Brede armband gemaakt uit veel langwerpige schelpvormige schakels van parelmoer, geregen door middel van elastiek. Breedte 5 cm. In goede staat
Collier van lapis lazuli kralen, ø12mm, bevestigd aan een zilveren sluiting met lapis lazuli. 48 cm.
Zilveren ring, 925/000, met robijnen. Ring met een markiesvormige rozet bezet met rond gefacetteerde robijnen. ø kop 18x14mm. ca 3,3 gram. ø 53. In goede staat
Twee zilveren colliers, 835/000, met rhodoniet en chrysopraas. 60-70 cm. totaal ca 35,1 gram.
Zilveren hanger, 925/000, met zwarte en witte zirconia's. een rechthoekige hanger opengewerkt met 3 zwarte en 3 witte zirconia's in verschillende slijpvormen. 11x38mm. ca 8,5 gram. Nieuw
Zilveren armband, 800/000, met 8 ovale schakels met camee en markesiet. Voorzien van bakslot. Breedte 20 mm. Lengte 18 cm. ca 17,5 gram. In goede staat
Zilveren collier, 925/000, met hanger esculaap. jasseroncollier, ø 4,5 mm, met een grote hanger in de vorm van een esculaap. 26x66mm. lengte 45 cm. totaal ca 39 gram. In goede staat
Zilveren tennisarmband, 925/000, met ronde zetkasten bezet met blauw gefacetteerde zirconia's. breedte 4mm, 18,5 cm. Voorzien van bakslot en veiligheid. In goede staat
Set zilveren sieraden, 830/000, met een venetiaans collier met een grote hanger, 42x33mm, met zirconia, een armband met 7 ronde schakels, 15 mm, bezet met een zirconia en een rinkelband met een ronde...
Zilveren chatelaine, 835/000, met 2 tonnen en 3 signetten, voorzien van musketonhaak. Niekerk, Schoonhoven. ca 53 gram. 28 cm. In goede staat
Zilveren pennenarmband 925/000, met half ronde gecontourneerde schakels voorzien van bakslot. breedte 12,5 mm. 21 cm. ca 32,2 gram. In redelijk goede staat
Brede zilveren armband, 925/000, met gekleurde zirconia's. Armband met vierkante en langwerpige zetkasten bezet met gefacetteerde witte en roze zirconia's. de zijkanten van de schakels zijn eveneens b...
Zilveren armband, 925/000, met een visgraat motief en bollen. Met bakslot en veiligheid. Breedte14 mm. lengte 19,5 cm. ca 38,8 gram. In goede staat
Twee bijbels met zilveren sloten, 833/000, een bijbel met bruin lederen kaft , voorzien van initialen, met goud op snee, het nieuwe testament, 1874, versierd met een zilveren gecontourneerd slot met g...
Een 800/000 zilveren schelpvormig zoutvaatje met vergulding op drie bolpootjes en oorgreep. En een 835/000 zilveren zoutschepje met schelpvormige bak en fraaie twee-zijdig bewerkte bloemsteel. Gewicht...
Zilveren visschep, 833/000, met gezaagd patroon en voorzien van een houten heft. MT.: onduidelijk, jl.:I:1843. 34 cm. In zeer goede staat
Zilveren melkkan, 950/000 Frans, op ronde voet met getorste cannelures versierd met cartouchen en bladdecoraties. Rococo-stijl. 17x11x15cm. ca 303 gram. MT.: vermoedelijk Henri Soufflet, 1884-1910. I...
Gedreven 835/000 zilveren gelegenheidslepel met in de bak fantasie keuren en afbeelding De Hoop onder een lauwertak, steel met engel en vleugels en een staande jongen. Mr. Gebr. Roelfsema-Winsum. Anno...
Cassette met 12 zilveren lepeltjes, 835/000, voorzien van puntbak en een deels getorste steel met een gecontourneerd uiteinde versierd met graveerwerk. MT.: J.Schrijfsma, Woudsend/Sneek, 1845-1902. le...
