J.W. Rosier (Jean Guillaume Rosier), 1858-1931. Voorstelling: Portret oudere heer. Gemengde techniek op papier. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
Bronskleurige compositie metalen tafellamp, twee-lichts, met glazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 78 cm. In goede staat.
Kist met twaalf flessen Franse Chateau Belle Croix wijn uit 1999. (12 x 75 cl.) Afm. 19x33x50 cm. Cond.: G.
Werner Laves 1903-1972. Duitse school '43. Landarbeider bij dorp. Aquarel op papier. Afm. 42x58 cm. Cond.: G.
Oosters houtgestoken snijwerk. Bosgezicht met Balinese vrouw en hert. Goudkleurig, 20e eeuw. Afm. 40x18.5x4 cm. In goede staat.
Twee werken op papier, 18e-19e eeuw. Een aquarel wasvrouw. Een gravure monogram F.E. Strennua in Aduersis (17e-18e eeuw) Werken op papier. Afm. 28-32 cm. Cond.: G.
Perzische bewerkte bronzen schaal met fijne graveringen. 18e-19e eeuw. Afm. 13x24 cm. ø. In goede staat.
Antieke degen, ca. 1800. In lederen schede (later). Afm. 90 cm. In goede staat.
Twee mooie tafellampen met chrome voet 2e helft 20e eeuw in goede staat 66cm.
Vooroorlogse Continental telmachine, wanderer Werke, 35x49x37cm. Cond;G
Lot van zeven antieke spaarpotten, ca. 1900. Eén maal messing, zes maal blik. In goede staat.
Uitgebreid lot bestek, deels staal en deels plated, o.a. keltum, deels model puntfilet
Twee maal antiek houtwerk, ca. 1900. Eén maal spiegel (eiken) en één maal wandconsole (eiken). Afm. 50-70 cm. Cond.: G.
Twee messing barok-stijl kaarskandelaren, vijf-lichts. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 47 cm. In goede staat.
Oude messing hallamp met glas, 20e eeuw. Afm. 50 cm. In goede staat.
Antieke Chinese ivoren pagode(s), met florale decors en dieren (beschadigd). Ca. 1900. Afm. 3-7 cm. Cond.: M.
Groot Chinees lakwerk paneel met kraanvogel decor. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 45x89 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil compositie, metalen tafelstuk met glas, ca. 1900. Afm. 39 cm. In goede staat.
Zilveren manchetknopen en broche, streeksieraden, 833/000. Twee manchetknopen met filigrain versiering en een broche gemaakt van een speld van een oorijzer. Totaal ca16 gram.
Zilveren chatelaine, 835/000, versierd met een afbeelding van een jager en voorzien van 3 signetten. Totaal ca 61 gram. Lengte 33 cm
Twee grote vooroorlogse cloisonnè vazen met blauwe bloemen en vlinder decors. Afm. 32 cm. In goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot met florale takken decor. Gemerkt. Afm. 8x16x8.5 cm. Cond.: G.
Duits kerkboekje met zilveren beslag. Zwart kerkboek met zilveren rand versierd met acanthusbladeren voorzien van 2 zilveren sluiting, één afgebroken, los bijgevoegd. 18x12x3cm.
Ongesigneerd. Modern. Tweede helft 20e eeuw. Voorstelling: Abstracte compositie. Olieverf op papier. Afm. 54x70 cm. Cond. G.
Umberto Faini 1974. Italië 1933. Titel: Tutto é perduto. Olieverf op linnen. Afm. 60x60 cm. Cond.: G.
Antieke Thonetstijl beukenhouten schommelstoel, omstreeks 1900. In goede staat 100x135x60cm.
Elegante witgouden choker, 585/000, met diamant. Fijn cobra collier met in het midden een witgouden krul bezet met 9 briljant geslepen diamanten, verlopend in grootte, met daar onder in een markiesvo...
H. Martison, ca. 1930. Engelse school? Gezicht op een kasteel. Pastel op papier. Afm. 80x80 cm. Cond.: G.
Bernard Buffet, 1928-1999. Voorstelling: 'Le bouquet des fleurs violet'. Lithografie op papier. Afm. 31x24 cm. Cond.: G.
