Lot met 2 geelgouden broches, 1 broche met takdecor, 585/000,48x11mm., en een ovale broche uit 2 delen waarvan 1 deel gematteerd en een deel glimmend met biedermeier bewerkte rand. In het midden voorz...
Zenith hanghorloge uit witmetaal met een goudkleurige wijzerplaat. Mechanisch en werkend. ø 33 mm. In goede staat
Grote antieke Japanse Satsuma porseleinen lampenvoet met floraal/goud decor. Op hardhouten console. Circa 1920. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Antieke messing kraantjeskan met drie kranen. Circa 1800. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Witgouden ankercollier en harthanger, 585/000, met saffieren en een singlecut geslepen diamant. Grootte hanger 19x13mm, Lengte 45 cm. ca 6,0 gram. In goede staat.
Twee antieke stickbarometers. Mahonie + beschilderd. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 100 - 104 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Bewerkte ring met een ovale kop, pavé bezet met 13 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,35 ct. De zetkast is gerhodineerd. Breedte kop 14 mm. ca 6,2 gram. ...
Hollandse wortelnoten Louis Seize-stijl barometer. Door Roselli. Met intarsia + tinnen plaat. 20e Eeuw. Afmeting: 126 cm. In goede staat.
Collier van granaat met geelgouden sluiting, 585/000, met granaat. Collier met 3 rijen gefacetteerde granaten, ø 5mm, bevestigd aan een royale ronde sluiting met schelpen en knopjes, voorzien van eind...
Geelgouden broche, 750/000, met bloedkoraal. Ovale opengewerkte broche met geschulpte rand en filigrain versiering. In het midden bezet met een ovale cabouchon bloedkoraal. Met een bolsluiting. Groott...
The complete single works The Beatles 1962 - 1970, 45 s. Limited Edition. 22 Stuks. Afmeting: 20 x 196 x 6,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Hollandse van Nelle Koffie & Thee voorraad kruideniersblik. Circa 1930. Deksel ingedeukt, verder goed. Afmeting: 37 x 28 x 41 cm. In redelijke staat.
Gouden slavenband, 585/000, uit rechthoekige buis, voorzien van scharnier en bakslot. Op de armband zitten rechthoekige plaatjes in rood-, wit- en geelgoud. Breedte 5 mm. ø 63x55mm. ca 10,9 gram. In g...
19e Eeuwse hardhouten draaikruk. In goede originele staat. Afmeting: H 70 x Ø 45 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen kolenbak met figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 34 x 44 x 32 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, 750/000, in een ruitvorm, opengewerkt met een stervormig element met turkoois en groene steen. Verder is de broche versierd met draad en met groen en rode granaten en blauw spinel. ...
Negen delen antiek koperwerk. Onder andere; doofpot, ketels, olielamp, kandelaren. Afmeting: 13 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Duitse Zeiss Ikon Box Tengor 54/2 camera in lederen box. Afmeting: 11 x 12 x 7,5 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten biedermeier secretaire met leuk binnenleven. Circa 1850. In ongerestaureerde staat. Afmeting: 169 x 123 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Franse hangvitrinekast van mahoniehout. Met facet geslepen spiegel in deur + lade. Met band-intarsia. Circa 1900. Afmeting: 96 x 75 x 45 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen kaarskandelaren met vergulding en marmeren basement + putti. Verso gietstempel Parijs. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Geelgouden koningscollier, 585/000, voorzien van karabijnhaak. 1,8x1,8mm. lengte 52 cm. ca 10,5 gram. In goede staat
Twee grote antieke Franse cassolettes van brons en marmer, met vergulding. Circa 1900. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Stalen horloge Royalty, voorzien van een ronde stalen kast met lunette met wereldtijden en een zwarte wijzerplaat met groene cijfers en een dagaanduiding. ø 38 mm. Mechanisch. En een zwart leren band.
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe commode. Circa 1870. Afmeting: 80 x 96 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Hollandse dubbelgebogen mahoniehouten barok commode met klauwpoten. Afmeting: 85 x 100 x 54 cm. In goede staat.
Lot met 25 zilveren ringen, 925/000 en 835/000,met o.a. kinderringen. Totaal ca 40 gram. ø43-64. In goede staat
10 Paar zilveren oorstekers, diverse modellen met knopjes en verschillende kleurstenen. 835/000 en 925/000. Totaal ca 17,2 gram. In goede staat
Twee paar gouden oorstekers, 585/000. Een paar stekers met een hanger voorzien van een peervormig geslepen rijnkiezel. Totale lengte 20 mm. En een paar oorstekers in de vorm van een vlinder, 8x6,5mm....
