Diese Webseite verwendet Cookies

40. Aprilveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 5. April 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Franse pendule onder stolp 3506
Franse pendule onder stolp

Ergebnis:

3.500 EUR

Verkauft
Engelse bracketklok, 18e eeuw 3509
Engelse bracketklok, 18e eeuw

Ergebnis:

2.500 EUR

Verkauft
Antieke Franse Capucine reiswekker, 1800 3517
Antieke Franse Capucine reiswekker, 1800

Ergebnis:

1.950 EUR

Verkauft
Franse precizie regulateur, 19e eeuw 3554
Franse precizie regulateur, 19e eeuw

Ergebnis:

1.250 EUR

Verkauft
Antieke staande klok, 1890 3503
Antieke staande klok, 1890

Ergebnis:

1.000 EUR

Verkauft
Originele vuurvergulde Franse pendule, 1820 3523
Originele vuurvergulde Franse pendule, 1820

Ergebnis:

850 EUR

Verkauft
Art Nouveau klokkenstel, 1915 3697
Art Nouveau klokkenstel, 1915

Ergebnis:

675 EUR

Verkauft
Antieke Franse klok, 1915 3703
Antieke Franse klok, 1915

Ergebnis:

650 EUR

Verkauft
Antieke Zuid-Duitse wandklok 3550
Antieke Zuid-Duitse wandklok

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
Franse vuurvergulde pendule, 1830 3520
Franse vuurvergulde pendule, 1830

Ergebnis:

550 EUR

Verkauft
3-Delig antiek Frans klokkenstel 3525
3-Delig antiek Frans klokkenstel

Ergebnis:

500 EUR

Verkauft
Friese stoelklok, 18e-19e eeuw 3726
Friese stoelklok, 18e-19e eeuw

Ergebnis:

350 EUR

Verkauft
Friese kantoorklok, 19e eeuw 3534
Friese kantoorklok, 19e eeuw

Ergebnis:

330 EUR

Verkauft
Antieke Duitse tafelklok 3529
Antieke Duitse tafelklok

Ergebnis:

325 EUR

Verkauft
Antieke Friese stoeltjesklok, 18e eeuw 3540
Antieke Friese stoeltjesklok, 18e eeuw

Ergebnis:

250 EUR

Verkauft
Antieke Franse Normandische lantaarnklok, 1800 3549
Antieke Franse Normandische lantaarnklok, 1800

Ergebnis:

250 EUR

Verkauft
Franse Fayence pendule, 19e eeuw 3654
Franse Fayence pendule, 19e eeuw

Ergebnis:

250 EUR

Verkauft
Friese stoeltjesklok, 18e-19e eeuw 3539
Friese stoeltjesklok, 18e-19e eeuw

Ergebnis:

225 EUR

Verkauft
Pendule met Sevres porselein 3541
Pendule met Sevres porselein

Ergebnis:

225 EUR

Verkauft
Engelse staande klok, 19e eeuw 3621
Engelse staande klok, 19e eeuw

Ergebnis:

225 EUR

Verkauft
Franse koetsiersklok, 19e eeuw 3653
Franse koetsiersklok, 19e eeuw

Ergebnis:

220 EUR

Verkauft
Antieke Gustav Becker tafelklok 3521
Antieke Gustav Becker tafelklok

Ergebnis:

200 EUR

Verkauft
Franse pendule, 1880 3526
Franse pendule, 1880

Ergebnis:

200 EUR

Verkauft
Vuurvergulde bronzen pendule, 1860 3574
Vuurvergulde bronzen pendule, 1860

Ergebnis:

190 EUR