Diese Webseite verwendet Cookies

44. Aprilveiling 2020

Versteigerung am Donnerstag, 23. April 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Louis Seize kabinet, 1780 4008
Louis Seize kabinet, 1780

Ergebnis:

2.250 EUR

Verkauft
Secretaire 4004
Secretaire

Ergebnis:

2.000 EUR

Verkauft
Kapitale kussenkast 4000
Kapitale kussenkast

Ergebnis:

1.900 EUR

Verkauft
Engels kabinet 4136
Engels kabinet

Ergebnis:

1.500 EUR

Verkauft
18e Eeuws Drents schrijfkabinet 4011
18e Eeuws Drents schrijfkabinet

Ergebnis:

1.400 EUR

Verkauft
17e Eeuwse Italiaanse klepbank 4002
17e Eeuwse Italiaanse klepbank

Ergebnis:

1.200 EUR

Verkauft
Barok vitrine met intarsia 4038
Barok vitrine met intarsia

Ergebnis:

1.200 EUR

Verkauft
Hollandse Barok vitrinekast, 1780 4055
Hollandse Barok vitrinekast, 1780

Ergebnis:

1.200 EUR

Verkauft
Barok vitrinekast 4106
Barok vitrinekast

Ergebnis:

1.200 EUR

Verkauft
Zeldzaam Spaans/Italiaans? reiskabinet 4005
Zeldzaam Spaans/Italiaans? reiskabinet

Ergebnis:

1.000 EUR

Verkauft
2x Stoelen in Louis Seize-stijl 4054
2x Stoelen in Louis Seize-stijl

Ergebnis:

850 EUR

Verkauft
Louis Seize mahonie kabinet 4100
Louis Seize mahonie kabinet

Ergebnis:

800 EUR

Verkauft
Louis Seize kabinet, 18e eeuw 4138
Louis Seize kabinet, 18e eeuw

Ergebnis:

800 EUR

Verkauft
Gestoken vitrinekast, 1930 4177
Gestoken vitrinekast, 1930

Ergebnis:

800 EUR

Verkauft
Gietijzeren tuinbank 4012
Gietijzeren tuinbank

Ergebnis:

750 EUR

Verkauft
Sofa in Louis Seize-stijl 4053
Sofa in Louis Seize-stijl

Ergebnis:

700 EUR

Verkauft
Empire secretaire, 1820 4133
Empire secretaire, 1820

Ergebnis:

650 EUR

Verkauft
Porseleinkast met intarsia 4227
Porseleinkast met intarsia

Ergebnis:

650 EUR

Verkauft
Antieke spiegel, 1800 4020
Antieke spiegel, 1800

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
Antieke mahonie chiffoniere 4066
Antieke mahonie chiffoniere

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
Hollandse porseleinkast 4164
Hollandse porseleinkast

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
Wortelnoten vitrinekast 4170
Wortelnoten vitrinekast

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
18e - 19e Eeuwse vergulde wandtafel 4021
18e - 19e Eeuwse vergulde wandtafel

Ergebnis:

550 EUR

Verkauft
18e-19e Eeuwse vitrinekast 4029
18e-19e Eeuwse vitrinekast

Ergebnis:

500 EUR