Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Versteigerung am Freitag, 14. Juli 2017 ab 17:00  | Auktion beendet

Abgeschlossen | Präsenzauktion
3448 Ergebnisse
Los: 6046

2x Fam. Rose kopjes.

Ergebnis: 375 EUR

Twee prachtige fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose kopjes. Gemerkt, 'Guang Long'. Met figuren in boomstamboot decors, met goudrand. Afmeting: 5,7 x 6,7 cm ø. In goede staat.


Los: 6006

Chinese vaas, drakenmotief

Ergebnis: 900 EUR

Uiterst zeldzame 18e-19e eeuw grote Chinees porseleinen vaas Familie Verte met keizerlijst, geel en diverse andere kleuren. Foo-honden en vleermuizen decor. Afmeting: 31 x 24 cm ø. In goede staat.


Los: 6033

Chinese klapmuts

Ergebnis: 150 EUR

Chinese porseleinen klapmuts-kom met florale coullissen decors en vogel. Licht gecontourneerd. 17e-18e Eeuw. Afmeting: 5 - 14,5 cm ø. In goede staat.


Los: 4198

Kastje + boeken

Ergebnis: 90 EUR

Antiek mahoniehouten vitrinekastje vol met oude en antiquarische boekjes. Circa 1930. Boekjes 18e-19e eeuw. Afmeting: 39 x 50 x 22 cm. In goede staat.


Los: 694

Zilveren doosje "Ei"

Ergebnis: 70 EUR

Zilveren doosje in de vorm van een ei, 833/000, met scharnierend deksel. Het ei is voorzien van een vertikale band met een getrembleerde meanderbewerking en heeft aan beide zijden een van de band een ...


Los: 6305

Bord, blauw glazuur+bloem (Ming).

Startpreis 3.200 EUR

Antiek Chinees blauw geglazuurde schotel met florale decors. Ming dynasty. Gemerkt. Afmeting: 4,5 x 24 cm. ø. In goede staat.


Los: 6133

4x Delfts blauwe bordjes

Ergebnis: 450 EUR

Vier antieke Delfts polychrome borden met florale decors. Gemerkt 'Porseleyne Fles', circa 1900. Afmeting circa 24 cm. ø. In goede staat.


Los: 6042

Vaas, Fam. Rose.

Ergebnis: 1.700 EUR

Familie Rose Chinese bolvaas, 19e eeuw. Gemerkt 'Ouang Xi'. Met fijn geschilderde Chinese tuin decor rondom met vleermuizen, vogels etc. en goud decor. Afmeting: 28,5 x 19 cm ø. In goede staat


Los: 6032

Bordje, 18 eeuw.

Ergebnis: 100 EUR

Chinees porseleinen papbord met florale/coullissen decors en sprinkhaan. 17e-18e Eeuw. Gecontourneerd. Afmeting: 4 x 16,4 cm ø. In goede staat.


Los: 6023

2 Chinese vazen

Ergebnis: 550 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met groene celadon glazuur met symbolen decors. 19e Eeuw. Afmeting: 59 cm. In goede staat


Los: 6007

2 Chinese vazen

Ergebnis: 750 EUR

Twee Chinees porseleinen pijpvazen met draken en paradijsvogel decors (gemerkt). 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 26 cm. In goede staat.


Los: 134

Lotje gouden sieraden divers.

Ergebnis: 75 EUR

Lotje gouden sieraden, 585/000 bestaande uit een ovale streekhanger en 3 ringen. totaal ca 5,5 gram.


Los: 6484

Familie rose schotel

Ergebnis: 110 EUR

Grote gesigneerde Chinese porseleinen Familie Rose bord met figuren, rijtuig en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. ø 31.5 cm. In goede staat


Los: 6298

2 Grote Chinese vazen

Ergebnis: 650 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen. 19e Eeuw. Eén maal met florale en vlinder decor. Eén maal met figuren in landschap en tekst verso. Afmeting: 60-58 cm. In goede staat.


Los: 6258

8x Chinese verdeelschaal

Ergebnis: 900 EUR

Acht maal Chinees porseleinen verdeelschalen met figuren in landschappen decors en goudrand. (gemerkt). 19e Eeuw. Afmeting: 17,5 x 11 x 5,5 cm. en 20 x 11 x 5,5 cm. In goede staat.


Los: 6255

8x Chinese verdeelschaal

Ergebnis: 650 EUR

Acht maal Chinees porseleinen verdeelschalen met teksten, floralal- met vogels decors (gemerkt). 19e Eeuw. Afmeting: 5,5 x 20 x 10 cm. In goede staat.


Los: 6191

Chinees bord, Chicken.

Ergebnis: 110 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose Chicken bord, 18e eeuw. (haarlijn). Afmeting: ø 24 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 6118

4 Tegels.

Ergebnis: 150 EUR

Vier tegels. 17e-18e Eeuw. Eén maal met spiesbok, 17e eeuw, (lichte oude randglazuurschades). Eén maal met hond, 17e eeuw, (lichte randglazuurschades). Eén maal polychrome tulptegel, 17e eeuw, (chip r...


Los: 6075

Rörsstrand servies

Ergebnis: 300 EUR

Zweeds Rörsstrand porseleinen servies, decor East Indies. Bestaande uit een koffiepot, theepot, melk+suikerpot, zestien kop+schotels (thee+koffie) + schaaltjes. Afmeting: 5 - 19 cm. In goede staat.


Los: 6050

Chinese kom (geel/groen glazuur).

Startpreis 1.800 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen kom 'Yong Zheng' gemerkt. Met geel-groene glazuur, figuren decor rondom. Afmeting: 7 x 14 cm ø. In goede staat.


Los: 6026

Yixing theepot

Ergebnis: 2.500 EUR

Oude/antieke Yixing terracotta theepot met bevers en ranken decors. (chip aan tuit, deksel en binnenrand schade). Afmeting: 13 cm. In redelijke staat.


Los: 5586

Glazen vaas met vissen

Ergebnis: 275 EUR

Grote zware (Murano) glazen siervaas, ca. 1970-1980. Blauw-transparant met goudvissen ingewerkt. Glass Fusing. Afmeting. ø 16 x 29 cm. In goede staat


Los: 4021

Commode, Orgel gebogen (barok)

Ergebnis: 500 EUR

Hollandse wortelnoten vier-laden orgelgebogen barok commode met messing beslag. Circa 1800. Afmeting: 76 x 81 x 56 cm. In goede staat.


Los: 2700

Ansichtkaarten automaat

Ergebnis: 135 EUR

Oude metalen ansichtkaarten automaat met 1-gulden inworp. (inclusief sleutel). Midden 20e eeuw. Afmeting: 51 x 26 x 18 cm. In goede staat.