlijk paar in goede staat 7 cm
Zeldzaam antiek koperen waterreservoir omstreeks 1800 met wandwasbak, bewerkt met floraal decor in goede staat 47x33x10cm en 16x38x24cm
Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 9-18cm Cond:G
Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 10-16cm
Eikenhouten wandtafel (side table) stijlmeubel 2e helft 20e eeuw met twee lades en uittrekbladen en etage in goede staat 72x130x42cm
Zwarte hoge bloemtafel met 2 etages ca. 1870 in goede staat 113cm.
Zilveren kruithoorn, miniatuur, 835/000. Kruithoorn voorzien van gravure van man en paard. MT.:Cornelis Komen, 's Hertogenbosch. 8x3 cm ca. 33,00 gr. Cond.:G
Elegante ring GG 585/000 met amethist. Ring met in het midden een ovaal gefacetteerde amethist, ø 16x12 mm, gezet in een gladde rand versierd met geschulpte bewerkingen. ø 56 ca. 5,0 gr.
Grote oude geetste spiegel met opvliegend eenden decor 20e eeuw 138x68cm Cond:G
Hollandse 17e-18e eeuwse eikenhouten kist met lade en houtgestoken panelen zonder slot 68x63x140cm Cond:G
Mahoniehouten bureau Engels stijl meubel 2e helft 20e eeuw met uitschuifbaar bureaublad en groen schrijfblad, met vier lades. 113x92x45cm in goede staat Cond:G
Cornelis Koppenol, Zoetermeer 1865-1946 Den Haag kruisiging van Jezus, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G
Kurt Bartel '62 ( Duitse School 1928 Berlin - ), olieverf op linnen, getiteld "Lichtbett" 90x80cm. Cond.: G
Twee mooie 19e eeuwse Japanse goudimari porseleinen sierbord, in goede staat fijn geschilderd met floraal decor 31øcm Cond:G
Witgouden ring, 585/000, met briljant en saffier. Ring met een opstaande rozet inhet midden met midden in een blauw saffier, ø 3,5 mm, en daaromheen een rand met kleine briljanten in een royale zettin...
Jan te Wierik 1995 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op papier, fantasiefiguur achter bureau 60x80cm. Cond.: G
Mooi 18e eeuws Delfts aarderwerk bord met jachtdecor, haas, hond en jachthoornblazer, glazuurschade 23ø Cond:R/G