Prachtige grote zilveren broodmand met hengsel, staand op pootjes. Mooi uitgezaagd. Zowel de broodmand en het hengsel voorzien van een parelrandje. Maker Aubert 1998 925/000 550gr. 31x18,5cm. Cond.: U
Streek broche met kwastje GG 14krt.,19e eeuw, 4.9 gr.totale L. 5cm.
33 Deel serviesgoed begin 20e eeuw:6 kop en schotels blauw met paradijsvogel,4 kop en schotels petrus-regout met blauwe rand, 13 delig petit-four stelletje
Delfts blauw bord ca. 1800, gepolychromeerd met bloemen gedecoreerd ø23,5cm.
5 Delen wit Meissen 2e keus o.a; 3 schoteltjes, 1 kopje en 1 kannetje begin 20e eeuw. Cond.: G
Bronzen beer, 21e eeuw gepatineerd op een ovale marmeren sokkel. H.22cm.
Divers koper en tin, antiek en modern diverse afmetingen Cond.: U
Chinees bord, 18e eeuw Chieng Lung, blauw-wit met bloemmotief, minimale schilfertjes ø23,5cm.
3 Delen glas/kristal, 1 vaas 20e eeuw,H.19cm.,2 karaffen ca.1900. H.32-34 cm.L.beschadigd.
4 Chinese porseleinen schotels 18e eeuws(kleine beschadigingen). Ø13cm. Cond.: G
Bronzen wijnfleshouder in de vorm van een zittende man die de benen van een liggende vrouw vasthoud, eind 20e eeuw, 30x6x8cm.
Kapitale Fam Verte Chinese dekselpot begin 20e eeuw. Handbeschilderd bloemdecor 45xø26,5cm. Cond.: G
3 Kristallen karaffen , 12 messenleggers van kristal. begin 20e eeuw en een vaas (midden 20e eeuw)
2 Bronzen, gedeeltelijk vergulde, portretbusten van manfiguren Frans 19e eeuw. 12cm.