Antieke met koper beslagen houten turfkist met figuren voorstellingen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 48 x 82 x 46 cm. In goede staat.
Groot lot met 15 horlogekettingen, o.a. double met hanger, met diverse schakels, witmetaal met kompas en een zilveren ketting.
Grote lederen armleunstoel. Eind 20e eeuw. Afmeting: 103 x 80 x 86 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Neo Renaissance buffetkast met volle zuilen en noga blok paneel. Circa 1880. Afmeting: 62 x 137 x 233 cm. In goede staat.
J. van Oosten. Stilleven met tin en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Tjerk Wielinga. 1885 - 1957. Riviergezicht De Linge met koeien en platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Expressionistisch portret. Circa 1930. Mogelijk Duitsland. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 42 cm. In goede staat.
Vijf colliers, 2 gemaaktbuit hoornkralen en 3 gemaakt uit gesneden been.
Zilveren armband, 835/000, gemaakt uit schildvormige schakels met diverse wapens gemaakt met emaille. lengte 19,5cm. breedte 19 mm. ca 30 gram. In goede staat
Horloge met geelgouden kast, 585/000, Viking, mechanisch 14x14mm, voorzien van plated fixoflex band.
Zilveren pepermunt- en loddereindoosje, 833/000, een vierkant pepermuntdoosje met gecontourneerde rand en versierd met floraal graveerwerk, op de achterzijde voorzien van een monogram. 5x5x1,5cm, MT.:...
Grote 19e eeuwse Franse kopergeslagen turfkist met figuren decors. Deksel beschadigd. Afmeting: 45 x 60 x 51 cm. In redelijke staat.
Mahoniehouten wandtafel met hangoren, lades en lyra-vormige poten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 101 x 43 cm. In goede staat.
Hollandse antieke eikenhouten gestoken wandkapstok. Circa 1890. Afmeting: 52 x 117 x 11 cm. In goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten damesbureau met antieke Engelse mahoniehouten armleunstoel met bandintarsia en vlechtwerk. Afmeting: 103 x 102 x 56 cm en 90 x 55 x 53 cm. In goede staat.
Grote antieke Oosterse staande olielamp met vogel gegraveerd. Circa 1900. Afmeting: 101 cm. In goede staat.
Antiek verguld bronzen briefopener met buste van Napoleon. Gesigneerd C. de Franoz. 1850 - 1908. Francois Charles. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Vier zilveren servetbanden, handgemaakt, klemmodel met hamerslag. 925/000. ca 59 gram. ø4x3,5cm. In goede staat
P. Renard. 21e Eeuw. Bomschuiten en vissersvolk op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.
Monogram B.C.K. 19e Eeuw. Bergachtig landschap met paardenkar, figuren en hond. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 20 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp 1990. 1925 - 1992. Hengelo. Lithografie handgesigneerd. Nr. 39/200. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse betaaltafel met eiken schuifblad en lade. Wormbeval onderstel. Afmeting: 77 x 110 x 120 cm. In redelijke staat.
Antieke Louis Philippe secretaire in wortelnoten. Circa 1870. Met geeboniseerde getoste zuilen en wortel binnenleven. Met wit marmeren bovenblad. Afmeting: 158 x 51 x 105 cm. In goede staat.
Zilveren theeservies, 925/000, Engels, bestaande uit een theekan, melkkan en suikerbak met een rechthoekig gecontourneerd model voorzien van een bewerkte rand en zwart houten knop. MT.: Williams, (Bir...
Empire mahoniehouten penantkast. Circa 1830. Oudere restauratie. Zijkant krimpnaden. Afmeting: 69 x 100 x 43 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zilveren zakhorloges, 800/000, beiden met rose randen en bewerking op de achterzijde. ø47 mm.
Antieke zilveren brandewijnkom, Rond gedreven model op ronde ring, voorzien van grepen met 2 staande leeuwen en kroon. Rotterdam 1723. 23x14x4cm. ca 153 gram. Enkele breukjes in de rand, verder in go...
Antieke 19e eeuwse messing reisschrijfset. Penhouder + inktpot. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Antieke messing microscoop in notenhouten kist met accessoires. Circa 1920. Lichte oxydatie. Afmeting: 10 x 29 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame mahoniehouten Empire trumeau met spiegel. Met vergulde applicaties en houtgestoken gepolychromeerde dolfijnen + klauwpoten. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 1...
Koperen zonnewijzer tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 x 35 cm ø. In goede staat.
Jan Nieuwenhus. 1922 - 1986. Revolutie spelen. Gouache op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstract figuratieve voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Houtsnedes op papier. Afmeting: 34 - 38 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke messing sluitgewichten, waarvan één origineel en één replica. Afmeting: 4 - 5 cm. In goede staat.
Zeven maal diversen scheepvaart. Onder andere: Souvenirs Holland, Abandon ship plaquette, barometers, Fahrenheit. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.
