Geelgouden hanger, 585/000, met benen camee. ruitvormige hanger met afgeronde hoeken, versierd met filigrain. In het midden voorzien van een ovaal gesneden camee uit been. 30x45mm, inclusief oog. ca 8...
Zilveren slavenband, 925/000, met scharnier verlopend in breedte. Aan de bovenzijde versierd met een driehoekig geslepen lapis lazuli, een opengewerk verguld element en 3 zirconia's. breedte 5-13mm, ø...
Zilveren pijpcomfoor, 833/000, voorzien van een geschulpte rand met versiering en ajourbewerking. Het comfoor is geplaatst op 3 houten poten en voorzien van ebbenhouten greep. MT.: Zaanlandse zilversm...
Geelgouden streekhanger, 585/000, peervormig model met filigrain en knoppen, enkelen ontbreken. Voorzien van baardje. lengte 42 mm. ca 1,8 gra. In redelijk goede staat.
Zilveren 835/000 suikerschep met vleugelbak, gedraaide steel en spatelheft en parelrand. MT.: A & J.J. Driesen, Schoonhoven. Circa 1890. Lengte: 12,5 cm. Gewicht: circa 10 gr. In goede staat.
Twee Afrikaanse speren. 20e Eeuw. Afmeting: 96 - 143 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil plated jardiniere met glazen binnenbak en rozen decor. Circa 1915. Afmeting: 12 x 28 x 19 cm. In goede staat.
Kavel met ca. 27 aanstekers waaronder; Solidzünder, Zünder, Hadson, KW, Consul, Ronson, Noble. Omega, Zenith, Prince, Ibelo, Bentley, Leplat, Bergmann, Monopol, Ongetest in diverse condities.
18e eeuwse bronzen lavabo met twee tuiten en hengsel. Afmeting: 10 x 32 x 18 cm ø. In goede staat.
Drie maal antiek ijzerwerk. Bestaande uit: Twee dierenklemmen en één greep/visvork? Afmeting: 17 - 30 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Jugendstil messing tantalus, compleet met twaalf likeurglazen en drie kristallen karaffen. Afmeting: 29 x 30 x 18 cm. In goede staat.