Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje goed. Eén schotel minimale schilfers. Eén kopje goed. Afmeting: 5 - 12 cm. In redelijk/goed...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor. Twee schotels minimale chips. Kopjes goed. Afmeting: 5,5 - Ø 13,5 cm. In goede staat.
Grote vierkante Chinees porseleinen Familie Verte dekselvaas met Chinese goden/vleermuizen decor. Afmeting: 35 x 18 x 18 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselkommen met floraal/goud decor. Eén kom goed, één kom haarlijn in kom + deksel. Afmeting: 10 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/paradijsvogel/goud decor. Chips. Afmeting: Ø 28,7 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met geisha's/floraal/vogel decor. Vier tekens bodemmerk. Twee keer bovenrand glazuurschade. Afmeting: H 18,5 cm. In redelijk/goede staat.
Elf antieke Chinese Familie Rose schotels. Floraal/goud decor. Afmeting: Ø 10,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen waterpot met plated/verzilverde monturen van latere datum. Afmeting: H 7 x Ø 8 cm. In redelijke staat.
Twee delen Yixing China. Eén vaas met draken decor, en één trekpot met bodemmerk. Plus een Bottcher theestoof. Afmeting: 14 - 24 cm. In goede staat.
Tissot horloge seastar automatic, met een goudkleurige ronde kast, voorzien van een rookbruinige, in kleur verlopende wijzerplaat met witte wijzers. Voorzien van een metalen band, niet origineel. Werk...
18e Eeuws Hollands wortelnoten orgelgebogen kabinet met vier lades + origineel beslag. Afmeting: 235 x 170 x 60 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Geelgouden dameshorloge, 585/000, Certina, mechanisch, met een vierkante kast en een gevlochten band voorzien van ruitvormige elementen bezet met 4 briljant geslepen diamanten. Breedte 14 mm. lengte 1...
Geelgouden ring, 585/000, met oud diamant. Ring met een bewerkte geelgouden band voorzien van een zilveren rozet bezet met 11 diamanten met een oud slijpsel. ø rozet 13,5mm. ø59. ca 5,1 gram. Stenen h...
Ongesigneerd? Circa 1920. Stilleven met snoek, bloemen en aardewerk. Eén restauratieplek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 100 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese celadon porseleinen vaas met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 16,7 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten vitrinekast (porseleinkast) met bronzen beslag, snijwerk en klauwpoten. Barok-stijl. Afmeting: 240 x 180 x 52 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1954 - 2002. Abstract figuratieve compositie. Epreuve 'd artiste. Lithografie op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren pendule met compositie metalen figuur. Circa 1890. Enkele chips. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.
W.G. Hofker. 1947. Paardenkar met figuren aan het laden op de kade. Ets op papier. Afmeting: H 16 x B 44 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi theebus met zilveren dop. Floraal decor. Chips. Bodemmerk. Afmeting: H 13 cm. In redelijke staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 35 cm. Haarlijn + chips. In redelijke staat.
Lot Engels Wedgwood. Keramiek. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere; Lamp, kop + schotels, schalen et cetera. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 8 - 42 cm. In goede staat.
Zeldzaam renaissance zwaard. 16e - 17e Eeuw. Bronzen heft met restvergulding. Figuren/putti/draken decor. Lemet gerestaureerd, was gebroken. Eén restauratie figuur in heft. Afmeting: L 116 cm. In red...
Antiek dubbelloops jachtgeweer met wildvoorstellingen. Aparte loop-structuur/centraal vuur. Oxydatie. Afmeting: L 111 cm. In redelijke staat.