Chinees bord, 18e eeuw Chieng Lung, blauw-wit met bloemmotief, minimale schilfertjes ø23,5cm.
4 Diverse Chinese borden 18-19e eeuws o.a; 1x blauw bord Zwatov met landschapsdecor ø17,5cm. 2x Chinees rood gekleurd bordje ø15cm. 1x Gekleurd Chinees bordje ø19,5cm. Cond.: G
Een gestoffeerde hocker in Chesterfield stijl, 2 maand oud, nieuwprijs € 1.250,00, 155x45cm.
B. Aardman 1938, aquarel op papier, duingezicht met zee en schip 67x24cm. Cond.: U
Hendrik Hulk (1842 - 1937 Haarlem), bomschuiten bij Katwijk met figuren, 33x42cm. Cond.: R
Handgeknoopt Perzisch tapijt met mooie lichte kleuren 140x173cm. Cond.: G
Gerard Cornelis Krol (1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, herfstlandschap 1943 40x50cm. Cond.: U
Ongesigneerd olieverf op paneel, stilleven met klaprozen, 40x50cm. Cond.: U
Schattig 16-delig zilveren filigrain interieurtje, licht beschadigd. 800/000 50gr. Cond.: G
Prachtige massief mahoniehouten voltaire met mooi uitgewerkt kuifje. 19e eeuws. Met blauwe trijp gestoffeerd 108x64x60cm. Cond.: G
4 Mahoniehouten krakeling stoelen Biedermeier ca. 1860. Stoelen zijn blauw gestoffeerd en stevig 100x46x44cm. Cond.: U
Stel Engelse kaarsenkandelaars eind 19e eeuw. gemaakt van messing en later vernikkeld 28xø11,5cm. Cond.: G
Engelse halvemaan wandtafel,19e eeuw,mahonie gefineerd met marmeren blad. 73x90x47 cm.
Eikenhouten bureaustoel begin 20e eeuw met snijwerk. 80x57x53 cm.
14 Reproducties van de Statien religieus eind 19e eeuw, papier op linnen, beschadigingen 60x90cm. Cond.: M
Antiek Engels zilveren blaker, Sheffield 1787. 835/000 400gr. Cond.: G