Diese Webseite verwendet Cookies

40. Aprilveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 5. April 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Antiek Nederlands ringhaan pistool 3402
Antiek Nederlands ringhaan pistool

Ergebnis:

1.050 EUR

Verkauft
Antiek Nederlands geweer + bajonet 3401
Antiek Nederlands geweer + bajonet

Ergebnis:

950 EUR

Verkauft
Set Engelse antieke vuursteen pistolen 3403
Set Engelse antieke vuursteen pistolen

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
Antiek Frans infanteriegeweer 3400
Antiek Frans infanteriegeweer

Ergebnis:

375 EUR

Verkauft
Antiek sabel, 19e eeuw 3411
Antiek sabel, 19e eeuw

Ergebnis:

235 EUR

Verkauft
3x Indonesische krissen 3407
3x Indonesische krissen

Ergebnis:

160 EUR

Verkauft
3x Antieke geweren, 19e eeuw 3414
3x Antieke geweren, 19e eeuw

Ergebnis:

150 EUR

Verkauft
Authentiek Spitfire vliegtuig compas 3405
Authentiek Spitfire vliegtuig compas

Ergebnis:

105 EUR

Verkauft
Authentieke Lancaster bommenwerper hoogtemeter 3406
Authentieke Lancaster bommenwerper hoogtemeter

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
Bajonet, 19e eeuw 3410
Bajonet, 19e eeuw

Ergebnis:

95 EUR

Verkauft
2x Oude Indonesische kris 3418
2x Oude Indonesische kris

Ergebnis:

75 EUR

Verkauft
Kanon op standaard 3415
Kanon op standaard

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Lot militaria (dolken/machette) 3416
Lot militaria (dolken/machette)

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Prachtige Indonesische kris 3420
Prachtige Indonesische kris

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Afrikaanse kromdolk 3423
Afrikaanse kromdolk

Ergebnis:

20 EUR