Delfts blauw bord,Regina Holland, ø 22cm.,met zilveren rand 800/000 2e helft 20e eeuw
Boheems sierglas op voet,2e helft 20e eeuw,hoekig geslepen en geëtst deels rood gekleurd en goudemaille.H15cm.
Karaf in diamantslijpsel ca.1900 rondom gegraveerd. H.31cm.
Boheems sierglas ,2e helft 19e eeuw,rood rondom geslepen met burchten en herten. H.17.5 cm.
2 Delen ivoor Azië begin 20e eeuw,op een lotussokkel srtaande Guanyin fluitspelend (ontbreekt),en een Geisha met bloemen, gesneden,gegraveerd en deels gepatineerd op houten sokkel. H.12 en 15 cm.
Antiek ivoren netsuke, voostellend een vrouw. Zeer fijn uitgewerkt en gedetailleerd. Aan de onderkant Aziatisch gesigneerd. 4,5x3x2cm. Cond.: G
Eetservies uit Zweden gemerkt Rooftrand Pickwick Handpainted. Diverse schalen, borden en terrines 33-delig Cond.: G
7x Divers glaswek 20e eeuw o.a; 3 vaasjes, 2 bakjes en 2 kaarsenstandaards. Cond.: U
2 Gouda plateel vazen 845 zomer Gouda Holland 30xø13cm. 1 Beschadigd aan voet. Cond.: G
3 Delen gekleurd glas, 1x rookverdrijver 18xø12,5cm. 2x schalen 15xø24cm. en 9,5x30x25cm. 20e eeuw. Cond.: G
Aardewerken wandplaquette met landschapsdecor o.a; rivier met dorpsgezicht en een molen. Gemerkt ED. Valkhoff Hooge Zwaluwe 20e eeu. 28,5x26cm.
Kapitale Fam Verte Chinese dekselpot begin 20e eeuw. Handbeschilderd bloemdecor 45xø26,5cm. Cond.: G
Kristallen karaf met dop ca. 1900 in zeer goede staat 31xø13cm.
Vroeg 18e eeuws blauw Chinees bordQuang Long, gedecoreerd met bloem- en takmotief. op de achterkant staan 2 vazen. Bord heeft randschade ø21cm.