Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

52. Aprilveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. April 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Zilveren tablet
Startpreis 100 EUR

Zilveren tablet, 925/000, ovaal gecontourneerd model met omgeslagen rand. MT.: Wilhelm Binder, Schwabsich Gmund. ca. 119 gram. 20x12x0,5cm. In goede staat

Bronzen stier naar Picasso
Ergebnis: 90 EUR

Bronzen stier naar Picasso. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 24,5 x 5 cm. In goede staat.

Zilveren suikerstrooier
Startpreis 80 EUR

Zilveren suikerstrooier, 833/000, Empire, met schuitvormige bak versierd met zaagwerk en voorzien van parelrand. MT.: Onduidelijk, vermoedelijk Rotterdam, jl.:Y:1805. 8x14cm. ca 28 gram. In goede staa...

Bronzen Neptunes/Poseidon met drietand
Ergebnis: 60 EUR

Bronzen Neptunus/Poseidon met drietand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Zilveren tabakspot
Startpreis 360 EUR

Zilveren tabakspot, 934/000, rechthoekig gecontourneerd model met ribben op de hoeken, geplaatst op een bolle zilveren voet met gecontourneerd zwart houten basement. De tabakspot is voorzien van een d...

Chinese maanvaas, H 35 cm.
Ergebnis: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen maanvaas/pelgrimvaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Barnsteen collier
Ergebnis: 200 EUR

Collier van barnsteenkralen verlopend in grootte. Om en om voorzien van metalen bolletjes. Aan het collier zit een zilveren sluiting waarvan het entree defect is. 16-20mm. lengte 60 cm. ca 79,2 gram. ...

Beschilderde schooltas
Startpreis 60 EUR

Hollandse eikenhouten beschilderde schooltas met afbeelding van Skutsje. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 20 x 9 cm. In goede staat.

Indonesisch snijstuk, H 47 cm.
Startpreis 90 EUR

Groot Indonesisch snijstuk van palissanderhout. Visser met vangst. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 24 cm.
Ergebnis: 90 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen gecontourneerd bord met blauw glazuur. Floraal/vlinder/goud decor. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.

Negen antieke Perzische tegels
Ergebnis: 650 EUR

Negen antieke Perzisch geglazuurde ronde tegels. Divers. Vier gelijmd, rest goed. Figuren voorstelling. Turkoois glazuur. Afmeting: Ø 22 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren botermes
Startpreis 80 EUR

Zilveren botermes, 833/000, met agaten heft, gecontourneerd zilveren lemmet fraai versierd met graveerwerk. MT.: G.W.Uriot, Amsterdam, jl.:T:1853. 19 cm. In goede staat.

Vier Heilig beelden
Startpreis 70 EUR

Vier houtgesneden Heilig beelden. 20e Eeuw. Afmeting: H 21 - 52 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 35 cm.
Ergebnis: 600 EUR

Chinees porseleinen balustervaas met draken, figuren en floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Twee Chinese gemberpotten Ø 21 cm.
Startpreis 200 EUR

Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten met figuur in landschap decor. Afmeting: H 24 x Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 20 cm.
Ergebnis: 140 EUR

Antiek Chinees porseleinen vaas met rondom figuren decor + bodemmerk 18/19e Bovenrandschade. Afmeting: H 20 cm. In redelijke staat.

Drie oude Dupont Paris aanstekers
Ergebnis: 140 EUR

Drie oude Dupont Paris vergulde aanstekers. Gebruikssporen. 20e Eeuw. Afmeting: 6 cm. In goede staat.

Twee antieke bronzen figuren
Startpreis 50 EUR

Twee antieke Hollandse bronzen figuren. (1) de contente mens. (2) de contente vrouw. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 11,6 cm.
Startpreis 100 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met landschap/pagode decor. Beide haarlijn. Eén kom chip. Bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,6 cm. In goede staat.

Sculptuur naar J. Altorp, Aap
Startpreis 650 EUR

Bronzen aap in Art Deco-stijl. Naar ontwerp Jan Altorp. Echter later. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Indonesisch houten figuur
Startpreis 25 EUR

Indonesisch coromandelhouten figuur. Visser met net. 20e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Lot koper/tin werk
Ergebnis: 80 EUR

Groot lot oud/antiek koper en tin. Onder meer; veldkijker, koffiekannen, bekers et cetera. Afmeting: 15 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese wandvaas, H 24 cm.
Ergebnis: 700 EUR

Chinees porseleinen republiek wandvaas met berglandschap/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

8x Swarovski figuren
Ergebnis: 90 EUR

Acht diverse Swarovski kristallen figuren. Diverse dieren + doosjes. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 2 - 5 cm. In goede staat.

Twee antieke Franse kandelaren
Startpreis 375 EUR

Twee antieke Franse bronzen kaarskandelaren van wit Carrara marmer met putto. Circa 1870. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Zilveren collier en hanger Hans Hansen
Ergebnis: 120 EUR

Bijzondere zilveren collier met hanger, 925/000. Ankercollier met daaraan een grote strakke ronde hanger van Hans Hansen, Denmark. ca 1960. ø5,5cm. lengte 60 cm. Totaal ca 40,2 gram. In goede staat.

Lot Chinees (13x)
Ergebnis: 150 EUR

Lot van dertien delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Divers. Beschadigd. Afmeting: 4 - 15 cm. In matig/redelijke staat.