18e Eeuws Hollands dubbel gebogen barok secretaire van mahoniehout. Met messing beslag, klauwpoten en mooi binnenleven. Twee-delig. Afmeting: 117 x 120 x 59 cm. In goede staat.
Twee oude armleunstoelen. Barok-stijl. Stijlmeubel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 87 x 60 x 55 cm. In goede staat.
Lot met diverse Walt Disney figuren (13x). Onder andere twee lampen. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 40 cm. In goede staat.
Lot sieraden en horloges met een geelgouden trouwring, 3 zilveren zakhorloges en 2 Seiko chronograaf horloges.
Antiek schrijfbureau met rolluik. Eikenhout. Circa 1920. Slot mist. Afmeting: 128 x 135 x 83 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met granaat. Ring met een grote rozet bezet met in het midden een rond gefacetteerde granaat en daaromheen een rand met 8 peervormig geslepen granaten. ø kop 18 mm. ø 59. ca ...
Antieke eikenhouten Jugendstil wandkast met koperen beslag. Circa 1900. Afmeting: 65 x 51 x 26 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 750/000, met parel. Ring met in het midden een cultivé parel, ø 7 mm, aan de bovenzijde versierd met een X-vormig element. ø 55. ca 2,8 gram. In goede staat
Antieke Franse vergulde bronzen pendule met leeuw. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + enchappement. Afmeting: H 39 cm. In zeer goede staat.
Antiek Frans marmeren Louis Seize pendule met vergulde bronzen ornamenten. Circa 1800. Couturier a Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 54,5 x 32 x 13 cm. In zeer goede...
Oud Perzisch kleed met figuren decor. Beige/aardetinten. Kirman. Afmeting: 207 x 140 cm. In goede staat.
Groot oud Perzisch kleed. Bont, floraal decor. Afmeting: 167 x 205 cm. In goede staat.
Armband met 3 rijen granaten bevestigd aan een langwerpige geelgouden sluiting, 585/000, bezet met 3 granaten, met gouden eindstukken en veiligheid. Breedte 16 mm. 20 cm. In goede staat
Armband met gefacetteerde granaatkralen bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000. Armband van 3 rijen gefacetteerde granaatkralen, bevestigd aan een rechthoekige sluiting met 3 granaten en voorz...
Duitse notenhouten tafelklok met messing. Tweede helft 20e eeuw. Mechanisch uurwerk met Westminster kwartierslag op vijf gongstaven. Met enchappement. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen wekker. Circa 1900. Jongen met kat. Originele polychromie. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch kleed met diverse kleuren, onder andere rood, blauw. Afmeting: 245 x 140 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur. Naakte vrouw met luit en putti. Door A. de Ranieri. Aristide de Ranieri. 1865 - 1929. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Armband gemaakt uit 2 rijen ronde agaatkralen, in diverse roodtinten, ø 10mm, bevestigd aan een geelgouden sluiting, bloemvormig opengewerkt model met in het midden een carneool. lengte 19,5 cm. In go...
Duitse notenhouten Junghans regulateur met eigenbouw klokkast. 20e Eeuw. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Art Deco bureauklok. Circa 1925. Marmer met bronzen raaf + vos. Frankrijk. Uurwerk loopt niet. Afmeting: 19 cm. Verder in goede staat.
Geelgouden hanger/broche, 585/000, met granaat. Rond gecontourneerde broche bezet met granaten met diverse slijpvormen. ø 34 mm. ca 11,3 gram. Voorzien van een scharnierend hangeroog. In goede staat
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Voluptueuze naakte vrouw. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Koud beschilderde bronzen tijger in Weense stijl. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 16 x 5 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule met vergulde bronzen ornamenten. Enchappement, stil uurwerk, achtdaags. Circa 1870. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Seriegrafie Superman. D.C. Comics. Ontwerp Andy Warhol 1981. Seriegrafie op papier. Afmeting: H 97 x B 97 cm. In goede staat.
Arie Johannes Zwart. 1903 - 1981. Landschap met boerderij, boer, boerin en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Tweede helft 20e eeuw. Jongen met oesterschelp. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Antiek Frans figuur. Circa 1900. Jongen met mes. Compositie metaal. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen suikerpot met landschap/tuin en goud decor. Randrestauraties. Afmeting: H 14 x Ø 11 cm. In redelijke staat.
Bronzen figuur. Deiana met boog, op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
D. Hoenson. Java 1939 (verso). Landschap met Javaanse vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17,5 x B 24 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Vaas met kylin + feniks in tuin decor. En een schaal met figuren in tuin decor. Afmeting: H 9 x Ø 15 cm. / H 18,5 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse terracotta Madonna. Stukje arm van kindje mist. Afmeting: H 39 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Nepalese bronzen olielamp met boeddha/figuren decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Antiek Hollands karabijn. Grendelgeweer. Beaumont Maastricht. Nr. 1890 561. WO I. Afmeting: L 129 cm. In goede staat.
