Houten beeld 19e eeuws van een heilige met beschildering 108x41x29cm. Cond.: U
Bronzen buste 19e eeuws van Jean Baptiste Antonio Lassus Architect 19x12x8cm. Cond.: U
Bronzen liggend hondje op eikenhouten plank eind 19e eeuw. Ongesigneerd 12x26,5x12cm.
Bronzen beeld van een vrouwfiguur, voorstellend "De Oogst", Gesigneerd Ranconlet Frankrijk 19e eeuw. 50x19x16cm.
Bronzen Art Deco uil zittend op 6 boeken met zwart marmeren sokkel. Eind 20e eeuw, gesigneerd Christian Marochetti. Cond.: U H.34cm., voet 12x15x4 cm.
Bronzen jugendstil wandplaquette genaamd Silence en gesigneerd Nicaise. Voorstellend denkende jongedame 39x35cm. Cond.: U
Polychroom beschilderde Maria met Jezus uit de 19e eeuw van hout 66x42x43cm. Cond.: U
Bronzen sculptuur op marmeren voet, voorstellende dame met fruit, gesigneerd Hofer, ca. 1900, H.: 33cm.
Gesign.Dubois,Paul(1827-1905),franse beeldhouwer,voorstellend bedelman op blote voeten met in de linkerhand een kruik.Brons gepatineerd. H.39.5 cm.
Bronzen sculptuur van een hond met kindje op de rug. Gemaakt door V. Chemin. Zeer gedetailleerd 19e eeuws. 15,5x19x9cm. Cond.: G
Bronskleurige waterputtende jonkheer met hoed, ca. 1900, H.:35cm.
Bronzen figuur, vrouwelijk naakt, eind 20e eeuw, 35x16x16cm.
Bronzen waterspugende eend ond.gesign.20e eeuw,brons groen gepatineerd H.12.5cm., L.23 cm.