Drie delen antiek glaswerk
Ergebnis: 60 EUR

Drie delen antiek glaswerk. Eerste helft 20e eeuw. (1) Roemer, handbeschilderd, chip. (2) Karaf, handbeschilderd. (3) Bokaal, handbeschilderd. Afmeting: 17 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

Twee grote 19e eeuwse melkkannen
Ergebnis: 120 EUR

Twee grote 19e eeuwse koperen melkkannen. Afmeting: H 50 - 67 cm. In goede staat.

Chinees achtkantige vaas, H 22 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinese achtkantige vaas met schubachtig glazuur + bodemmerk. Sung-stijl. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Duitse Meissen sculptuur, H 17 cm.
Ergebnis: 550 EUR

Duitse Meissen porseleinen figuur met vergulding. Beschadiging aan hoofddoek. 20e Eeuw. Afmeting: H 17 cm. In redelijke staat.

Zakhorloge
Startpreis 60 EUR

Zilveren zakhorloge, 800/000, met witte emaille wijzerplaat met decentrale secondewijzer. De rand en de achterzijde van het horloge zijn voorzien van een bewerking. ø 44mm. mechanisch, werkend. In goe...

2x Zandstenen leeuw
Startpreis 4.250 EUR

Twee zandstenen leeuwen geheel uitgewerkt. Linker + rechter paar met wapenschild. Circa 1820 - 1840. Afmeting: 145 x 90 x 50 cm. *ATTENTIE: deze twee leeuwen zijn op afspraak te bezichtigen. Deze beel...

Twee grote vazen in Sevres-stijl, H 52 cm.
Ergebnis: 400 EUR

Twee grote porseleinen siervazen met brons in Sevres-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Zilveren ring en oorstekers multi colour
Startpreis 80 EUR

Zilveren ring en oorstekers, 925/000, met multi colour zirconia's. Bandring en bijpassende halfronde creolen beiden pavébezet met zirconia's in multi colour. De zetkast is voorzien van een geoxideerde...

Tien antieke tegels
Ergebnis: 550 EUR

Tien diverse antieke tegels. 17e - 18e Eeuw. Onder andere; 7x Italië, Azuleso. En drie maal ruiter te paard. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Collier met parel en jade
Startpreis 90 EUR

Collier van zoetwaterparels en gefacetteerde jadekralen bevestigd aan een geelgouden bolsluiting met ribbewerking. ø 8,5 mm. lengte 43 cm. In goede staat

Twee Japanse Kutani vazen, H 23,5 cm.
Startpreis 100 EUR

Twee antieke Japans porseleinen Kutani knobbelvazen. Floraal/goud decor. Bodemmerk. Eén bovenrand heeft schade. Afmeting: H 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden armband met granaat
Ergebnis: 850 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met granaat. Armband gemaakt uit 8 ovale schakels met een geschulpte rand met graveerwerk, bezet met een ovaal gefacetteerde granaat. De armband is voorzien van een bakslo...

Antiek emaille reclamebord, 1920
Startpreis 60 EUR

Antiek emaille metalen reclamebord van N.V. A. Hobbel Zaden. Circa 1920. Afmeting: H 20 x B 29 cm. In redelijke staat.

Antieke Hollandse tabakspot, H 37 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Zeldzame antieke Hollandse fayece tabakspot. Schotse tabak, met Zuid Amerikaans figuur met schepen. Glazuur schades. Afmeting: H 37 cm. In redelijk/goede staat.

Ring met roosdiamant.
Startpreis 900 EUR

Zilver met geelgouden ring, 835/000-585/000, met oud diamant. Ring met een grote rozet bezet met roosgeslepen diamanten. ø rozet 18 mm. ca 7,8 mm. ø52. In goede staat

Lot Chinees (3x)
Ergebnis: 120 EUR

Drie delen China. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Twee Kantonese vazen, waarvan één met krijger decor en één vaas met vogel/bloesem/tekst decor. Plus een spekstenen visser figuur. Afmeting: H 26...

Chinese waterpot Ø 16 cm.
Ergebnis: 130 EUR

19e Eeuwse Chinese gietijzeren waterpot met koperen deksel. Vis decor. Afmeting: 20 x 21 x Ø 16 cm. In goede staat.

4x Boeddha tuinbeeld
Startpreis 60 EUR

Vier cement gegoten boeddha figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 - 33 cm. In goede staat.

Witgouden ring met zirkonia's
Ergebnis: 100 EUR

Elegante witgouden ring, 750/000, met gekleurde zirconia's. Ring met een fijne band en voorzien van een sierlijke ovale kop bezet met diverse zirconia's in diverse kleuren. Grootte kop 14x22mm. ø 53. ...

Drie-delig 18e eeuws Delfts kaststel
Ergebnis: 300 EUR

Drie-delig 18e eeuws Hollands Delfts Fayence kaststel met floraal decor. Gemerkt L.P. Kan. Afmeting: H 23 - 36 cm. In goede staat.

Drie Chinese tempel figuren, H 19 - 24 cm.
Ergebnis: 140 EUR

Drie antieke Chinese houtgestoken tempel figuren met polychromie. 19e Eeuw. Afmeting: H 19 - 24 cm. In goede staat.

Hematiet collier
Startpreis 60 EUR

Gevlochten collier van hematietkralen met geelgouden opengewerkte bollen, 5 mm, en gematteerde bolsluiting, ø 8 mm. 585/000. lengte 42 cm, breedte 5-25 mm. In goede staat