Vier maal poppen. Eén maal A.M. Koppelsdorf Nr. 970, slaapogen, mohair pop, circa 1940. Eén maal geschilderde ogen, circa 1940. Gemerkt C. stoffen lichaam. Eén maal keramieken pop met buste kop en ge...
Antieke Armand Marseille porseleinen buste popje met stoffen lichaam, Nr. 11/0. Pop heeft mohair pruik en slaapogen. Circa 1920. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Oude messing Wilesco 'Old Smokey' stoomwals (bespeeld). 20e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Imari porseleinen siervaas met goud-, florale- en geisha's decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 62 cm. In goede staat.
Kavel met ca. 60 modelauto van diverse merken, voornamelijk schaal 1:43 waaronder: Dinky Toys, Lesney. Corgi, Matchbox. Diverse condities.
Kavel met 13 Modelauto's schaal 1:24 waaronder: Jaguar XK 120 Coupé, Jaguar XK 120 Roadster, 5x Mercedes-Benz 500SL, 2x Jaguar XJ220, Mercedes-Benz SLK 230, Mercedes-Benz 300SL en 2x Mercedes van Sun...
Twee maal oude porseleinen poppen. Eén maal repro JDK 237, CD 1989. Eén maal repro Kestner (tweede helft 20e eeuw.) Afmeting: 42-43 cm. In goede staat.
Oude xporseleinen pop. Repro Kammer en Reinhardt Simon en Halbig Nr. 117. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Twee maal oude Duitse bisquit porseleinen Heubach pop. Nr. 78/61 Lilian Wood uitgave. Afmeting: 33 cm. In goede staat. Eén maal Googly 253 G.B. , A.O.M. Lilian Wood uitgave. Afmeting: 35 cm. In goede ...
Drie porseleinen popjes op standaard. Twee maal meisjes poppen. Gemerkt Paul 1989. Eén maal antiek popje, Armand Marseille 351/810 K, baby popje. Circa 1930. Afmeting: 15 - 23 cm.
Drie maal replica porseleinen popjes. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal CD Baby-popje. Eén maal Beverley 1991, jongen, Germany. Eén maal Sugar Lump etc. Afmeting: 15,5 - 22 cm. In goede staat.
Replica Kammer en Reinhard, Simon Halbig pop, Nr. 117. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Oud Duits carnaval speelgoed 'Tischbaumbass' door Firma Goldon. In doos. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Digital Plus SET100 (manual control LH100 & Command Station LZV100) van Lenz (1st edition) met originele verpakking en boekjes, tevens een Uhlenbrock 20075 Transformator (70VA 12/15 volt).
Antieke poppenwagen met antieke Duitse porseleinen pop met gelede lichaam (3 wieler). Pop gemerkt 'Wally 8 Limbach'. Made in Germany. Oude kleertjes. Circa 1920. Afmeting: 62 - 120 cm. In goede staat.
Kavel met 6 modelauto's schaal 1:18 van Bburago en Maisto: Mercedes-Benz 300S, Mercedes-Benz 500SL, Mercedes-Benz 300SL, Mercedes-Benz 300SL Touring, Mercedes-Benz SSKL en Mercedes-Benz "Roadster". Al...
Antieke Duitse Armand Marseille pop, Nr. 390, 276/1. Circa 1920-1930. Pop heeft papier-maché gelede lichaam (zonder pruik). Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Lot van 24 st. handbeschilderde tinsoldaten, 19e-20e eeuw. Afmeting: 3,5 - 7 cm. In redelijk/goede staat.
Kavel met 8 Dinky Toys waaronder: 2x Foden, Renault Estafette, 420, Coventry Climax, Bedford, Berliet "34", Fiat 500 en 1x Siku Unimog. Allen in gebruikte en bespeelde staat.
Lot van 13 grote tinnen gegoten 18e eeuwse stijl figuren, maar is 20e eeuw. Vervaardigd door Deutsche Gesellschaft für Volkskunde. Afmeting. 11-15 cm.
Drie oude blikken speelgoed Oldtimers met batterij functie. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal rood Yokohama-Japan, één maal groen S.H.-Japan en één maal onbekend. Afmeting. 22-26 cm. In redelijk/ goede ...
Antieke Duitse 'Armand Marseille' pop, Nr. 390 1.5. Circa: 1920. Pop heeft een echt-haar-pruik en een origineel gelede lichaam. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Replica Kammer en Reinhard pop, Nr. 117 (zonder pruik).Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Oude Duitse porseleinen Simon en Halbig Kammer Reinhardt pop Nr. 117. Uitgave C.D. 1989. Afmeting: 58 cm. In goede staat.