Diese Webseite verwendet Cookies

44. Aprilveiling 2020

Versteigerung am Donnerstag, 23. April 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
J. Messe, Stadsgezicht 1391
J. Messe, Stadsgezicht

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Hans Meid, 2x Etsen 1396
Hans Meid, 2x Etsen

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
G. Diepeveen, Hollands grachten gezicht 1413
G. Diepeveen, Hollands grachten gezicht

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
J.D. Hinrichs, Twentse boerderij naast zandpad Aamsveen 1417
J.D. Hinrichs, Twentse boerderij naast zandpad Aamsveen

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
G. Stegeman, Bosgezicht met landhuis 1423
G. Stegeman, Bosgezicht met landhuis

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
2x Duitse spotprenten 1223
2x Duitse spotprenten

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
5x C. Wibaut, 5x Schetsen 1307
5x C. Wibaut, 5x Schetsen

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
M. Bindoin, Stadsgezicht met kanaal 1329
M. Bindoin, Stadsgezicht met kanaal

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Th. van Ophuysen, Treurende vrouwen 1373
Th. van Ophuysen, Treurende vrouwen

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Molen in de sneeuw 1401
Ongesigneerd, Molen in de sneeuw

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Onduid.gesign., Stilleven rozen + fruit 1332
Onduid.gesign., Stilleven rozen + fruit

Ergebnis:

35 EUR

Verkauft
J. Snijders, Arabisch dorpsgezicht 1338
J. Snijders, Arabisch dorpsgezicht

Ergebnis:

35 EUR

Verkauft
J.J. Hovener, Orang Oetan 1407
J.J. Hovener, Orang Oetan

Ergebnis:

35 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Lezende man bij olielamp 1280
Ongesigneerd, Lezende man bij olielamp

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
2x Japanse zijde schilderijen 1318
2x Japanse zijde schilderijen

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
C.G. van Os, Aalscholvers 1400
C.G. van Os, Aalscholvers

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
Ria Exel, Wachten op Godot 1309
Ria Exel, Wachten op Godot

Ergebnis:

25 EUR

Verkauft
H. Euverman, 2x Naakt compositie 1333
H. Euverman, 2x Naakt compositie

Ergebnis:

20 EUR