Zes stuks Imari porseleinen vazen, 19e eeuw. O.a.: Vier dekselvazen (florale decors) (twee dekselpunten gelijmd) Verder in goede staat. Afm. 11-26 cm. Cond.: R/G.
Imari dekselpot met zilveren deksel, 19e eeuw. Afm. 16 cm. In goede staat.
Zilveren theebus, 800/000 Italiaans. Cilindervormige theebus met versierde rand met lelie's gemaakt uit opgesoldeerd draad, verfraaid met lijngravures als kader. Gemerkt: Faccioli. ø 9x11,5 cm. Ca 209...
Kristallen marmeladepot met zilveren knop, 835/000. Marmeladepot voorzien van onderschotel, met waaierslijpsel, versierd met een zilveren knop in de vorm van een gefacetteerde bol. ø13x18 cm. In goede...
Antieke Art Nouveau parelmoer dekseldoos met scarabé. Ca. 1915. (Eén siersteen chipje af). Afm. 4.5x9x6 cm. Cond.: G.
Visconti, Spaanse school, ca. 1950. Paardenkar in stad. Aquarel op papier. Afm. 28x55 cm. Cond.: G.
Passig 1887 Duitse school. Herenportret. Houtskool op papier. Afm. 37x52 cm. Cond.: G.
Wegens beëindiging parfumeriezaak. Vier maal EDT van Issy Miyake (ca. 50-100 ml.) Cond.: G.
Wegens beëindiging parfumeriezaak. Vier maal parfum Guerlain/Paris. Twee maal EDT, 30-60 ml. Eén maal Champs E'lysees, 30 ml. Eén maal Le Cours du Chamade, 2x 30 ml. Afm. 16-23 cm.
Oud Oosters kleed fijngeknoopt, Kanchipurpari met floraal decor in goede staat 202x300cm Cond:G
Oud Perzisch kleed met florale decors, o.a.: rood, groen, zwart etc. Afm. 110x166 cm. In goede staat.
P.H. May. Popgroep Pink Floyd. Olieverf op linnen. Afm. 50x50 cm. Cond.: G.
Jules Benoit-Levy, 1866-1952. Voorstelling: Volendam's interieur met figuren. Ets op papier. Afm. 32x41 cm. Cond.: G.
Prachtige witgouden ring, 585/000, met smaragd, saffier en diamant. Ring in Art-Deco stijl bezet met diverse smaragden en saffieren, totaal ca. 1,29 crt. en 12 briljant geslepen diamanten, totaal ca. ...
Prachtige zilveren armband, 925/000, met rode en witte stenen. Klemarmband met een rozet met rode steen en verder rijkelijk versierd met opgelegde vergulde zetting bezet met witte en rode stenen. De a...
Zilveren brede ring, 925/000, gematteerd met 4 vierkant geslepen blauwe zirconia's. Breedte 9 mm. ø 57 Nieuw
Twee antieke porseleinen whisky flessen met florale en koets decor. Ca. 1930. 'Porcelaine veritable Belgium'. In goede staat.
Vier grote Duitse porseleinen sierschotels Kaiser met oosters decor, omstreeks 1980 in goede staat 32-39cm.
Oud Perzisch kleed met florale decors, veel kleurig. Afm. 135x182 cm. In goede staat.
Zilveren kapset, 800/000, Duits, bestaande uit 3 borstels, handspiegel en een huls voor een kam. De set is voorzien van een gecontourneerde rand versierd met een bloemendecor met ribbewerking. Voorzie...
Duitse bisquit porseleinen plaquette Berlin in cassette. 20e Eeuw. Afm. 8.5 cm. ø. In goede staat.
