Diese Webseite verwendet Cookies

44. Aprilveiling 2020

Versteigerung am Donnerstag, 23. April 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
18e Eeuwse ladenkast 4262
18e Eeuwse ladenkast

Ergebnis:

70 EUR

Verkauft
19e Eeuwse spiegel 4281
19e Eeuwse spiegel

Ergebnis:

70 EUR

Verkauft
Engelse secretaire, 1920 4116
Engelse secretaire, 1920

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Mahonie kastje 4129
Mahonie kastje

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Antieke Duitse spiegel 4142
Antieke Duitse spiegel

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Engelse wijntafel 4167
Engelse wijntafel

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Ovale Louis Seize-stijl tafel 4168
Ovale Louis Seize-stijl tafel

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Eiken bijzettafel, 1920 4200
Eiken bijzettafel, 1920

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Gietijzeren tuinbank 4201
Gietijzeren tuinbank

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
3x Italiaanse vergulde stoelen 4232
3x Italiaanse vergulde stoelen

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
2x Oosterse wandconsole tafels 4233
2x Oosterse wandconsole tafels

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Engelse lectuurbak met lade 4123
Engelse lectuurbak met lade

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Engelse lectuurhouder 4172
Engelse lectuurhouder

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Mahonie piedestal 4195
Mahonie piedestal

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Lyra vormige toiletspiegel 4223
Lyra vormige toiletspiegel

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Thee-serveerwagen, 1960 4243
Thee-serveerwagen, 1960

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Antieke Mechelse armleunstoel 4277
Antieke Mechelse armleunstoel

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Theetafel met lade 4278
Theetafel met lade

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Engelse bijzettafel 4104
Engelse bijzettafel

Ergebnis:

45 EUR

Verkauft
Engelse Windsor armleunstoel 4160
Engelse Windsor armleunstoel

Ergebnis:

45 EUR

Verkauft
Mahonie piedestal 4179
Mahonie piedestal

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Theewagen op wielen 4245
Theewagen op wielen

Ergebnis:

40 EUR