Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

31. Januariveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 13. Januar 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Porseleinen Goebel, meisje Lore
Startpreis 70 EUR

Grote Duits keramieken Goebel figuur, Lore 249 1/98 1970, meisje met cello(been en cello gelijmd) 20,5cm. Cond:R

H.K. Onnes, kinderportret
Ergebnis: 200 EUR

Harm Kamerlingh Onnes portret Delbert 1981, pastel op papier, 30x23cm. Cond:G

Biedermeier spiegel
Startpreis 150 EUR

Grote Noordduitse mahoniehouten biedermeier spiegel met bandintarsia en bronzen versiering. Omstreeks 1820 142x50cm,.Cond:G

Armband bezet met stenen
Startpreis 50 EUR

Armband, BWZG met 3 schakels versierd met stukjes koraal en turkoois. Lengte 19 cm voorzien van haaksluiting. breedte 18 mm

Mahonie tafeltje, driespant
Ergebnis: 140 EUR

Engelse mahoniehouten tiltoptafel met intarsia en geschulpt blad, vakverdeling op blad. 80x76ø Cond:G

2 Chinese borden, 18e eeuw
Startpreis 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin en vlinderdecor, beide minimale randchips 23,5øcm. Cond;G

4 etsen Ids Wiersma
Ergebnis: 190 EUR

Vier werken Ids Wiersma 1878-1965, 3 gravures landschap, 1 winterlandschap Noorderdwarsstraat Drachten ets op papier, 12x21cm. Cond:G

Theetafel
Ergebnis: 70 EUR

Wortelnoten theetafel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, Queen Anne poten, in goede staat.

3 Makkumse borden
Ergebnis: 80 EUR

Drie oude polychrome Makkums sierborden in goede staat 23-28cm. Cond:G

Heilige Sava
Startpreis 300 EUR

Schilderij heilige Sava met gelovigen, 19e eeuw, olieverf op linnen 70x55cm. Cond:G

Willem III naaitafel
Ergebnis: 180 EUR

Mooie wortelnoten Hollandse Willem III naaitafel, binnenwerk, extra bladen(hangoor) en wollade, 70x53x34cm. Cond;G

Mahonie kapspiegeltje
Ergebnis: 60 EUR

Mahonie kapspiegeltje, in diverse standen te draaien, ook naar links en rechts. omstreeks 1870. 68x49x30cm. Cond;G

Chinees diep bordje
Startpreis 80 EUR

Achttiende eeuws Chinees diep bordje met tuindecor en haarlijn, 3x16,5øcm. Cond;R

Johannes Weiland
Startpreis 950 EUR

Johannes Weiland, Vlaardingen 1856-1909 Den Haag, landschap met waterpartij en eenden, olieverf op linnen, 65x98cm. met lijst 101x133cm. Cond:G

8-hoekige tafel met messing blad, Art Deco
Startpreis 60 EUR

Oude koperbeslagen Brassero tafel met centraal Brassero, 20e eeuw, 8 kantig. 44x112x112cm. Cond:G

Yixing vaas
Ergebnis: 50 EUR

Grote japanse of Chinese Yixing drakenvaas omstreeks 1900 in goede staat 40x28øcm.

mahonie louis phillip tafel
Startpreis 40 EUR

Duitse antieke Louis Philippe tafel met wortelnoten blad, omstreeks 1870, minimale fineerschade 76x115x74cm. Cond:R/G

Ongesigneerd meisje met papbord
Startpreis 700 EUR

Ongesigneerd Duitse school,19e eeuws, meisje met papbord en landschap op achtergrond, pastel op papier 69x57cm. Cond;G

Kavel tin
Ergebnis: 45 EUR

Groot lot antiek tin en koper, kannen, maten enz. 7-35cm. Cond;G

Bronzen hanglamp
Startpreis 80 EUR

Bronzen hallamp 4-lichts , naar antiek voorbeeld met geslepen glas, 67cm. Cond:G

Oude Perzische loper
Ergebnis: 70 EUR

Grote Perzische handgeknoopte loper, rood-blauw, creme met floraal decor 100x198cm. Cond:R/G

Engelse pijpvaas
Startpreis 30 EUR

Antieke Engelse keramieken bolvaas, omstreeks 1900, onduidelijk gemerkt met floraal landschap en figurendecor 34x19ø Cond:G

Schilderij, Gorter
Ergebnis: 600 EUR

Arnold Marc Gorter Almelo 1866-1933 ( Twentse periode) bosgezicht met koeien in boerenhuis. 100x71cm. olieverf op linnen Cond:G

Antieke koperen bakkers doofpot
Startpreis 50 EUR

Antieke 19e eeuwse doofpot roodkoper en messing, 1 messing haardscherm met facetgeslepen glas, in goede staat 31x28ø en 76x50x22cm.