H. Zille '05. 1858-1929. Duitse school. Steeg met dansende kinderen. Ets op papier. Afm. 20x24 cm. Cond.: G.
Drie antieke Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 27-38cm. Cond;R/G
Antiek Frans tafelstuk omstreeks 1900, beeld met glazen schaal, bloemen meisje met schaap 56x30øcm. Cond:G
Twee antieke gesigneerde houtsnedes 19e eeuw, wolf met schildpad, krijger met wapenarsenaal, houtsnedes op papier 26x18cm. 19x14cm. Cond;G
Twee gesigneerde Japanse houtsnedes 19e eeuw, 1x ongesigneerd koelis na hun dagtaak huiswaarts, 1x krijger in zee met karper(scheurtje) 26x19 en 35x24cm. Cond;R/G
Zilveren bonbon schuitje, 925/000, Engels. Schuitvormig bonbon mandje met gezaagd ruitmotief en getrembleerde gravering op de greepjes en langs de randen. MT.:Harry Atkin, Sheffield jl.: b:1894. ca 62...
Bijzondere zilveren kaviaarschaal, 800/000, geheel versierd met graveerwerk met Oosters decor. Schaal voorzien van draaibaar deksel geplaatst op 3 fraai bewerkte poten. Totaal ca. 622 gram. ø 18x16 cm...
Antieke bronzen figuur, non met bijbel en kind. Gesigneerd Elmerich, Charles Edouard Elmerich 1813-1889. Mooie patina en in goede staat. Afm. 18 cm. Cond.: G.
Grote gesigneerde wit marmeren buste, 'Italiaanse dame' door F. Stecchi. Fabrio Stecchi, 1855-1928. Afm. 53 cm. In goede staat.
Antieke pronkbeker omstreeks 1900 met fietsvoorstelling, compositiemetaal, bedeukt. 34cm. Cond:M
Vroege ijzeren Renaissance haardplaat 17e eeuw, beschadigd, wijnranken mt bachus, 49x49x1 Cond:R
Grote antieke bronzen beeldengroep, ca. 1870. Voorstelling van vrouw met wijnkelk en twee kinderen. (was op iets gemonteerd) Afm. 47x46x20 cm. In goede staat.
Belgisch gemerkte aardewerken zuil met bloempot in art deco stijl, 20e eeuw, gemerkt made in Belgium, groen-blauw glazuur, 114x38øcm. Cond;G
Grote Yixing vaas omstreeks 1900 China, met drakendecor, ( gemerkt) In goede staat. 39xø27cm.
Zes maal Villeroy en Boch porseleinen sierborden 2x decor unicef 1979-1978 2x Frühling,Sommer, Villeroy en Boch Heinrich. 19,5ø-24,5ø cm. Cond;G
Collier van grote bloedkoralen met gouden sluiting, 585/000. Geknoopt collier van grote kaasvormige bloedkoralen, 10x7,5mm, bevestigd aan een gouden gefacetteerde bolsluiting met veiligheid. Lengte 53...
Groot lot met zilveren messen, 925/000, model hartfilet, bestaande uit 12 tafelmessen en 12 dessertmessen met stalen lemmet. ZI gekeurd. 21-25 cm. Gebruikt, maar in goede staat.
Zilveren bestekdelen, 833/000 model met dubbele filetrand, bestaande uit 2 vleesvorkjes, een zuurcouvert met zilveren heften, beiden MT.: Koninklijke Begeer, een sauslepel, MT.: Van Kempen en Zonen, ...
Geelgouden ring, 585/000, met een briljant geslepen diamant. Gouden ring met een band voorzien van sleuf. In het midden uitlopend en bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0.10 crt SI-H. ø 56. ca...
Elegante witgouden ring,750/000, met briljant en baquette geslepen diamanten. Ring met golvende bewerking bezet met een rij met 21 briljanten, totaal 0,28 crt, en 4 vlakken bezet met 40 baquette gesle...
Antieke messing boekensteunen, ca. 1900. In de vorm van een eendenhals. Afm. 25x20x13 cm. In goede staat.
Twee bronzen katten, 20e eeuw. Eén kleine, gemerkt: Multian Zitai. Eén grotere, gemerkt: Monogram. Afm. 6-11 cm. Cond.: G.
