18e - 19e Eeuws Chinees natuurstenen waterbakje met florale decor. Eén chip. Afmeting: 4 x 12 x 12,5 cm. In goede staat.
Originele Bruno Magli tas. Bologna Italia. Met dobbelstenen, binnenin verguld. Canvas. Afmeting: 22 x 30 x 9 cm. In goede staat.
Twee antieke 18e - 19e eeuwse tinnen kraantjeskannen. Eén beschilderd, deukjes. Eén mist kraansluiting. Afmeting: 40 - 46 cm. In redelijke staat.
Zilveren slavenband, 925/000 Fins, met ovale schakel aan de bovenzijde bezet met een zirconia in een gladomzetting, 11mm. MT.: E.Granit&Co ø 60x48mm. ca 11 gram. In goede staat
Zilveren 835/000 breischede met diverse bewerkingen, onder andere lelyrand. Mr. J. Schrijfsma - Sneek. Circa 1845. Afmeting: Lengte 11 cm. Gewicht: circa 13 gr. Clip ontbreekt. In goede staat.
Vijf-delige oude tinnen set. Voor-oorlogs met dienblad, roomstel, koffiekan en kandelaar. Afmeting: 10 - 40 cm. In goede staat.
Grote witmetalen oorringen(clips) gemerkt Chr. Dior 1972 Germany. ø 33 breedte 6 mm. In goede staat
Zilveren oorhangers, 925/000, met peervormige hangers. Ronde knop bezet met een lapis lazuli voorzien van een peervormige hanger van lapis lazuli met zilveren huls en rand. lengte 49 mm. Nieuw
Oude Duitse Volkstedt porseleinen figurengroep met goud decor. Muziekles. Afmeting: 14 x 19 x 12 cm. In goede staat.
Antieke porseleinen tafellamp met messing basement. In amfora vorm. Circa 1900. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotels. Eén maal chinoiserie transition, minimale randglazuurschade. Eén maal bloempot decor, De Bijl. Randschade. Afmeting: 35 - 39,5 cm. In redelijk/goede...
Vijf maal antiek koperwerk. Bestaande uit: Twee graanmaten, kraantjeskan, tabaksdoos, en één kan (Martins Guernsey). Afmeting: 19 - 37 cm. In goede staat.
Twee maal antieke Engelse mahoniehouten bestekcassettes met visbestek. Circa 1900. Afmeting: 6 x 35 x 26 cm. In goede staat.
Oude handbeschilderde Russische St. Petersburg dekseldoos. Beeldentuin + driemaster decor. Gesigneerd. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Lot met sorbetlepels, met 6 zilveren, één gebroken en 2 stalen lepels met ankervormige dopjes. 23 cm.
Twee zilveren strooilepels, 833/000, rechthoekig model met gezaagde bak voorzien van steel met filetrand, en een gecontourneerde bak met gezaagd ster en puntpatroon, voorzien van gecontourneerde steel...
Vier zilveren sieraden Egypte, een klemarmband met egytische hierogliefen, een langwerpige broche met o.a. een sfinx, en een hanger met farao Nefertiti, en een grote hanger met een farao . Totaal ca 4...
Kapitale Duitse Thüringen porseleinen beeldengroep met goud decor. Handbeschilderd. Vier figuren bij draagstoel. 21e Eeuw. Afmeting: 32 x 37 x 27 cm. In goede staat.
Oude Jugendstil-stijl vergulde jardiniere met zweepslag decor en vrouwenkoppen. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 49 x 18 cm. In goede staat.
Zes schitterende 17e -18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy borden met bloembak decors en florale omranding. Geen beschadigingen. Afmeting: ø 27,7 cm. In goede staat.
Zeer grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met florale decors. Octagonaal. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Antieke Bentheimer zandsteen voederbak. Afmeting: 105 x 25 x 37 cm. In goede staat.
Antieke bronzen hanglamp met putti. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 47 cm ø. Eén arm gerestaureerd. In redelijke staat.
Statenbijbel met zwart lederen kaft en dubbele zilveren sloten, 833/000, Empire stijl met lijnbewerking en bloemelement. MT.: J.v.d.Berg, Schoonhoven, jl.:B:1836 10x16x8cm. In goede staat.