Messing bureau kanon met notenhout. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 15 x 36 x 15 cm. In goede staat.
Oude Nederlandse kruisboog. Vurenhout, gebeitst. 20e Eeuw. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Vier Afrikaanse hardhout gesneden figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 - 65 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: 19e Eeuwse Familie Rose dekselpot, chips + knop gelijmd. Een dekselkom met figuren/draken decor + craquelé glazuur. En een gemberpot met floraal/vissen dec...
Art Deco glazen tafellamp. Circa 1920. Floraal/geslepen. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Lot van 26 oude gegraveerde glazen met guirlande overlay. 20e Eeuw. Bestaande uit: 11 Grote wijnglazen, 11 hoge wijnglazen + 4 met koperen randoverlay. Afmeting: H 16 - 18 cm. In goede staat.
Andy Warhol. 1928 - 1987. Two dollar biljet met twee signaturen en postzegel. Andy Warhol + president Thomas Jefferson. Series 1976. G. 37153244A. In PVC houder + certificaat. Afmeting: 15,5 x 6,7 cm....
Elf-delig antiek Japans porseleinen Satsuma servies met figuren in landschap/goud decor. alle kopjes gemonogrameerd met W.S.E. Met bodemmerk. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 10 - 15 cm. In g...
Houder met twaalf Murano glazen roerstokjes. Divers. Circa 1950 - 1960. Afmeting: L 21 cm. In goede staat.
Kapitale Duitse porseleinen Potschappel Dresden pronkvaas. Handbeschilderd + opgewerkt bloem decor. 20e Eeuw. Minimale beschadiging aan bloemen. Afmeting: H 60 cm. In redelijk/goede staat.
Rolf Dieter Meyer-Wiegand. 1929 - 2006. Düsseldorfer Schule. Meisje met dieren in het park. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 18 x B 15 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence vazen met bodemmerk. Bloemvaas decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen gemberpot met figuren decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 14,5 x Ø 13 cm. In goede staat.
Lien Verburgt-Kramers. Monogram. 1876 - 1968. Moeder met kind. Aquarel op papier. Afmeting: H 62 x B 48 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence plaquette met chinoiserie decor. Enkele randrestauraties. Afmeting: H 30 x B 28 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerde 19e eeuwse Familie Rose kom met rondom figuren op balkon/boot decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,2 x Ø 13,2 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delfts polychrome Doré bord. Gemerkt A.P.K. Chinioserie + goud decor. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Buck Taylor. Amerikaanse School. Kust gezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Gijs ter Wee. 21e Eeuw. Moderne abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence vazen. Twee vazen met chinoiserie decor, gemerkt van Duyn. Eén vaas met visser in landschap, gemerkt V.B. Enkele chip. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse Meissen porseleinen fruitschalen uit de Knauff-tijd. Met opgewerkt floraal/goud decor. Circa 1900. Enkele chips aan bloemen. Bij één fruitschaal poten gerestaureerd. Afmeting: 14 x...
A.J.J. Banning, '36. 18e Eeuws interieur met figuren aan de drank. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Groot antiek Oostenrijks bisquit porseleinen figuur. Circa 1900. Dame te paard. Mist iets in haar hand. Onduidelijk gemerkt en genummerd. Enkele chips basement. Afmeting: 56 x 36 x 18 cm. In redelijk/...
Porseleinen jardiniere met bronzen engelen/vogels. Met bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 41 x 21 cm. In goede staat.
Antieke Italiaanse Fayence schaal met Romeinse voorstelling. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 10 x Ø 30 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met keizerlijk geel, floraal en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35,4 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Franse porseleinen borden met damesportretten. Handschilderd + goudrand. Circa 1840. Afmeting: Ø 19,5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees Familie Rose porselein. Bestaande uit een kopje met emaille beschildering, floraal decor, met bodemmerk, chip rand. En een kom met tuin decor + bodemmerk, goed. Afmeting: 9 - 12,5 c...
Twee grote antieke Italiaanse polychrome neo renaissance wandschotels met monogram. Circa 1900. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wierookbrander op drie poten. Draken decor. Haarscheuren. Afmeting: 21 x 23 x Ø 17 cm. In redelijke staat.
Negen Duitse gelimiteerde porseleinen Fürstenberg wandborden met romantische winter-voorstellingen. 80-er Jaren. Afmeting: Ø 19,5 cm. In goede staat.