Diese Webseite verwendet Cookies

38. Oktoberveiling 2018

Versteigerung am Freitag, 12. Oktober 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Schrijfsecretaire, 18e eeuw 4000
Schrijfsecretaire, 18e eeuw
Startpreis 2.800 EUR
Prachtig Hollands Louis Quinze kabinet, 1750 4001
Prachtig Hollands Louis Quinze kabinet, 1750
Startpreis 2.300 EUR
Verkauft
Buffetkast met brons 4002
Buffetkast met brons

Ergebnis:

3.000 EUR

Houtgestoken stoel, 19e eeuw 4003
Houtgestoken stoel, 19e eeuw
Startpreis 550 EUR
Antieke gebeeldhouwde kast 4004
Antieke gebeeldhouwde kast
Startpreis 950 EUR
Mahonie Empire kabinet 4005
Mahonie Empire kabinet
Startpreis 1.250 EUR
Hollands kabinet, 1700 4006
Hollands kabinet, 1700
Startpreis 5.000 EUR
Mahonie Empire kabinet, 1820 4007
Mahonie Empire kabinet, 1820
Startpreis 750 EUR
Verkauft
Hollandse Barok vitrinekast 4008
Hollandse Barok vitrinekast

Ergebnis:

650 EUR

Schrijfsecretaire, 1780 4009
Schrijfsecretaire, 1780
Startpreis 1.500 EUR
Kist met smeedijzeren beslag, 1803 4010
Kist met smeedijzeren beslag, 1803
Startpreis 300 EUR
Eiken kistkast, 17e - 18e eeuw 4011
Eiken kistkast, 17e - 18e eeuw
Startpreis 500 EUR
Duitse vitrinekast, 1840 4012
Duitse vitrinekast, 1840
Startpreis 1.500 EUR
Barok vitrine, 18e eeuw 4013
Barok vitrine, 18e eeuw
Startpreis 1.800 EUR
Verkauft
Wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw 4014
Wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw

Ergebnis:

800 EUR

Verkauft
Zaanse Barok kast, 18e eeuw 4015
Zaanse Barok kast, 18e eeuw

Ergebnis:

1.200 EUR

Barok commode, 1780 4016
Barok commode, 1780
Startpreis 1.500 EUR
Verkauft
Engelse kast met snijwerk, 18e - 19e eeuw 4017
Engelse kast met snijwerk, 18e - 19e eeuw

Ergebnis:

225 EUR

Prachtige pronkvertico, 1870 4018
Prachtige pronkvertico, 1870
Startpreis 1.000 EUR
Verkauft
18e Eeuwse eiken kussenkast 4019
18e Eeuwse eiken kussenkast

Ergebnis:

425 EUR

Verkauft
Louis Seize commode, 18e eeuw 4020
Louis Seize commode, 18e eeuw

Ergebnis:

320 EUR

Verkauft
Eiken Empire kabinet 4021
Eiken Empire kabinet

Ergebnis:

300 EUR

Duitse Vertiko kast, 1900 4022
Duitse Vertiko kast, 1900
Startpreis 800 EUR
Empire mahonie kabinet 4023
Empire mahonie kabinet
Startpreis 1.250 EUR