Antieke Japanse lakwerk schrijfkist met parelmoer inleg. Lichte beschadigingen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 42 x 25 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse 'Retour de Egypte' Empire mahoniehouten trumeau met bronzen kariatiden en bruin marmeren blad. Circa 1800. Afmeting: 86 x 88 x 42 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke notenhouten vitrinekast met geslepen glas. Twee-delig. Circa 1930. Afmeting: 184 x 140 x 44 cm. In goede staat.
K. Ludwig. Circa 1920. Duitse school. Arabische vrouw met sluier. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse blauwe Japanse Imari porseleinen vazen. Eén kraagvaas met florale decor. Eén grote geribde vaas, randschade . Eén kleinere geribde vaas, goed. Afmeting: 25 - 38 cm. In redelijk/goede s...
Zilveren geboortelepel, 833/000, met een dubbel getorste steel bekroond met een figuur voorstellend: geloof hoop en liefde. MT.: R.J.Feenstra, Sneek, jl.:z:1884. lengte 21 cm. voorzien van gravure ac...
Prachtige 18e eeuwse Hollandse eikenhouten Barok hoekkast met kastkommen houders. Twee-delig, vier-deurs. Mooie patina. Afmeting: 247 x 120 x 70 cm. In goede staat.
Stierop? '42. Kalf in stal. Houtskool op papier. Afmeting; 24 x 31 cm. In goede staat.
Gouden hanger 585/000 met limoges. Hanger met bewerkte rand, geschulpt getorst met binnenin een limogesportret van een dame uit emaille. ø hanger 30x45 mm, ca 6,8 gr In goede staat.
Zes dessertmessen met zilveren puntfilet heften. Voorzien van oude belastingstempels. Lemet gemerkt 'Bruno Wiskemann'. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Oud Chinees rolschilderij op papier. 20e Eeuw. Chinees landschap. Gesigneerd. Lithografie op papier. Afmeting: 190 x 75 cm. In goede staat.
Twee geelgouden broches, 585/000, met bloedkoraal. Langwerpige broche, gemaakt van een sluiting, bezet met 3 bloedkoralen voorzien van een onedele brochering, 32x16mm, de rand is beschadigd. En een ro...
Antieke zilveren empire strooilepel, schuitvormig model met gekartelde rand en fraai gezaagd patroon met o.a. sterren. Amsterdam, jl.:X:1806. Voorzien van ebbenhouten steel. 7x20cm. Voorzien van belas...
Zes-delig Engels Sheffield plated koffie-thee servies. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 60 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws bronzen reis-ikoon. Triptychon St. Nicolas neogotisch. Afmeting: 32 x 26 x 1 cm. In goede staat.
Verzameling van veertien stuks oude Duitse Höhner mondharmonica's. Diverse modellen. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Twee messing Empire-stijl kaarskandelaren. 19e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Een paar groene amethisten, prasioliet, met een kussenslijpsel. 12x12mm, totaal ca 11,61 ct.
Bijzondere kleine 18e eeuwse Duitse Frankfurter/Hessische Wellenschrank. Uitneembaar. Afmeting: 183 x 170 x 75 cm. In goede staat.
Zilveren petitfourschep, 833/000, met gezaagde bak met biedermeiermotief en graveringen. MT.: onduidelijk, jl.: s:1877. 18 cm, ca 37 gram. In goede staat.
Grote 19e eeuwse comtoise klok met wandophanging. Klok heeft achtdaags-uurwerk met ankergang. Deukje wijzerplaat. Afmeting: 45 x 20 x 26 cm. klok moet nagekeken worden Cond redelijk.
Borrel. 19e Eeuw. Toegeschreven aan Charles Borrel, Frankrijk. 19e Eeuws wintergezicht met ijspret in vergulde originele lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: 49 x 74 cm. In goede staat.
Gouden ronde broche, 750/000, met turkoois en kristallen. Diverse ovale turkoisen tussen twee getorste randen van goud. In het midden van de broche zitten 6 kristallen in witgouden zetkastjes. De broc...
Twee grote oude messing Barok-stijl kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Rond zilveren collier, 925/000, met grove schakel, ø 6 mm, voorzien van een haaksluiting. 46 cm. ca 80 gram. In goede staat
Kristallen odeurflacon met slijpwerk en voorzien van een brede geelgouden kraag met cirkelvormige getrembleerde bewerking en dop, 585/000. 9,5 cm. Dop wat scheef verder in goede staat.
Groot dienblad, achtkantig, met plated gezaagde rand met floraal biedermeier decor. Met houten bodem. 50x37x4cm. In goede staat
Twee antieke Hollandse tinnen klepkannetjes. Mis-kannen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Wortelnoten Hollands staand horloge met Swiza achtdaags-uurwerk en wekker. Circa 1930. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Zilveren bonbonmandje, 835/000, ovaal gecontourneerd model met gezaagd spijlen en floraal patroon. Voorzien van parelrand. MT.: Fa Schriek & Looren de Jong, Schoonhoven, jl.: c:1962.ca 77 gram. 16x10x...
