Zes oude porseleinen poppen Duitsland, naar oud voorbeeld o.a. een kopie van Hilda, allen met kleertjes en in goede staat 25-46cm Cond:G
Märklin H0 36241, BR24 (Deutsche Bundesbahn, Epoche III) stoomlocomotief met tender in originele verpakking, Cond.: G
Eikenhouten kinder-kruiwagen ca. 1900 in goede staat 80x32x34cm.
Oud Knikkerspel 50er jaren gemaakt van hout en metaal met zak knikkers 60x31x4cm Cond:G
Oude Duitse blikken kabelbaan met opdraaimechanisme (western Germany) omstreeks 1950, oxidatie 14x47x18cm Cond:R
Lot met 18 speelgoed oldtimermodellen, hoofdzakelijk Brumm Italy, 10 in doos, rest los, sommige auto's beschadigd Cond:R/G
Märklin H0 30050, Serie 23 DB stoomlocomotief, nieuwe uitgave van de Märklin klassieker op basis van artikel 3005. In originele verpakking en in goede staat.
Märklin H0 37953, BR03 (Deutsche Bundesbahn) stoomlocomotief met tender in originele verpakking, Cond.: G
Märklin H0 42283, set sneltreinrijtuigen "Rheingold" in originele verpakking en in goede staat.
Grote Franse Unica looppop 75cm omstreeks 1930 in originele staat Cond:R/G
Antieke Duitse porsleienen pop, vermoeddelijk Heuach nr A7, slaapogen en dichte mond, echt haar, papier machee lijf (gerestaureerd) 44cm Cond:G