Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

27. Januariveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 8. Januar 2016 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2 Lepelrekken, tinnen lepels
Ergebnis: 90 EUR

Twee 19e eeuwse lepelrekken met tinnen lepels met originele polychromie en monogram op tinnen lepels 49x26x4cm Cond:G

Divers koperwerk
Startpreis 20 EUR

Divers antiek messing, 1 brassero, strijkijzer, dekselpot, schenkkan 12-41cm Cond:R/G

6 delen Plated
Ergebnis: 50 EUR

Zes delen plated 20e eeuw o.a 2 kaarskandelaren met putti vier servethouders in schelpvorm 6-11cm

Lamp
Ergebnis: 60 EUR

Antieke messing Art Deco lamp omstreeks 1920 6 lichts zonder glazen kappen 56x59ø in goede staat

Chinees kompas
Startpreis 15 EUR

Antieke Chinese kompas, 1e helft 20e eeuw, beschildering beschadigd 11,5cm Cond:R

Gietijzeren sierplaat
Startpreis 15 EUR

Oude gietijzeren wandversiering 20e eeuw met paardengespan voorstelling. 62x28x1,5cm Cond:G

Antieke vijzel
Ergebnis: 25 EUR

Achttiende eeuwse bronzen vijzel met lijnen rondom graveringen, in goede staat, originele patina 14x13ø Cond:G

2 Kandelaren
Startpreis 25 EUR

Twee antieke kaarskandelaren omstreeks 1900 messing en compositiemetaal. 27-39cm Cond:G

2 Antieke ketels
Startpreis 20 EUR

Twee 19e eeuwse koperen ketels, licht bedeukt 24-30cm Cond:G

Messing kroonluchter
Ergebnis: 30 EUR

Oude messing kroonluchter 2e helft 20e eeuw, in goede staat, 5 lichts 61x52cm Cond:G

Bontjas
Startpreis 35 EUR

Oude Bontjas pelterijen donkerwolke Enschede, middellang model in goede staat 88cm

2 Bronzen lampen
Ergebnis: 30 EUR

Twee bronzen lampenvoeten 2e helft 20e eeuw 38-40cm Cond:G

2x IJzeren staande lamp
Startpreis 25 EUR

Twee ijzeren staande lampen: 1x Grote ijzeren staande lamp 20e eeuw, 2-lichts, 170cm Cond:G en 1x Grote ijzeren gedraaide staande lamp 20e eeuw, 2-lichts 163cm Cond:G

2 Chinese figuren
Ergebnis: 150 EUR

Twee Chinese ivoor imitatie figuren, 2e helft 20e eeuw Geischa en oude krijger 30-33cm Cond:G

Tiffany stijl tafellamp
Ergebnis: 85 EUR

Grote Tiffany stijl tafellamp met florale decors, 2e helft 20e eeuw 57x24cm Cond:G

Zandstenen molensteen
Ergebnis: 140 EUR

Grote zandstenen molensteen 18e-19e eeuw 40xø100cm. Cond.: R-G

Ivoren Geisha
Startpreis 550 EUR

Grote antiekie ivoren Geisha met lotusbloem omstreeks 1900, in goede staat 34cm Cond:G

Antiek ivoren pauwenschip
Startpreis 250 EUR

Antiek Oosters en keizerlijk pauwenschip met acht figuren, fijn gesneden, een roeispaan mist en een vaandel kapot verder in goede staat, 21cm Cond:G

Ivoren beeldje
Startpreis 70 EUR

Antieke Chinese of Tibetaanse ivoren priester, 19e eeuws, in goede staat, 9cm

2x Antieke ivoren netsuke
Ergebnis: 40 EUR

Twee antieke ivoren netsuke, Japan, of China, beide gesigneerd Cond:G

Ivoren schuifdoosje, China
Ergebnis: 80 EUR

Negentiende eeuws Chinees ivoor gesneden schuifdoosje, met 7 losse bewerkte delen, figuren en floraal decor, 1,2x5,2x5,2cm Cond:G

Ivoren oester met figuren
Ergebnis: 175 EUR

Antieke Chinese ivoren schelpvormig gesneden figuur, voorstellende een oester met vis, bosgezicht en figuren 7x8x4 Cond:G

Drie ivoren figuren Guanyin
Startpreis 60 EUR

Drie antieke ivoren figuren 2x Boeda en een vrouwenfiguur 7x8,5cm Cond:G

Biedermeier stoof met ketel
Startpreis 80 EUR

Negentiende eeuwse Biedermeier stoof met ketel, notenhout met bandintarsia(stijl afgebroken) 55x40cm