Olie en azijnstel in zilveren houder, 800/000. 2 Karafjes geplaatst in een sierlijke zilveren houder met greep, versierd met palmetten, gekrulde poten en acanthusbladeren. 18x7x24cm. In goede staat
Zilveren bruidegomspijpje in de vorm van een pistool, 835/000, versierd met ruit- en getrembleeerde gravures.ca 1875 Voorzien van restauratie bij de loop en voorzien van een enkel deukje. lengte 12 cm...
Loddereinfles met geelgouden dop en kraag, 585/000. Geslepen flacon met gouden gecontourneerde dop versierd met graveerwerk. ø3x10 cm. Dop wat uit model, verder in goede staat.
Zilveren staaframmelaar, 833/000 met benen bijtstuk. Bolle rammelaar met parelrand en opengewerkte rand met cirkels en kruisjes. Bevestigd op een benen handvat. Tevens voorzien van kleine zilveren rin...
Zilveren tafelbel, 833/000, versierd met biedermeier graveerwerk voorzien van koperen binnenbel. MT.: J.Held Amsterdam, jl.W:1856, ø9x17cm. Enkele deuken langs de rand verder in goede staat
Cassette met 2 heilige Indiase figuren uit zilver, BWG, Ganesha en Lakshmi. In originele cassette van BTj Jewellers uit Delhi. 6x4x8cm. In goede staat
Blokzeep met zilveren plaquette, 925/000, met cartouche en een versierde rand met floraal decor. 6x9x4cm. Nieuw in doos.
Zilveren pen en naaldenkoker, gecontourneerde naaldenkoker met floraal graveerwerk, 6 cm, en een balpen voorzien van bewerking m.b.t. Israël, met o.a. chanuka, en klaagmuur. 13 cm. Diverse gehaltes.
Collier met agaat en drie grote hoornvormige jade imitatie kralen. Versierd met witmetalen geribde bollen en sluiting. 50 cm. In goede staat
Collier met gefacetteerde jadekralen, 5 mm, en zoetwaterparels, ø 6,5mm,, bevestigd aan een geelgouden gefacetteerde sluiting, 585/000. 40 cm. In goede staat
Gouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met een halve witgouden band en een halve geelgouden band met slag, voorzien van diverse pave gezette briljant geslepen diamanten. totaal ca 0,33 ct ø 53. Bre...
Collier van gesneden jade met geelgouden bolletjes en sluiting, 585/000. Jade gesneden in de vorm van bloemen in diverse kleuren. ø kraal 10 mm. lengte 42 cm. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met zilver en diamant. Gouden band met bewerking met boven op de ring een zilveren rozet met 8 diamanten met een oudslijpsel. ø rozet 10 mm. Eén diamantje uit de rand ontbree...
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met 3 bolsewiek geslepen diamanten in een zilveren zetkast. Breedte ring 5 mm. ø 57. ca 1,9 gram. In goede staat
Zilveren armband, 835/000, met schakels bezet met carneool. Voorzien van klipsluiting. Breedte 8 mm, 19 cm. ca 20,2 gram. In goede staat
Geelgouden oorstekers, 585/000, in de vorm van een bloem volledig bezet met zirconia's. ø 9 mm. ca 1,4 gram. In goede staat
Geelgouden oorstekers, 585/000, met zirconia. Oorknoppen met steker en veersluiting voorzien van een rechthoekig bewerkte knop in het midden bezet met 2 ronde zirconia's. Grootte 7x13mm. ca 1,2 gram
Brede geelgouden ring, 750/000, met diamanten. Bollopende ring met in het midden een lijn bezet met 11 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,18 ct. ø 53. Breedte 9 mm. ca 6,9 gram. In goede staat
Geelgouden ring, 875/000, met en dubbele band bezet met zirconia's. Ring waarvan de band aan de bovenzijde is gespleten. Eén zijde is voorzien van een groot chaton met zirconia en het andere brede dee...
