Diese Webseite verwendet Cookies

43. Januariveiling 2020

Versteigerung am Freitag, 10. Januar 2020 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Gouden choker met robijn en saffier 10
Gouden choker met robijn en saffier

Ergebnis:

1.600 EUR

Verkauft
Monogram F.C., Stilleven met fruitschaal en fazant 1003
Monogram F.C., Stilleven met fruitschaal en fazant

Ergebnis:

1.600 EUR

Verkauft
A.M. Gorter, Vordense beek 1005
A.M. Gorter, Vordense beek

Ergebnis:

1.600 EUR

Verkauft
Oude Chinese dekselcoupe 6369
Oude Chinese dekselcoupe

Ergebnis:

1.600 EUR

Verkauft
Evert Moll, Rotterdams havengezicht met vele schepen 1081
Evert Moll, Rotterdams havengezicht met vele schepen

Ergebnis:

1.500 EUR

Verkauft
17e Eeuws houtgestoken beeld 5000
17e Eeuws houtgestoken beeld

Ergebnis:

1.500 EUR

Verkauft
Japans figuur, Keizer Jimmu 5001
Japans figuur, Keizer Jimmu

Ergebnis:

1.450 EUR

Verkauft
Amerikaanse Colt .44 New York in holster 2707
Amerikaanse Colt .44 New York in holster

Ergebnis:

1.400 EUR

Verkauft
Vuurvergulde Franse pendule 3502
Vuurvergulde Franse pendule

Ergebnis:

1.400 EUR

Verkauft
19e Eeuws bankstel, 1880 4089
19e Eeuws bankstel, 1880

Ergebnis:

1.400 EUR

Verkauft
19e Eeuwse kersenhouten boekenkast 4314
19e Eeuwse kersenhouten boekenkast

Ergebnis:

1.400 EUR

Verkauft
Kapitale antieke Chinese vaas, 1800 6341
Kapitale antieke Chinese vaas, 1800

Ergebnis:

1.400 EUR

Verkauft
6x Fam. Rose kop+schotels 6013
6x Fam. Rose kop+schotels

Ergebnis:

1.305 EUR

Verkauft
Arnold Marc Gorter, Riviergezicht bij zonsondergang 1011
Arnold Marc Gorter, Riviergezicht bij zonsondergang

Ergebnis:

1.300 EUR

Verkauft
H.C.A. Paradies, Gedempte Maaskant Schiedam 1082
H.C.A. Paradies, Gedempte Maaskant Schiedam

Ergebnis:

1.300 EUR

Verkauft
2x Grote Imari sierschotels, 19e eeuw 6562
2x Grote Imari sierschotels, 19e eeuw

Ergebnis:

1.300 EUR

Verkauft
Gouden ring met saffier en diamant 704
Gouden ring met saffier en diamant

Ergebnis:

1.200 EUR

Verkauft
18e Eeuwse Louis Seize pendule 3519
18e Eeuwse Louis Seize pendule

Ergebnis:

1.200 EUR

Verkauft
Colenbrander Ram vaas Om en Om 40 6185
Colenbrander Ram vaas Om en Om 40

Ergebnis:

1.200 EUR

Verkauft
18e Eeuwse Chinese Kang Xi klapmutskom 6550
18e Eeuwse Chinese Kang Xi klapmutskom

Ergebnis:

1.200 EUR

Verkauft
Zilveren kaviaarschaal 19
Zilveren kaviaarschaal

Ergebnis:

1.150 EUR

Verkauft
Zilveren wagen, Hoorn des overvloed 1
Zilveren wagen, Hoorn des overvloed

Ergebnis:

1.100 EUR

Verkauft
Gouden armband met robijn 7
Gouden armband met robijn

Ergebnis:

1.100 EUR

Verkauft
Zilveren doosje met miniatuur aquarellen, 18e/19e eeuw 14
Zilveren doosje met miniatuur aquarellen, 18e/19e eeuw

Ergebnis:

1.100 EUR