Käthe Kruse ca. 1928, Traumerohen . Alles origineel L.: 46cm. Cond.: G
neusje beschadigd
5 Erg oude porseleinen popjes, Frans. Open mondjes en 4x tandjes boven Cond.: M
Meisje, met zonnenteken. 4 Tandjes boven, open mond en vaste bruine ogen.
Compleet originele prachtige pop met gesloten mond, vermoedelijk Frans L.: 45cm.
Simon & Halbig 1294, boven 4 tandjes. "W" op het voorhoofd L.: 55cm.
Zeer oude staande bronzen Boedha vermoedelijk 19e eeuw. Houten sokkel is van recente datum. Boedha is bij de knie gerestaureerd met een soort zwarte was. Is al 65 jaar in Nederland 30x8x9cm.
Houten Balinese vrouw 1e helft 20e eeuw, mooi gepatineerd 67x13x11cm. Cond.: U
Michel Maly 1936 Frankrijk (listed) 50-er jaren, olieverf op linnen, gezicht op"Venetië", 60x80cm. Cond.: U. Boek van de kunstenaar wordt bijgeleverd.