Zilveren petit-four schep, 833/000, met gecontourneerde schep. Versierd met floraal graveerwerk. MT.: Onduidelijk, Schoonhoven, jl.: X:1882. 23 cm, ca 55 gram. In goede staat
Bijzonder zilveren pijpcomfoor, 930/000, rond gecontourneerd model met geschulpte gezaagde rand, met gegraveerde bak geplaatst op 3 gekrulde poten met bloemapplique. ø14x11cm. ca 334 gram. In goede st...
Zes maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Samson borden met rozen en goud decor. Twee borden chips, één bord gebroken en drie goed. Afmeting: ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Lot 19e eeuws Japans miniatuur porselein. Zeven stuks. Vijf delen beschadigd. Afmeting: 5 - 9 cm. In matig/redelijke staat.
Twee oude Chinees porseleinen Familie Rose dekselpotten. Handbeschilderd. Afmeting: 33 x 21 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Majolica Jugendstil parapluhouder met zonnebloem decor. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Oude Duitse Dresden porseleinen tafellamp met ramskoppen. Handbeschilderd met florale en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese Kantonese porseleinen vaas met krijgers. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 60 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse steengoed bierkruik met tinnen deksel. Gut Holz. Kegel scherts voorstelling. Circa 1900. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Antieke Franse handbeschilderde porseleinen tafellamp met florale en goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Antieke Frans porseleinen Sevres-stijl dekseldoos met handbeschilderde florale en goud decors. Gemerkt met een wolk en een kruis. Circa 1900. Afmeting: 4 x 9 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Dresden porseleinen pronkvaas. 20e Eeuw. Handbeschilderd met figuren en florale decors en opgewerkte rozen. Minimale chips. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen siervaas met vergulde messing armaturen. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Frans porseleinen flacons met handgeschilderde florale decors en goud decors. Ongemerkt. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese Yixing theepot met bloesemtak decor en bodemmerk. Chips rondom deksel. Afmeting: 11 x 18 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Herend porseleinen lampenvoeten met florale, vlinders en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Zes-delig Japans eierschaal theeservies met draken decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theepot, melkkan, suikerpot en zes koppen en schotels. Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinese jade gesneden wierookbrander met drakenkoppen. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Duitse Meissen porseleinen borden met rozen decor. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.
Vijf goud Imari porseleinen kastkommen, in lotusbloem vorm met florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 x 21 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen gemberpot met Familie Rose figuren decor. Afmeting: 8 x 10 cm. ø. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met landschap decor. Haarlijnen. Afmeting: 15 x 16 cm ø. In redelijke staat.
19e Eeuwse Imari porseleinen dekselvaas met florale decors. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Oud/antiek Frans porseleinen inktstel. Gemerkt Les Bleus de Louviere Emaux decores a la Main. Afmeting: 11 x 29 x 16 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot met bodemmerk en geisha's in landschap decor. Afmeting: 11 x 11 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen gemberpot en Chinese klapmuts kom, gelijmd. Afmeting: 15 - 15,5 cm ø. In matig/goede staat.
Antieke Franse Sevres porseleinen inktpot met florale en goud decor. Desures France G.F. Scharnier los. Afmeting: 9 x 13 x 6 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese roodlak dekseldoos met fruitranken en musicerende figuren in landschap decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: 6 x 16 x 11,5 cm. Deksel is doormidden gebroken geweest en weer gelijmd, ...
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen dekselschaal met florale decors. Afmeting: 18 x 21 cm ø. In goede staat.
Antieke Engelse Royal Doulton schenkkan met tinnen inzet. Terracotta, met rondom spelende kinderen. Circa 1880. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen Schierholz inktstel. Twee-delig. Circa 1920. Handbeschilderd, floraal + goud decor. Afmeting: 12 - 22 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke Duitse porseleinen figuren. 20e Eeuw. Onder andere: Dresden en bijenkorf-teken. Minimale chip bij één figuur. Afmeting: 8,5 - 10 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Duitse porseleinen vazen met goud decor. Circa 1930 - 1950. Bestaande uit: Fürstenberg + Schaubach, floraal. Afmeting: 19 - 22 cm. In goede staat.