Evert Jan Ligtelijn. 1893 - 1975. Zonnig landschap Wijk bij Duurstede met koeien en molen. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Dame bij vogelkooi. Inschilderingen. Olieverf op paneel. Afmeting: 54 x 44 cm. In redelijke staat.
Groot ovaal zilveren dienblad met brede gedreven bloemrand met voluten en open grepen uit c-voluten. 900/000. ca 1425 gr. 60x34 cm. Voorzien van Z2 keur. In goede staat.
Vier colliers van edelstenen, met o.a. koraal, goudsteen, lapis en granaat. diverse lengtes
Zilveren ronde dekseldoos, scharnierend deksel versierd met een allegorische voorstelling. De rand is voorzien van een floraal decor. ø9x4cm. ca 131 gram.
Brede zilveren klemband, 800/000, verlopend in breedte versierd met lijnenpatroon en bladmotieven. Op de armband zijn 3 knoppen bevestigd. 25-40mm. ca 83 gram. In goede staat
Gouden streekbroche, 585/000, versierd met filigrain en knoopjes. ø 30 mm. Ca 4,7 gram.
Prachtige 19e eeuwse ivoren wandelstok met bewerking. Afmeting: 85 cm. In goede staat.
Duitse kruisboog met parelmoer, been en kroon belijmd. Daarbij pijlenzak, pijlen en spanner. Afmeting: 78 x 67 x 13 cm. In goede staat.
Engelse zwarte militaire helm + binnenhelm. Nr. 12. WO II. Afmeting: 10 x 31 cm ø. In goede staat.
Engelse WO II. UK wapentas. R. Burns Ltd. 1945 AA 5595. Afmeting: 117 x 31 x 2 cm. In goede staat.
Handgeschilderde affiche Holland - Amerika lijn. Eerste helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 69 cm. In goede staat.
Duitse WO II NSDAP-armband. Standatie Homburg Altona 1931. Afmeting: 17 x 10 cm. In goede staat.
Duitse WO II bajonet met frog. W.A.A. gemerkt. Patina. Afmeting: L 40 cm. In goede staat.
Oude notenhouten Friese staartklok met maanstand + wekker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 144 cm. In goede staat.
Drie antieke klokken. Eén kleine pubklok met secondenwijzer. Wijzerplaat bijgeschilderd. Eén Schwarzwalder porseleinen klok met halfuur-slag uurwerk op gongveer. Porselein heel, deurtjes missen. Eén k...
Geslepen kristallen mosterdpot op gecontourneerde 835/000 zilveren voet. Montuur met handgreep en deksel met acht-kantige knop. Mr. J. Held - Amsterdam. jl: W: 1856. Afmeting: 14 x 10,5 cm. Scharnier ...
Antiek Japans lakwerk kabinet met goud decor, florale decor, rood-zwart, plated. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 37 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Henk Schuring. Enschede, 1928 - 1984. Groot abstract figuratief landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 145 x 197 cm. In goede staat.
Oude viool met twee strijkstokken. In antieke vioolkist. Afmeting: 85 cm. In goede staat.
Jan Nieuwenhus. 1922 - 1986. Moderne abstracte figuratieve voorstelling. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met een rozet in de vorm van een bloem, ø 10 mm, bezet met 9 diamanten, totaal ca 0,15 crt. ø54. ca2,1 gram. In goede staat
Set sieraden met amethist, een collier en oorhangers met amethistkralen, ø 8mm, verfraaid met lila kralen met zilveren kern, 10x14mm, voorzien van een zilveren sluiting en hangers, 925/000. Lengte 45 ...
Omvangrijk Duits zilveren bestek, 800/000, voorzien van een bewerkte rand, met 12 tafelmessen met zilveren heft, 12 tafellepels en -vorken, 12 dessertmessen met zilveren heft, 12 dessertlepels en -vor...
Porseleinen zwavelstokjes houder met zilveren hengsel, dop en pootjes. Een houder met handbeschilderde voorstelling van een man die een pijp rookt en een vrouw met korf. Voorzien van zilveren deksel m...
Geelgouden broche, 585/000, ovaal model bezet met granaten. Grootte 23x18mm, ca 3,6 gram. In goede staat
Antieke geelgouden ring, 585/000, voorzien van een ovale zilveren rozet bezet met 2 randen met diamanten met een oudslijpsel. In het midden zit in een geelgouden rand een ovaal gefacetteerde blauw saf...
Zilveren soeplepel, 835/000, met gecontourneerde steel met filetrand. MT.: Van Kempen & Zonen, Voorschoten. 26 cm. ca 130 gram.
Geelgouden armband, 750/000, met lapis lazuli. Brede armband met vierkante bewerkte schakels,voorzien van een ovale zetrand met een bloemversierde rand bezet met een lapis lazuli. De armband is voorzi...
Drie maal messing Jugendstil-stijl lijsten. 20e Eeuw. Eén spiegel, twee fotolijsten. Afmeting: 14 - 22 cm. In goede staat.