Diese Webseite verwendet Cookies

38. Oktoberveiling 2018

Versteigerung am Freitag, 12. Oktober 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Vergulde spiegel, 19e eeuw 4264
Vergulde spiegel, 19e eeuw

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Eiken theekastje, 1920 4265
Eiken theekastje, 1920

Ergebnis:

120 EUR

Verkauft
Mahoniekastje met familiewapen 4266
Mahoniekastje met familiewapen

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Eiken ladenkast, 1850 4267
Eiken ladenkast, 1850

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Duitse eiken commode 4268
Duitse eiken commode

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Eiken 2-deurs kastje, Gotische stijl 4269
Eiken 2-deurs kastje, Gotische stijl

Ergebnis:

35 EUR

Verkauft
Hangkastje met rolluik deurtjes 4270
Hangkastje met rolluik deurtjes

Ergebnis:

30 EUR

Eiken piano 4271
Eiken piano
Startpreis 25 EUR
Eikenhouten kolom kussenkast 4272
Eikenhouten kolom kussenkast
Startpreis 300 EUR
Verkauft
Eikenhouten Art Deco dressoir 4273
Eikenhouten Art Deco dressoir

Ergebnis:

60 EUR