Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

40. Aprilveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 5. April 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

L. Scheen, Poes
Startpreis 80 EUR

Leo Scheen. Poes. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

Goebel, Beierse man met tabakspijp
Startpreis 50 EUR

Goebel. Duitse School. Beierse man met tabakspijp. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

F.A. van Mourik, Landschap met boerderij en koeien
Startpreis 80 EUR

F.A. van Mourik. 20e Eeuw. Landschap met boerderij en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

7x Antieke Franse ontwerpen
Startpreis 50 EUR

Zeven maal handgeschilderde Franse antieke ontwerpen. Onder andere: Ch. Guillemet en F. Guillemet. Aquarel op papier. Afmeting: 42 - 64 cm. In redelijk/goede staat.

2x Ongesigneerd, Hollandse landschappen
Ergebnis: 80 EUR

Ongesigneerd. Twee miniatuur schilderijen. Hollandse landschappen. Olieverf op paneel. Afmeting: 8 x 6 cm. In goede staat.

Canneel, Dorpsgezicht met wandelaars
Startpreis 220 EUR

Canneel. Belgische School. Dorpsgezicht met wandelaars. Olieverf op linnen. Afmeting: 62 x 59 cm. In goede staat.

G. Koppenol, Landschap met stenderkast
Startpreis 60 EUR

G. Koppenol. Circa 1920. Landschap met stenderkast. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Figuren in interieur
Ergebnis: 60 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Figuren in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

Gravure Paerel Visscherij, 18e eeuw
Startpreis 50 EUR

Zeldzame 18e eeuwse gravure Paerel Visscherij voor Toute Korijn door I.C. Philips fecit 1730. Gravure op papier. Afmeting: 30,5 x 19,5 cm. In goede staat.

3x Oude/antieke Chinese aquarellen
Ergebnis: 60 EUR

Drie oude/antieke Chinese aquarellen. Divers. Gesigneerd. Afmeting: 20 - 60 cm. In goede staat.

Fr. Teeuwen, Portret edelman
Ergebnis: 50 EUR

Fr. Teeuwen. Portret edelman. Aquarel op papier. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met hooimijt
Ergebnis: 50 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Landschap met hooimijt en boerenhuis. Craquele. Afmeting: 53 x 37 cm. In matige staat.

Onduid. gesig., Duits landschap met rivier
Ergebnis: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Duits landschap met rivier en overstekende figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 23 cm. In goede staat.

Restsignatuur, Ezelspan met eenden
Startpreis 170 EUR

Restsignatuur. Circa 1900. Ezelspan met eenden. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 24 cm. In goede staat.

F.H. van Loon, Hollandse boerderij met koeien
Ergebnis: 70 EUR

F.H. van Loon. Circa 1900. Hollandse boerderij met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In redelijke staat.

Zeldzame Amerikaanse gravure, 18e - 19e eeuw
Ergebnis: 50 EUR

Zeldzame 18e - 19e eeuwse Amerikaanse gravure. Straet Davis en Hudson. Afmeting: 20 x 27 cm. In goede staat.

Hermann Thiele, Winterlandschap met boerderijen
Ergebnis: 100 EUR

Hermann Thiele. 1867 - 1956. Winterlandschap met rietgedekte boerderijen bij avond. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: 80 x 52 cm. In goede staat.

C. Klein, Hollands wintergezicht
Ergebnis: 60 EUR

C. Klein. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met rivier en molen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

W. Nietsch, Cartoon
Startpreis 100 EUR

W. Nietsch. Cartoon-schildering. 60-er/70-er Jaren. Olieverf op paneel. Afmeting: 70 x 20 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met witte huizen en knotwilgen
Ergebnis: 40 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Landschap met witte huizen en knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 80 cm. In goede staat.

Art Print Keith Haring, Fantasie figuren
Startpreis 90 EUR

Art Print Keith Haring. Authorised by the state of Keith Haring. Fantasie figuren. Lithografie op papier. Afmeting: 70 x 100 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Abstract figuratief
Startpreis 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Abstracte voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 74 x 50 cm. In goede staat.

Jonk, Vaas met gele rozen
Startpreis 150 EUR

Jonk. 20e Eeuw. (Joop Elferink). Vaas met gele rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Antiek scheepsdiorama, 1900
Ergebnis: 110 EUR

Klein oud/antiek houten scheepsdiorama met schip 'de Bavelaar'. Handbeschilderd. Afmeting: 35 x 28 x 10,5 cm. In goede staat.

Antieke Japanse houtsnede
Startpreis 100 EUR

Antieke Japans gesigneerde houtsnede met berglandschap. Houtsnede op papier. Afmeting: 13 x 9 cm. In goede staat.

