Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 14. Juli 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Vier maal oud Oosters koperwerk
Ergebnis: 30 EUR

Vier maal oud Oosters koperwerk. Twee antieke wandborden, circa 1920. Eén maal diepe schaal, 19e eeuw (monogram G.B.I.B. + stempels). Eén maal Oosterse gegraveerde schaal. Afmeting: ø 35 - ø 56 cm. In...

3 Boeken "The gallery of engravings"
Ergebnis: 40 EUR

Drie antiquarische boeken 'The gallery of Engravings' Vol. 1 Fischer Son & Co. 19e eeuw. Vol met steendrukken en staalgravures.Afmeting. 27x22x3 cm. In redelijk/ goede staat

Antieke grammofoon
Ergebnis: 15 EUR

Antieke mahoniehouten grammofoon voor onderdelen, wormbeval, 30x40x40, In matige staat

2x Dienblad 'Vlinder'
Ergebnis: 60 EUR

Twee maal Art Deco - Jugendstil presenteerbladen. Gemaakt van honderden tropische vlinders en hout met intarsia. Circa 1920. Afmeting: 42-52 cm. In goede staat.

Lot blikken.
Ergebnis: 120 EUR

Groot lot oude en antieke voorraad blikken. Onder andere; cacao, koffie etc. Afmeting: 60 x 54 x 37 cm. In goede staat.

Kalebas-stok Massai
Ergebnis: 50 EUR

Oude Afrikaanse gestoken kalebasstok, 20e eeuw. Vermoedelijk Massai/Kenia of Tanzania. Lengte: 40cm. In goede staat.

10 Verschillende tasjes + kralen.
Ergebnis: 100 EUR

Tien tasjes, waaronder 2 met zilveren beugel, diverse kralen tasjes en 2 tasjes in Art Deco stijl.

9x Div. sets wandkandelaars
Ergebnis: 50 EUR

Negen maal diverse antiek messing wandkandelaren (pianokandelaren). Circa: 1900. Hoofdzakelijk Jugendstil.,sommige stiften voor verbinding missen Afmeting: circa 15 x 25 cm. In goede staat.

Bordenrek 'Hindelopen'.
Ergebnis: 50 EUR

Groot antiek bordenrek 'Hindelopen' met vergulding. Circa: 1900. Afmeting: 112 x 39 x 10 cm. In goede staat.

Edelsteen boom
Ergebnis: 20 EUR

Antiek boompje op bronzen vergulde voet, ca. 1900. Afmeting. 17 cm. In goede staat.

Lot verguld houtwerk
Ergebnis: 100 EUR

Lot verguld houtsnijwerk, Italië. 20e Eeuw. Onder andere; vier maal wandconsole, één spiegel, kandelaar, putti's. Afmeting: 14-55 cm. In goede staat.

2x Antieke lok eenden.
Ergebnis: 55 EUR

Twee antieke beschilderde houten lok-eenden. Circa 1900. Afmeting: 31,5 -37,5 cm. In goede staat.

Messing hanglamp met katrol
Startpreis 50 EUR

Oude messing hanglamp met contra-gewicht. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: circa 100 x 40 cm ø. In goede staat.

2x Russisch boek.
Ergebnis: 130 EUR

Twee Russische boeken. 18e Eeuw. Afmeting: 18 - 20 cm. In matige toestand.

Bronzen hanglamp
Ergebnis: 50 EUR

Antieke messing met koperen barok-stijl hanglamp, twaalf lichts. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. 67x71 cm. ø. In goede staat.

Karaf+Schildersezel
Ergebnis: 35 EUR

Oude plated schildersezel en glazen karaf met plated montuur. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 41 cm. In goede staat.

4
Ergebnis: 25 EUR

Oude Douwe Egberts (D.E.) reclame affiche in lijst, circa 1950. Afmeting: 70 x 50 cm. In goede staat.

Kompas (groot)
Ergebnis: 450 EUR

Groot Duits antiek messing scheepskompas, door W. Ludolph, Nr.: 21899/55L. Vaart Bremerhaven + Hamburg. Afmeting. 14x31 cm. ø. In goede staat.

Houten stoof + binnenbak.
Ergebnis: 55 EUR

Biedermeier mahoniehouten theestoof met bandintarsia en originele messing binnenbak. 19e Eeuw. Afmeting: 45 x 37 cm ø. In goede staat.

Gevlochten schild
Ergebnis: 70 EUR

Groot oud Afrikaans gevlochten krijgersschild, 20e eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.

Lamp
Ergebnis: 50 EUR

Decoratieve lamp met Romeinse strijdwagen. Tweede helft 20e eeuw. Gemaakt van composiet. Afmeting. 40x28x14cm. In goede staat.

Lampje envoet (messing/brons)
Ergebnis: 50 EUR

Twee oude lampenvoeten, 20e eeuw. Eén maal compositiemetaal met boedha's. Eén maal messing verguld met Duitse spreuk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 34 - 40 cm. In goede staat.

Theestoof, mahonie
Ergebnis: 60 EUR

Mahoniehouten theestoof met band intarsia en messing binnenbak. 19e eeuw. Afmeting. 42x36 cm. In goede staat.

Voorlader
Ergebnis: 75 EUR

Voorlader, 19e eeuw. Dubbelloops hagelschot, pen voor geweer (kolf gebroken) met gravering Afmeting L. 117 cm. In redelijke staat