Diese Webseite verwendet Cookies

31. Januariveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 13. Januar 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Design ring Novitum 832
Design ring Novitum
Startpreis 25 EUR
Verkauft
Parelcollier met gouden slot 311
Parelcollier met gouden slot

Ergebnis:

200 EUR

9 Duitse borden, ca. 1910 6073
9 Duitse borden, ca. 1910
Startpreis 160 EUR
Cornelis Le Mair 1008
Cornelis Le Mair
Startpreis 1.500 EUR
Gouden choker met diamant 328
Gouden choker met diamant
Startpreis 300 EUR
Verkauft
H.K. Onnes, kinderportret 1025
H.K. Onnes, kinderportret

Ergebnis:

200 EUR

Bronzen hanglamp 2157
Bronzen hanglamp
Startpreis 80 EUR
Verkauft
4 etsen Ids Wiersma 1042
4 etsen Ids Wiersma

Ergebnis:

190 EUR

Heilige Sava 1055
Heilige Sava
Startpreis 300 EUR
Antieke koperen bakkers doofpot 2174
Antieke koperen bakkers doofpot
Startpreis 50 EUR
Kristallen inktset met zilver 345
Kristallen inktset met zilver
Startpreis 220 EUR
Johannes Weiland 1059
Johannes Weiland
Startpreis 950 EUR
3 Porseleinen vogels 6090
3 Porseleinen vogels
Startpreis 90 EUR
Verkauft
Haardscherm + houtbak 2191
Haardscherm + houtbak

Ergebnis:

55 EUR

Ongesigneerd meisje met papbord 1072
Ongesigneerd meisje met papbord
Startpreis 700 EUR
Verkauft
Imari schotel, Arabische tekst 6108
Imari schotel, Arabische tekst

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
2 Zilveren pronkringen 362
2 Zilveren pronkringen

Ergebnis:

120 EUR

Gouden broche opaal 379
Gouden broche opaal
Startpreis 165 EUR
2 Benen snuffbottles 2208
2 Benen snuffbottles
Startpreis 110 EUR
Ovaal tablet met 2 taartschotels 6126
Ovaal tablet met 2 taartschotels
Startpreis 80 EUR
Verkauft
Zilveren suikerpot 397
Zilveren suikerpot

Ergebnis:

110 EUR

Antieke grammofoon 2221
Antieke grammofoon
Startpreis 30 EUR
4 Imari borden18e eeuws 6139
4 Imari borden18e eeuws
Startpreis 250 EUR
2 Chinese vazen, 18e eeuw 6143
2 Chinese vazen, 18e eeuw
Startpreis 350 EUR