D. Ocker, Damesportret
Startpreis 200 EUR

D. Ocker. 1882 - 1958. Damesportret. Olieverf op papier. Afmeting: 60 x 75 cm. In goede staat.

2x Oosterse werken
Startpreis 60 EUR

Twee Oosterse werken. Bestaande uit: Houtsnede Japan, floraal, gesigneerd, 20e eeuw. En een Oosters/Perzisch werk op linnen geschilderd, afbeelding van vrouw met kind. Houtsnede/aquarel. Afmeting: 18 ...

2x Japanse werken
Ergebnis: 80 EUR

Twee Japanse werken. Houtsnedes. Eén maal met koets en paarden. Eén maal stadsgezicht. In goede staat.

Marten Randa, Dreams
Startpreis 200 EUR

Marten Randa. Modern. 1942. Bert Kiewiet. Titel: Dreams. Acryl op linnen. Afmeting: 70 x 123 cm. In goede staat.

L. Kramer, Dikke dansende vrouw
Ergebnis: 55 EUR

L. Kramer. 21e Eeuw. Dikke dansende vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 50 cm. In goede staat.

J. Melcher, Zuid-Duits interieur
Startpreis 200 EUR

Gesigneerd J. Melcher. 1878. Zuid-Duits interieur met figuren. Houtskool op papier. Afmeting: 57 x 74 cm. In goede staat.

R. Seresi, Slapend meisje
Startpreis 90 EUR

R. Seresi. Eind 20e eeuw. Slapend meisje. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.

J.H. Verbeek, Bomschuiten op Noordzee bij Zandvoort
Startpreis 200 EUR

J.H. Verbeek. Circa 1920. Bomschuiten op Noordzee bij Zandvoort. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Oud Russisch ikoon
Ergebnis: 60 EUR

Oud Russisch ikoon. 20e Eeuw. Handgeschilderd met bladgoud. Gesigneerd. Afmeting: 31 x 23,5 x 3 cm. In goede staat.

H. Bogman, Boer met paardenspan
Ergebnis: 190 EUR

H. Bogman. 1861 - 1921. Boer met paardenspan hooiwagen. Olieverf op linnen. Afmeting: 41 x 61 cm. In goede staat.

2x Evert Rabbers, Koe in stal + Pathmos Enschede
Startpreis 100 EUR

2x Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Koe in stal + gezicht op Pathmos Enschede met bomenrij. Pastel op papier. Afmeting: circa 16 x 11 cm. In goede staat.

P.A. Nijgh, Twents landschap met boerderij
Ergebnis: 60 EUR

P.A. Nijgh. 1949. 1876 - 1959. Twents landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

H. Götzinger, Moderne compositie
Ergebnis: 100 EUR

Herbert Götzinger. 1928 - 1976. Duitse School. Moderne compositie. Olieverf op paneel. Afmeting: 55 x 38 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Boerderij bij bosrand
Ergebnis: 70 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Boerderij bij bosrand. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 21 cm. In goede staat.

Jacobson, Visser met pijp
Startpreis 75 EUR

Jacobson. 1907. Visser met pijp. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 50 cm. In goede staat.

F. Rehm, Marktvrouw met groentes
Startpreis 225 EUR

Fritz Rehm. 1871 - 1928. Marktvrouw met groentes. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 33 cm. In goede staat.

9 Werken Toon Tieland
Startpreis 200 EUR

Negen werken Toon Tieland. 1919 - 2006. Handgesigneerde en gedateerde lithografieën in map + uitnodiging galerie Needien. Afmeting: 31 x 23 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Portret Rabijn/monnik
Startpreis 130 EUR

Ongesigneerd. Circa 1880. Portret rabijn/monnik. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 19 cm. In goede staat.

Henk Schuring, Abstract
Ergebnis: 320 EUR

Henk Schuring, Enschede. 1928 - 1984. Abstracte kleurrijke compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Affiche Sophia Loren, 1960
Startpreis 40 EUR

Affiche Sophia Loren voor film 'Het eiland der Verleiding'. Circa 1960. Technicolor Express Film. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 30,5 x 21 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Romantisch riviergezicht
Ergebnis: 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Romantisch riviergezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Áfmeting: 42 x 28 cm. In redelijke staat.

Jan Kelderman, Platbodems op IJsselmeer
Startpreis 100 EUR

Jan Kelderman. 1914 - 1990. Platbodems op IJsselmeer. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Boten bij vuurtoren
Ergebnis: 75 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Boten bij vuurtoren. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 18 cm. In goede staat.

H.W. Eckhardt, Boerenerf met kippen
Startpreis 150 EUR

H.W. Eckhardt. Circa 1930. Boerenerf met waterput en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

F.A. Philips, Boerderij met vee
Startpreis 200 EUR

F.A. Philips. 1835 - 1903. Boerderij met vee en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 76 x 50 cm. In goede staat.

