Oude Chinese handgeschilderde kast, rood met figurendecor, in goede staat 168x53x114cm. Cond;G
Lot met diverse zilveren bestekdelen, 835/000, bestaande uit vleesserveerbestek met puntfilet, lepel en vork model parel, voorzien van gravure, serveerschep, botermesje theelepeltje en een gebroken le...
Vier delen oud verzilverd 20e eeuw, 1 x Mexiccaanse dárgenti figuur, 1x miniatuurtas, 2 pillendoosjes, 2,5-17cm.
Kleine antieke eikenhout gemaakt kistje voorzien van smeedijzeren barokbeslag en slot, 41x64x31cm. Cond:G
Twee miniaturen, 835/000, een kar met hond, 7x3x4cm, en een molen met losse wieken, 6x3cm. Totaal ca 41gr.
Maya Wildevuur Deventer 1944- Enschede, kunstacademie, 't wad 1987, aquarel op papier 17x11cm. Cond:G
Wandelstok 18e 19e eeuws met twee gezichten uitgesneden bij grip. Cond:G
Lage Engelse mahoniehouten breistoel, omstreeks 1900, recentelijk vakkundig met rood velour bekleed, in zeer goede staat. 75x66x66cm.
Twee antieke Weense ampfora vanzen met goud en portretdecor, gesigneerd, Vettens? omstreeks 1880, in goede staat.
Lot antiek 19e eeuws gereedschap van smeedijzer en hout. 23-47cm. Cond:G
Armband, BWZG met 3 schakels versierd met stukjes koraal en turkoois. Lengte 19 cm voorzien van haaksluiting. breedte 18 mm
R.S Troelstra 2e helft 20e eeuw Hollands ijsgezicht met figuren, olieverf op paneel 50x70cm. Cond:G
Negen vooroorlogse Duitse porseleinen ontbijtborden met rozendecor, omstreeks 1920-1930 gemerkt PLS Germany, 21.6øcm. Cond:G
Duitse antieke wortelnoten naaitafel, Louis Philippe omstreeks 1870 met mooi geintarseerd binnenleven met deksels en vakverdeling, recentelelijk professioneel gepolitourd en gerestaureerd, in zeer goe...
Ongesigneerd omstreeks 1800, Duitse school vrouw in klederdracht, olieverf op linnen 29x22cm. Cond;G
Drie oude Duitse porseleinen vogels, gemerkt 1930-1950, in goede staat 5-11cm. Cond:G
Smedberg? impressionistisch zonnig landschap, olieverf op paneel, 32x40cm. Cond:G
Grote oude Imariporseleinen schotel met Arabische tekens en floraal decor, 20e eeuw 7x41,5øcm. Cond:G
Twee antieke vaasjes, antieke bronzen bolvaas en blauw glazen vaas in metaal bewerkte houder. 6,5x7 en 9x7cm. Cond.G
Negentiende eeuwse Franse notenhouten gestoken bijzettafel met adelaar. 50x30øcm. Cond:G
Drie antieke keramieken presenteerblad omstreeks 1920, dienblad, verwikkelde omranding, landschap en fruitdecor 30-54cm. Cond:G
Chinese rol met 8 Chinese erotische afbeeldingen, 20e eeuw 31x210cm. Cond;G
Draaibare messing Engelse stoel omstreeks 1910, registered: No. 2396381, 67x38x31cm. Cond:G