Twee maal oud/antiek handbeschilderd porselein. Bestaande uit: Vaas, floraal + goud decor, circa 1900 + pennenbakje, floraal met goud decor, 20e eeuw. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
19e Eeuws Imari porseleinen bord + oude Chinese kom met craquele glazuur. Afmeting: 14 - 30 cm. In goede staat.
Drie antieke Japanse Imari porseleinen rijstkommen met deksel. Met florale/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 11 x 15 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinese-Kantonese gemberpot met krijgers. Afmeting: 15 x 12 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot met bamboe decor en vlinder. Bodemmerk. Afmeting: 9,5 x 15,5 x 10 cm. In goede staat.
Antiek Engels keramieken theeservies met tablet, theekan, melk+suikerpot, schaaltje, zes kop en schotels. Gemerkt Grindley England Cream Petal. Afmeting: 6 - 18 cm. In goede staat.
Antieke Engelse keramieken karafset met vier bekers met officierskoppen. Ongemerkt. Circa 1910. Afmeting: 15 - 29 cm. In goede staat.
19e Eeuws vier-delig terracotta servies met medaillons. Gemerkt F.G.W. en nummers. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.
Oude Chinese Peking glas snuffbottle met zegelmerk, boeddha's en figuren. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Japanse of Chinese porseleinen fles met landschap decor en tekens. Circa 1920. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen eierschaal tafellamp op houtgestoken console. Met tekst, florale, vogel decor. Afmeting: 25 x 12 cm ø. In goede staat.
Twee maal oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: 19e Eeuwse Famillie Rose schaal met florale decors en keizerlijk geel, bodemmerk + Chinese Familie Verte vaas, tweede helft 20e eeuw, haarlijn. A...
Oude Duitse Rosenthal porseleinen woerd. Selb Bavaria. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 7 x 3,5 cm. In goede staat.
Drie Duitse porseleinen plaquettes met goud decor. Royal Tettau Bavaria. Naar ikonen Moskauer Schule. Gelimiteerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.
Drie oude porseleinen vogels. 20e Eeuw. Bestaande uit: Gerold Bavaria Duitsland, zangvogel + Bing & Gröndahl, kip + Bing & Gröndahl, gans. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Zilveren rechthoekige fotolijst, 925/000, in Louis XVI stijl met strik en parelrand. Birmingham. 12,5x19cm. In goede staat
Twee oude porseleinen vogel figuren. 20e Eeuw. Eén maal Vlaamse gaai, Gerold Bavaria Germany, chip. Eén maal twee vinken, ongemerkt, chip. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijke staat.
Drie antieke tassa's met figuren decor. Twee maal Japan decor, circa 1900, porselein Tirschenreuter Bavaria. Eén maal Fayence Parijs, Reil et Monterran, haarlijn + chip. Afmeting: ø 21 - ø 24 cm. In r...
Drie oude Duitse blikken Schuco auto's + sleutels. Bestaande uit: Eén Schuco Varianto Cabrio 3045 Western Germany. Eén Schuco Varianto - Linie 3041 US Zone. Eén Schuco Examico 4001 US Zone (veer kapot...
Vijf maal oud speelgoed. Bestaande uit: Blikken bel, circa 1930 + Gelithografeerde Karl Bub autotunnel, circa 1930 + Twee ballen spelletjes + Foto met grote Mecki. Afmeting: 4 - 18 cm. In redelijk/goe...
Antieke vernikkelde messing fotolijst met standaard. Putti in zeilboot. Circa 1900. In goede staat. 35x24cm.
Zeldzame oude Zeiss Ikon camera belichtingsmeter. Diaphot Dresden. Afmeting: ø 6 cm. In goede staat.
Diverse Kaiser Wilhelm foto's + handgesigneerd schrijven 1873. Duits. Afmeting: 9 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Zes maal Perzië. Bestaande uit: Handgeschilderd fotoalbum + koper gegraveerde pot + vier metalen bewerkte schotels. Afmeting: 15 - 32 cm. In goede staat.
Een 835/000 zilveren fotolijst met fijne parel- en kabelrand, met houten achterkant. Mr. Zaanlandse Zilversmederij. Anno 1943. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.