Diese Webseite verwendet Cookies

49. Juliveiling 2021

Versteigerung am Donnerstag, 8. Juli 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Franse porseleinen tafellamp 2407
Franse porseleinen tafellamp
Startpreis 100 EUR
Figuurlijke vaas, 1900 2408
Figuurlijke vaas, 1900
Startpreis 100 EUR
Verkauft
Specerijen kastje 2409
Specerijen kastje

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Beschilderde zuil 2410
Beschilderde zuil

Ergebnis:

90 EUR

Grote tinnen klepkan 2411
Grote tinnen klepkan
Startpreis 90 EUR
Lot divers antiek tin 2412
Lot divers antiek tin
Startpreis 50 EUR
Antieke bijbel met verguld slot 2413
Antieke bijbel met verguld slot
Startpreis 200 EUR
Verkauft
Sigarenkist met snijwerk 2414
Sigarenkist met snijwerk

Ergebnis:

80 EUR

Twee oude dekseldozen 2415
Twee oude dekseldozen
Startpreis 40 EUR
Zeldzame plantenbak met Majolica tegels 2416
Zeldzame plantenbak met Majolica tegels
Startpreis 500 EUR
Verkauft
Stel Franse cassolettes, 1900 2417
Stel Franse cassolettes, 1900

Ergebnis:

550 EUR

Antieke Regentone radio 2418
Antieke Regentone radio
Startpreis 30 EUR
5-Lichts hanglamp 2419
5-Lichts hanglamp
Startpreis 30 EUR
Design dressboy 2420
Design dressboy
Startpreis 25 EUR
Diverse delen kerfsnede (6x) 2421
Diverse delen kerfsnede (6x)
Startpreis 50 EUR
Damestas van Bruno Magli 2422
Damestas van Bruno Magli
Startpreis 35 EUR
Verkauft
2x 19e Eeuwse bronze kaarskandelaren 2423
2x 19e Eeuwse bronze kaarskandelaren

Ergebnis:

90 EUR