Diese Webseite verwendet Cookies

36. Aprilveiling 2018

Versteigerung am Freitag, 20. April 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Ongesigneerd, Zeegezicht met schepen 1381
Ongesigneerd, Zeegezicht met schepen

Ergebnis:

150 EUR

Verkauft
Van der Neer, Portret van rabijn 1465
Van der Neer, Portret van rabijn

Ergebnis:

150 EUR

Verkauft
Evert Rabbers, Vrouwelijk naakte buste 1310
Evert Rabbers, Vrouwelijk naakte buste

Ergebnis:

145 EUR

Verkauft
G. Krol, Wintermorgen Usselo 1919 1125
G. Krol, Wintermorgen Usselo 1919

Ergebnis:

140 EUR

Verkauft

Ergebnis:

135 EUR

Verkauft
Ongesign., Bosgezicht met ruiters te paard 1316
Ongesign., Bosgezicht met ruiters te paard

Ergebnis:

135 EUR

Verkauft
Anton Heyboer, Erotische danseres 1455
Anton Heyboer, Erotische danseres

Ergebnis:

135 EUR

Verkauft
E. Walter?, Interieur met man bij kaarslicht 1148
E. Walter?, Interieur met man bij kaarslicht

Ergebnis:

130 EUR

Verkauft
Louis van der Steen, Ekster op tak in bos 1235
Louis van der Steen, Ekster op tak in bos

Ergebnis:

130 EUR

Verkauft
Onduid. gesign.,  mogelijk Joël Thézard 1150
Onduid. gesign., mogelijk Joël Thézard

Ergebnis:

120 EUR

Verkauft
2x 19e Eeuwse Franse schermdiploma's 1236
2x 19e Eeuwse Franse schermdiploma's

Ergebnis:

120 EUR

Verkauft
Ludwig Müller, Zonnig dorpsgezicht 1332
Ludwig Müller, Zonnig dorpsgezicht

Ergebnis:

120 EUR

Verkauft
E.F. v.d. Burg, Dansend paar 1340
E.F. v.d. Burg, Dansend paar

Ergebnis:

120 EUR

Verkauft
Latour, Vrouwelijk naakt 1435
Latour, Vrouwelijk naakt

Ergebnis:

120 EUR

Verkauft
A. Cabali, Platbodems op zee met figuren 1443
A. Cabali, Platbodems op zee met figuren

Ergebnis:

120 EUR

Verkauft
Anton Heyboer, Spetterkip 1456
Anton Heyboer, Spetterkip

Ergebnis:

120 EUR

Verkauft
Gesign. J.W. Gruyter, Hollands havengezicht 1421
Gesign. J.W. Gruyter, Hollands havengezicht

Ergebnis:

115 EUR

Verkauft
G. Krol, Biesmanskotten-Lonneker met kippen 1124
G. Krol, Biesmanskotten-Lonneker met kippen

Ergebnis:

110 EUR

Verkauft
F. Boersma + P.A. Nijgh, 2x Stilleven 1329
F. Boersma + P.A. Nijgh, 2x Stilleven

Ergebnis:

110 EUR

Verkauft
Onduidelijk gesigneerd, Vrouwelijk naakt 1454
Onduidelijk gesigneerd, Vrouwelijk naakt

Ergebnis:

110 EUR

Verkauft
Gé Nijhuis, Strandgezicht met boten en figuren 1100
Gé Nijhuis, Strandgezicht met boten en figuren

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Twee ouderen bij zuster 1171
Ongesigneerd, Twee ouderen bij zuster

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
2x Jac. Schmuzer,  Gravure 1180
2x Jac. Schmuzer, Gravure

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
C. Cornelisz, Kersen 1187
C. Cornelisz, Kersen

Ergebnis:

100 EUR