Japans werk, Forellen
Ergebnis: 70 EUR

Gesigneerd Japans werk. Forellen. Illustratie of houtsnede. Afmeting: 35 x 24 cm. In goede staat.

3x Japanse werken
Ergebnis: 80 EUR

Drie Japanse werken. Bestaande uit: Samurai krijger. Figuren in landschap. Twee vechtende figuren. Houtsnedes op papier. Afmeting: 24 - 25 cm. In goede staat.

2x Oude schilderijen, Landschappen
Ergebnis: 50 EUR

Twee oude schilderijen. E. Klausen. Landschap. + S. Schredtke ?. Landschap. Olieverf op papier. Afmeting: 15 x 15 cm / 18 x 13 cm. In goede staat.

Dirkjan Ribbeling, Abstract
Ergebnis: 140 EUR

Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstract figuratieve voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 110 x 80 cm. In goede staat.

2x Nadruk etsen Rembrandt van Rijn.
Startpreis 50 EUR

Twee nadruk etsen Rembrandt van Rijn. Eén maal drie portretten, annotatie 1657. Eén maal bruggetje, annotatie 1645. Afmeting: 17 - 23 cm. In goede staat.

Botanische gravure, 18e eeuw
Startpreis 275 EUR

18e Eeuwse botanische hortus gravure. Handingekleurd. Caryophyltus Plenus minia to colore. Afmeting: 42 x 50 cm. In goede staat.

Alberto Schunk, Amor
Startpreis 250 EUR

Alberto Schunk. 1947 - ............... Duitse School. Amor. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

Jos Hoevenaar, Gevlochten mand met bloemen
Startpreis 200 EUR

Jos Hoevenaar. 1840 - 1926. Gevlochten mand met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 48 x 58 cm. In goede staat.

Gesigneerde Pin Up, Lithografie
Startpreis 100 EUR

Gesigneerde Pin Up lithografie. Twee dames met kousen en twee poezen op bank. Door Henry Schneider 1997. Lithografie op papier. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

Jean Leon, Meisje met hoed
Startpreis 250 EUR

Jean Leon. 21e Eeuw. Belgische School. Meisje met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: 21 x 20 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands landschap
Ergebnis: 75 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollands landschap met koeien en knotwilg. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 15 cm. In goede staat.

Otto Lais, Twee figuren
Startpreis 250 EUR

Otto Lais. Twee figuren. Gemengde techniek op paneel. Afmeting: 40 x 57 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven roemer met citroen
Ergebnis: 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met roemer, citroen op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Landschap met baai, zeilboot en figuur
Startpreis 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Engelse School. 19e Eeuw. Landschap met baai, zeilboot en figuur. Aquarel op papier. Afmeting: 35 x 25 cm. In goede staat.

Frans familie wapen, 18e - 19e eeuw
Ergebnis: 50 EUR

18e - 19e Eeuws Frans familie wapen/heraldiek. L.M. Carmin Dieu Nous Conduise. Anno 1786. Aquarel op papier. Afmeting: 35 x 50 cm. In goede staat.

2x Onduid. gesig. Winterlandschappen
Startpreis 140 EUR

Twee maal onduidelijk gesigneerd. Duitse School. Winterlandschappen. Olieverf op paneel. Afmeting: 19,5 x 14,5 cm. In goede staat.

Ongesig., Schouwstuk, vaas met bloemen
Startpreis 300 EUR

Ongesigneerd antiek schouwstuk. Circa 1900. Vaas met bloemen op tafel. Olieverf op linnen. Afmeting: 103 x 60 cm. In goede staat.

Theo Wiegman, Keramieken vaas met bloemen
Startpreis 150 EUR

Theo Wiegman. Stilleven, keramieken vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 90 cm. In goede staat.

Ohara Koson, Roofvogel
Ergebnis: 220 EUR

Ohara Koson. Japan. 1877 - 1945. Roofvogel. Houtsnede op papier. Afmeting: 17,5 - 33,5 cm. In goede staat.

Ikoon uit de Balkan, 1830
Startpreis 450 EUR

Viervelden ikoon. Met linksonder St. Joris te paard. Rechtsonder St. Demetrius. Linksboven St. Michael. Rechtsboven martelaar/soldaat. Met zilveren rizza van 12-lotig zilver, B.W.G. Gedateerd onder Mi...

Jan van Delft, Dorp aan het water
Startpreis 150 EUR

Jan van Delft. 1928 - . Dorp aan het water. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Zeldzaam reisjournaal Indonesië-Rotterdam
Startpreis 200 EUR

Zeldzaam 50er - 60er jaren reisjournaal met 28 karikatuur aquarellen Indonesië - Rotterdam. Erg leuk !! Afmeting: 24 x 27 x 1,5 cm. In goede staat.