Kristallen schotel met aculade vormige rand en een sterslijpsel voorzien van zilveren gecontourneerde beugel versierd met graveerwerk. MT.: A.A.G.Santfort, Zwolle jl.: d:1863. ø29x22cm. Enkele chips v...
Lot met 2 saffieren ovaal gefacetteerd, 8,52 ct en 7,86 ct, voorzien van insluitsels.
19e Eeuwse Friese kerfsnede offerkist voor muntinworp. Kerkelijk. Zeer gedetailleerd.! Afmeting: 21,8 x 22 x 21 cm. In goede staat.
Collier van gekleurde zoetwaterparels en amethist met een handgemaakt zilveren hanger met een fossiel agaat, een peridot, amethist en granaat. lengte 80 cm. 8 cm. In goede staat
Drie maal divers oud kristal. Bestaande uit: Drie amandel geslepen stopkaraffen. Chips. Afmeting: 28 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Lot divers oud/antiek waaierkristal. Onder andere: Bonbonschaal, menages, dekseldoos, vaas. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 4 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Elf zilveren lepels, 833/000, met een bewerkte steel bekroond met een pijprokend figuur. Totaal ca 205 gram. 13,5cm. In goede staat
Kristallen boter- en kaastolp met zilveren knop, 833/000. stolpen versierd met waaier en ruitslijpsen geplaatst op een onderschotel met bewerkte rand. De stolpen met een zilveren knop. ø22x20cm en ø16...
Zilveren kluwenmandje, 833/000, rond model opengewerkt met schubbendecor voorzien van parelrand. Met hengsel met parelrand.ø10x10cm. MT.: Koninkijke Begeer & Vos, Utrecht, jl.: M:1922. ca 81 gram. In ...
M.E. Willemse-Vervloet. (Maria Elisabeth). 1914 - 1964. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 49 cm. In goede staat.
Onduidelijk monogram. Hollandse School. Circa 1920. Rietsnijder in poldergebied. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In redelijke staat.
Twee antieke keramieken kastkommen met chinoiserie decor. Circa 1890. Afmeting: 8 x 16 cm ø. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met 3 banden bezet met diverse achtkant geslepen diamantjes. Breedte 7,5 mm. ø 57. ca 4 gram. In goede staat
Meinert Volkers. 1988. 1927 - 2000. Enschede. De val. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 55 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse vier-armige bronzen boeddhistische figuur. Groene patina. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese Kantonese vazen. Circa 1930 of ouder met krijgers en salamanders decor. Afmeting: circa 25 cm. In goede staat.
Zilveren 835/000 suikerschep + drie lepeltjes. Art Deco suikerschep en drie theelepeltjes met fraai gegraveerde stelen. MT.: A.J. Driesen, Schoonhoven. Circa 1910. Lengte: 11 cm. Gewicht: circa 41 gr....
Vier oude keramieken vazen waarvan drie gesigneerd. Eén blauw, gemerkt met S met staf. Eén terracotta dubbelvaas, P. Louwers. Eén bruin-grijs, monogram K.H. Eén beschilderde vaas, 30-er jaren. Afmetin...
Groot antiek Frans compositie metalen figuur. Koudbeschilderd. Originele polychromie. Meisje met fruit. Circa 1900. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Twee zilveren bruidegomspijpjes, 833/000, één met een ruiter te paard en één met een knoop. Beiden wat gedeukt. 11-12cm.
Geelgouden choker, 750/000, met briljant. choker met in het midden een flexibel gedeelte bestaande uit een soort schubben bezet met 8 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,20 ct. Bevestigd aan een ...
Geelgouden horloge, 585/000, met goudkleurige wijzerplaat met cijfers en een decentrale secondewijzer. mechanisch. ø 34 mm. Voorzien van geelgouden gevlochten band, 750/000, met bakslot en veiligheid....
Twee handgeschilderde bevrijdings kalenders met Engelse vliegtuigen boven Engeland 1946. Eén aquarel en één lithografie. Afmeting: 31 x 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Amerikaanse WO II, The Warner Bross, Mai 1918. Militaria vest en Band of Brothers dolk van rubber. Afmeting: 30 - 41 cm. In redelijk/goede staat.