Diese Webseite verwendet Cookies

41. Juniveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 28. Juni 2019 ab 18:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Houtgesneden Pierrot
Ergebnis: 80 EUR

Gepolychromeerde houtgesneden Pierrot. Venetië. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Antiek Chinese of Tibet boeddha figuur
Ergebnis: 80 EUR

Antieke Chinese of Tibet houten polychromie boeddha figuur met relikwie ruimte in rug. 19e Eeuw. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Grote vergulde boeddha
Ergebnis: 70 EUR

Grote houtgesneden vergulde Oosterse boeddha op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.

Antieke messing plaquette, Napoleon
Ergebnis: 50 EUR

2x Antieke beelden
Ergebnis: 50 EUR

2x Oude bronzen Boeskookmannetjes
Ergebnis: 50 EUR

Antiek beeld, Meisje met druivenmand
Ergebnis: 50 EUR

Bronzen uiltje
Ergebnis: 40 EUR

Bronzen uil op zwart marmeren voet. 21e Eeuw. Gesigneerd Milo. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.