Diese Webseite verwendet Cookies

04. Juliveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 9. Juli 2010 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Pendule,vuurverguld 3000
Pendule,vuurverguld
Startpreis 450 EUR
Amerikaanse reiswekker 3001
Amerikaanse reiswekker
Startpreis 550 EUR
Weense portaalklok 3002
Weense portaalklok
Startpreis 450 EUR
Verkauft
3-Delig Frans klokkenstel 3003
3-Delig Frans klokkenstel

Ergebnis:

150 EUR

Franse bouille klok ca. 1880 3004
Franse bouille klok ca. 1880
Startpreis 1.200 EUR
Glaspendule 3005
Glaspendule
Startpreis 550 EUR
Verkauft
Fries staand horloge 3006
Fries staand horloge

Ergebnis:

1.000 EUR

Kartelklok 19e eeuw. 3007
Kartelklok 19e eeuw.
Startpreis 350 EUR
Overijsselse stoelklok 3008
Overijsselse stoelklok
Startpreis 1.950 EUR
Verkauft
Grote wandregelateur 3009
Grote wandregelateur

Ergebnis:

650 EUR

Franse kolompendule 3010
Franse kolompendule
Startpreis 400 EUR
Driedelig klokkenstel 3011
Driedelig klokkenstel
Startpreis 475 EUR
Grote figuren pendule 3012
Grote figuren pendule
Startpreis 1.200 EUR
Osseoog 3013
Osseoog
Startpreis 70 EUR
Bouilleklok 3014
Bouilleklok
Startpreis 450 EUR
Klokkenstel,bisquit 3015
Klokkenstel,bisquit
Startpreis 190 EUR
Klokje 3016
Klokje
Startpreis 350 EUR
Klok 3017
Klok
Startpreis 65 EUR
Lenzkirch klok 3018
Lenzkirch klok
Startpreis 425 EUR
Verkauft
Klok 3019
Klok

Ergebnis:

35 EUR

Mysterieus klokje 3020
Mysterieus klokje
Startpreis 1.000 EUR
Eiken wandklok 3021
Eiken wandklok
Kein Mindestpreis
Verkauft
Porseleinen klokje 3022
Porseleinen klokje

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Regelateur 3023
Regelateur

Ergebnis:

70 EUR