Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen
Tapijten

53. Juliveiling 2022

AD-  

Versteigerung am Donnerstag, 7. Juli 2022 ab 10:00  | Auktion beendet

Abgeschlossen | Präsenzauktion
11 Ergebnisse
Los: 4500

Antiek Afghaans Perzisch wandkleed, 135 x 171 cm.

Ergebnis: 130 EUR

Antiek Afghaans Perzisch handgeknoopt wandkleed met franjes. Afmeting: 135 x 171 cm. In goede staat.


Los: 4501

Antiek Perzisch kleed, 172 x 106 cm.

Ergebnis: 275 EUR

Antiek Perzisch kleed. Yamoud, uit Turkmenistan. Hoofdkleur rood. Circa 1920. Afmeting: 172 x 106 cm. In goede staat.


Los: 4502

Drie Perzische kleden

Ergebnis: 50 EUR

Drie Perzische kleden, waaronder één bidkleed. Florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 100 - 135 cm. In goede staat.


Los: 4503

Twee Perzische tapijten

Ergebnis: 80 EUR

Twee oude Perzische kleden. 20e Eeuw. Meerkleurig + floraal decor. Afmeting: 143 x 102 cm. / 155 x 114 cm. In goede staat.


Los: 4504

Twee Oosterse kleden

Ergebnis: 70 EUR

Twee Oosterse kleden. 20e Eeuw. Bestaande uit: Kameelzak, afmeting: 130 x 53 cm. + kleed, afmeting: 86 x 102 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 4505

Lange Oosterse loper, 280 x 104 cm.

Ergebnis: 90 EUR

Lange Oosterse loper. Meerkleurig, rood, floraal. 20e Eeuw. Afmeting: L 280 x B 104 cm. In goede staat.


Los: 4506

Groot perzisch kleed, 300 x 220 cm.

Ergebnis: 325 EUR

Zeer groot Perzisch kleed. Floraal decor. Blauw et cetera. Afmeting: 300 x 220 cm. In goede staat.


Los: 4507

Twee antieke Perzische kleden

Ergebnis: 50 EUR

Twee antieke Perzische kleden. 1x Klein, Shiraz, beschadigd. 1x Zwart/blauw/groen/creme. Afmeting: 125 x 80 cm. / 132 x 109 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 4508

Oud Perzisch kleed, 173 x 94 cm.

Ergebnis: 70 EUR

Oud rood Perzisch kleed. Floraal. Afmeting: 173 x 94 cm. In goede staat.


Los: 4509

Twee Perzische kleden

Ergebnis: 90 EUR

Twee Perzische kleden. Floraal + rode kamelen zak. Afmeting: 161 x 105 cm. / 110 x 66 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 4510

Oud Oosters kleed, 162 x 106 cm.

Ergebnis: 50 EUR

Oud Oosters kleed. Floraal, blauw met diverse kleuren. Afmeting: 162 x 106 cm. In goede staat.