Hobbe Smith, Riviergezicht
Ergebnis: 180 EUR

Hobbe Smith. 1862 - 1942. Riviergezicht. Aquarel op papier. Afmeting: 45 x 28 cm. In goede staat.

Affiche Toulouse Lautrec 1959
Ergebnis: 110 EUR

Affiche Toulouse Lautrec 1959. Musée Jacquemant André. Portret Toulouse Lantrec. Afmeting: 70 x 50 cm. In goede staat.

Jacoba Stuiveling, Mand met bloemen
Startpreis 200 EUR

Jacoba Stuiveling. 1917. Mand met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 53 cm. In goede staat.

Aris Knikker, Riviergezicht met boten
Startpreis 350 EUR

Aris Knikker. 1887 - 1962. Riviergezicht met boten. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Böhm, Meisje met bloemen
Startpreis 250 EUR

Kapitale 19e eeuwse vergulde lijst met 20e eeuwse schildering. Gesigneerd Böhm. Meisje met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 100 cm. In goede staat.

Ter Meulen, Schaapskudde bij avond
Startpreis 325 EUR

Ter Meulen. Circa 1900. Schaapskudde bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: 54 x 39 cm. In goede staat.

P.J.A. Wagemans, Havengezicht Amsterdam
Startpreis 300 EUR

P.J.A. Wagemans. 1879 - 1955. Havengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 27 x 34 cm. In goede staat.

J.J.H. van Leeuwen, Bloembollenveld
Ergebnis: 400 EUR

J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). Bloembollen met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Jacob van Rossum, Binnenhofje met vrouw
Ergebnis: 200 EUR

Jacob van Rossum. 1881 - 1963. Binnenhofje met vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 - 20 cm. In goede staat.

J. Mankes, Kraai
Ergebnis: 650 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai. Houtsnede op papier. Afmeting: 21 x 26 cm. In goede staat.

19e Eeuws kerkelijk ikoon
Startpreis 350 EUR

19e Eeuws Neogotisch kerkelijk ikoon. Schilderstuk met bladgoud in eiken lijst. Afmeting: 90 x 62 x 50 cm. In goede staat.

Paul Citroen, Meisjesportret
Ergebnis: 300 EUR

Paul Citroen. 1961. 1896 - 1983. Meisjesportret. Zwarte inkt op papier. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

Anton Karssen, Hollands ijsgezicht met boot
Startpreis 1.000 EUR

Anton Karssen. 1945 - ....... . Hollands ijsgezicht met boot en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 21 cm. In goede staat.

Otto Strijensky, Kinderen bij opa en oma met vlieger
Startpreis 380 EUR

Gesigneerd Otto Strijensky. Circa 1880. Kinderen bij opa en oma met vlieger. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 57 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Ploegende ossen Rutbeek
Ergebnis: 700 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Boer met ploegende ossen bij Rutbeek. Olieverf op paneel. Afmeting: 85 x 62 cm. In goede staat.

L. Hoevenaar, Paarden aan het voeren bij stal
Startpreis 500 EUR

L. Hoevenaar. Circa 1900. Paarden aan het voeren bij paardenstal. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 50 cm. In goede staat.

G. Post-Greve, Antieke platbodems
Startpreis 170 EUR

G. Post-Greve. 1913 - 1990. Antieke platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Henry Schouten, Stieren op draf met hond
Startpreis 1.200 EUR

Henry Schouten. Belgische School. 1857 - 1927. Stieren op draf met hond. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.

Carl de Cazada, Portret 19e eeuwse dame met sieraden
Startpreis 375 EUR

Carl de Cazada. 19e Eeuw. Portret 19e eeuwse dame met sieraden. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 60 cm. / 99 x 92 cm. In goede staat.

W. Vester, Landschap met koeien
Startpreis 1.500 EUR

Willem Vester. 1824 - 1895. Hollands landschap met koeien. Bijschilderingen. Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 29 cm. In redelijk/goede staat.

Jan Rijlaarsdam, Man met harmonica lezend in krant
Ergebnis: 475 EUR

Jan Rijlaarsdam. 1911 - 2007. Man met harmonica lezend in krant. Aquarel op linnen. Afmeting: 28 x 30 cm. In goede staat.

N. Riegen, Engels kustgezicht
Startpreis 1.000 EUR

Nicholaas Riegen. Engels kustgezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 43 x 32 cm. In goede staat.

Henry Schouten, Landschap met schapen, ram en herderin
Startpreis 1.500 EUR

Henry Schouten. Belgische School. 1857 - 1927. Landschap met schapen, ram en herderin. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 120 cm. In goede staat.

Bois? Onduid., Platbodem op zee
Startpreis 3.000 EUR

Bois? Onduidelijk. 19e Eeuw. Groot werk. Hollandse platbodems op volle zee met figuren. Gerestaureerd en gedoubleerd. Afmeting: 110 x 150 cm. In redelijk/goede staat.