Diese Webseite verwendet Cookies

05. Oktoberveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 15. Oktober 2010 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Stel bronzen paarden 3964
Stel bronzen paarden
Startpreis 1.800 EUR
Winchester groot kaliber 2165
Winchester groot kaliber
Startpreis 2.000 EUR
Paris Bebe, Jodin 2560
Paris Bebe, Jodin
Startpreis 2.000 EUR
Vuurvergulde Franse pendule 3001
Vuurvergulde Franse pendule
Startpreis 2.000 EUR
Smeedijzeren scheepskluis 3104
Smeedijzeren scheepskluis
Startpreis 2.000 EUR
Italiaanse commode 3117
Italiaanse commode
Startpreis 2.000 EUR
Hollandse secretaire 1810 3142
Hollandse secretaire 1810
Startpreis 2.000 EUR
Engels luierkabinet 3188
Engels luierkabinet
Startpreis 2.000 EUR
Parelcollier 26
Parelcollier
Startpreis 2.100 EUR
Collier/shoker 375
Collier/shoker
Startpreis 2.100 EUR
A.H. Gouwe 1002
A.H. Gouwe
Startpreis 2.250 EUR
Verkauft
Monogram F.B. 19e eeuw 1395
Monogram F.B. 19e eeuw

Ergebnis:

1.679 EUR

2x Percussie pistolen 2305
2x Percussie pistolen
Startpreis 2.250 EUR
Mysterieuze klok 3006
Mysterieuze klok
Startpreis 2.250 EUR
Ring 124
Ring
Startpreis 2.300 EUR
Zilveren theeservies 236
Zilveren theeservies
Startpreis 2.500 EUR
Briljant Collier 302
Briljant Collier
Startpreis 2.500 EUR
Verkauft
Evert Moll, havengezicht Rotterdam 1009
Evert Moll, havengezicht Rotterdam

Ergebnis:

2.500 EUR

Jan Rijlaarsdam 1049
Jan Rijlaarsdam
Startpreis 2.500 EUR
Jachtstel Garniatuur 3115
Jachtstel Garniatuur
Startpreis 2.500 EUR
Eikenhouten pastoorskast Holland 3348
Eikenhouten pastoorskast Holland
Startpreis 2.500 EUR
Brons, ridder 3966
Brons, ridder
Startpreis 2.500 EUR
2x Percussie pistolen 2061
2x Percussie pistolen
Startpreis 2.750 EUR
Brons, 3 figuren 3970
Brons, 3 figuren
Startpreis 2.750 EUR