Tien zilveren munten Belgie midden 20e eeuw 20,50,100 Frank 2,5-3,3ø Cond:R
Vijf antieke gravures, Fr. Naumann sculpt 18e-19e eeuw, afbeelding van vogelsoorten in Latijn, ingekleurde gravures op papier 28x23cm. Cond;G
Zakhorloge, met een witmetalen bewerkte kast met aan de achterzijde een afbeelding van patria. ø 53 mm. Mechanisch. Voorzien van horlogeketting. lengte 35 cm.
Gustav Weiss-Loreth, 1913 Duitse school, waterval in de Alpen, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Drie zilveren juslepels, 835/000, model Haags lofje. o.a. gerritsen en van Kempen, jl.: Q:1926 en koninklijke van Kempen en Begeer. jl.:i:1968. Totaal ca 178 gram. 18 cm. In goede staat.
Vijf zilveren dessertlepels. Twee lepels versierd met parelrand, MT.: onleesbaar, jl:K 1920 en twee lepels met iets puntige steel, MT.: J.J.Wijnands, 's Gravenhage jl.:T: 1878, 833/000 en een lepel mo...
Zilveren sigarenkoker, 833/000, Hollands. Langwerpige ovale koker met scharnier, versierd met een getrembleerde rand en voorzien van krulgravures met cartouche. MT. J.van der Dussen, Schoonhoven, 19...
Davo Chrijstal album deel IV 1996-1999 postfris + ongeopende jaarpakketten 2000 t/m 2003.
Zilveren design collier, 835/000, met ronde handgemaakte elementen, ø 11 mm. Voorzien van haaksluiting. ca 97,8 gram. Lengte 45 cm. In goede staat
Collier zilver, 800/000, met gedraaide schakel. Collier zonder sluiting gemaakt van ronde schakels in elkaar gevlochten en gedraaid. breedte ø 10 mm lengte 80 cm ca 64.4 gr
835/000 Zilveren biedemeier blaker met graveringen en een zilveren duimgreep op zwart gepolitoerd mahoniehouten basement. Nederlands gekeurd jl.: R: 1851. Afm. 15x18x8 cm.
Kristallen kruik met zilveren deksel, 835/000. Kristallen kruik met ruitslijpsel op ronde voet met geschulpte rand, voorzien van handgreep. Op de kruik zit een zilveren bol deksel met gegraveerde bloe...
Zilveren armband, 925/000, bezet met een rij blauw topaas en een rij wit topaas, rond gefacetteerd, ø 2,8 mm. Armband bestaande uit 2 rijen met stenen met een zig-zag motief. breedte 7 mm. Met bakslot...
W.G.F Jansen 1871-1949, houten schuur bij bosrand, olieverf op paneel 24x30cm. Cond:G
Gerard J. Bos 1860-1943, poldergezicht met koeien, olieverf op paneel 35x20cm. Cond:G
Zware zilveren armband, 925/000, vossenstaartmodel, half bollopend, voorzien van bakslot en 2 veiligheden. Totaal ca 65 gram. Breedte 10 mm, lengte 20 cm. In goede staat.
Roodgouden oorstekers, 750/000, met diamanten. Oorstekers met een dubbele peervorm bezet met baguette geslepen diamanten, totaal 0,83 crt en briljant geslepen diamanten, totaal 0,36 crt W/VSI-SI. Bree...
Cornelis le Mair Eindhoven 1944, vroeg portret uit de jaren 60, geschilderd door Cornelis(kees) le Mair, met schriftelijke oorkonde van hem persoonlijk, betreffende de echtheid, olieverf op paneel 50x...
835/000 Zilveren miniatuur. Kanon op affuitlijf, met draaiende wielen. Amsterdams keur. Afm. 5x1.5x1.5 cm. Gewicht: ca.14 gram.
Sierkurk bekroond door edelman, gemerkt 'Erbschutzt'. En een sierkurk met 835/000 zilveren montuur met florale graveringen. Nederlands gekeurd. Ca. 1870. Afm. 7-9 cm.