Diese Webseite verwendet Cookies

38. Oktoberveiling 2018

Versteigerung am Freitag, 12. Oktober 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Ongesigneerd, Bloemstilleven
Ergebnis: 25 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Bloemstilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

B. Taning, Portret jonge Rembrandt
Ergebnis: 25 EUR

J. van Oosten, Stilleven met appels
Ergebnis: 20 EUR

J. van Oosten. Stilleven met appels. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 85 cm. In goede staat.

J. van Oosten, Stilleven met tin en fruit
Ergebnis: 20 EUR

J. van Oosten. Stilleven met tin en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

J. Klein, Hollandse dorpstraat
Ergebnis: 20 EUR

J. Klein. Circa 1930. Hollandse dorpstraat met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In redelijke staat.

Antieke gravure op perkament (huid)
Ergebnis: 20 EUR

Antieke gravure op perkament (huid). Leibzigk (Leipzig). 17e - 18e Eeuw? Iets verkleurd. In redelijk/goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Vaas met bloemen
Ergebnis: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd linksonder. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 55 cm. In goede staat.

J. Braakensiek, Prinsjesdag
Ergebnis: 15 EUR

J. Braakensiek. Antieke lithografie. Prinsjesdag. Scheurtje. In 19e eeuwse Empire-lijst. Lithografie op papier. Afmeting: 39 x 26 cm. In redelijke staat.

Floor van Veen, Roze haas
Ergebnis: 15 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Noord-Duitse visserman
Ergebnis: 10 EUR