Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 12. Oktober 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

A. v. Pol, Hollands landschap met koeien
Ergebnis: 110 EUR

A. v. Pol. Circa 1930. Hollands landschap met koeien en houten bruggetje. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

W.J. Pasman, Boerderij
Ergebnis: 60 EUR

W.J. Pasman. 1905 - 1984. Boerderij met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

H.C. Kranenburg, Hollands landschap
Ergebnis: 40 EUR

H.C. Kranenburg. 1917 - 1987. Hollands landschap met werkende boer bij paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

F.A. van Mourik, Hollands wintergezicht
Ergebnis: 70 EUR

F.A. van Mourik. Hollands wintergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Berends, Stilleven met tin en fruit
Ergebnis: 45 EUR

Berends. Circa 1900. Stilleven met tin en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 74 cm. In goede staat.

W. Smits, Landschap met schapen
Ergebnis: 120 EUR

W. Smits. 21e Eeuw. Landschap met schapen. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Portret, 19e eeuw
Ergebnis: 100 EUR

Portret. 19e Eeuw. Oude man met baard. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 39 cm. In redelijke staat.

W. Jungschlager, Hollands grachtengezicht
Ergebnis: 45 EUR

W. Jungschlager. Circa 1940. 1913 - 1992. Hollands grachtengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.

W.F. Smith, Winters stadsgezicht
Ergebnis: 45 EUR

W.F. Smith. Circa 1970. Duitse school. Winters stadsgezicht bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Parijs' stadsgezicht
Ergebnis: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Parijs' stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Antieke landkaart, 17e eeuw
Ergebnis: 50 EUR

Prachtige antieke 17e eeuwse ingekleurde landkaart. Episcopatus Hildesiensis Gerhard Lust. Arenholdum Duitsland. Geographis Nurimbergce. Zeldzame uitvoering met prachtige ingekleurde gravures op papie...

Onduidelijk, Stadsgezicht met figuren Amsterdam
Ergebnis: 45 EUR

Onduidelijk. Circa 1910. Stadsgezicht met figuren Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In redelijke staat.

C. Valkman, Boeren interieur
Ergebnis: 60 EUR

C. Valkman. Circa 1920. Boeren interieur met moeder en kind. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Gerard Krol, Molen bij Zonnebeek
Ergebnis: 80 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Molen bij Zonnebeek. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 17e-18e Eeuws interieur
Ergebnis: 140 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. 17e - 18e Eeuws interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 18,5 cm. In goede staat.

J. Cremer, Terra Umbro 2
Startpreis 90 EUR

Jan Cremer. 1940 - . Nr. 39/350. Terra Umbro 2, 2003. Lithografie op papier. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Gerard Krol, Twents landschap
Ergebnis: 80 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950. Twents landschap met boerderij, fruitbomen en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 35 cm.In goede staat.

2 Antieke gravures
Ergebnis: 50 EUR

Twee antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Eén maal: De Lijstriers brengen stieren aan om die aan Paulus en Barnybas te offeren, J. Covens + C. Morbier. Eén maal: De Beurs. Afmeting: 34 - 42 cm. In redeli...

7x (Duitse) werken, Divers
Ergebnis: 50 EUR

Zeven maal diverse Duitse werken. K.L. Holst, landschap, olieverf, beschadigd. B. Witt, '32, man met beker, olieverf, goed. E. Pirner, landschap bomen, olieverf, goed. W. Kranich, Alter Fritz, lithogr...

Theo v.d. Horst, Badend meisje
Ergebnis: 55 EUR

Theo v.d. Horst. 1921 - . Badend meisje (1980). Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Jan Cremer, Abstract
Ergebnis: 120 EUR

Jan Cremer. '90. 1940 - . Voordruk vrienden. Abstracte compositie. Zeefdruk op papier. Afmeting: 53 - 73 cm. In goede staat.

Meta Plückebaum, Twee kittens met kikker
Ergebnis: 100 EUR

Meta Plückebaum. Duitse School. 1876 - 1945. Twee kittens met kikker. Ets op papier. Afmeting: 24 x 20 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Halfnaakte dame in landschap
Ergebnis: 80 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Halfnaakte dame in landschap. Stukje verf af. Olieverf op linnen. Afmeting: 63,5 x 77 cm. In redelijk/goede staat.

Onduid. gesig., Dorp met boot en ophaalbrug
Ergebnis: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Dorp met boot, figuur en ophaalbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.