Diese Webseite verwendet Cookies

57. Juliveiling 2023

Versteigerung am Donnerstag, 6. Juli 2023 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Lot Goebel figuren (14x)
Ergebnis: 35 EUR

Twee Staffordshire honden
Ergebnis: 35 EUR

Twee antieke Engelse Staffordshire keramieken honden. Circa 1900. Afmeting: H 17 - 18 cm. In goede staat.

Drie delen antiek Chinees porselein
Ergebnis: 35 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein. Eén 18e eeuwse imari vaas. Twee kommen met floraal rood/wit/groen decor. Enkele chip. Afmeting: 13,5 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

Set cloissonne en een barnstenencollier
Ergebnis: 30 EUR

18e Eeuws geborduurde gobeling
Ergebnis: 30 EUR

18e Eeuws geborduurd gobelin met edelman. Beschadigingen. Afmeting: 50 x 39 cm. In redelijke staat.

Kavel post- / ansichtkaarten
Ergebnis: 30 EUR

Lot diverse Hollandse postkaarten. Divers. Hoofdzakelijk eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 9 cm. In goede staat.

Twee hoge herenhoeden
Ergebnis: 30 EUR

Twee hoge herenhoeden in originele doos. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 32 x 22 cm. In goede staat.

Bronzen figuur
Ergebnis: 30 EUR

Bronzen figuur. Ongesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.

2x Bronzen wandplaquette
Ergebnis: 30 EUR

Twee bronzen wandplaquettes. Leeuw + geleerde. 20e Eeuw. Afmeting: circa 20 - 21 cm. In goede staat.

Drie delen Delfts fayence
Ergebnis: 30 EUR

Drie delen antiek Delfts fayence. Bestaande uit; Twee borden met vogel decor, APK, 19e eeuw, chips. En een lampenvoet. Afmeting: 16 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Vier Japanse borden Ø 21 - 22 cm.
Ergebnis: 30 EUR

Vier 19e eeuwse Japans porseleinen borden. Floraal decor. Afmeting: Ø 21 - 22 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 19,5 cm.
Ergebnis: 30 EUR

Twee borstbeelden, H 25 cm.
Ergebnis: 25 EUR

Twee decoratieve borstbeelden. Goudkleurig. Decoratief van composiet. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Staande lampenvoet, H 90 cm.
Ergebnis: 25 EUR

Grote staande lampenvoet in Franse stijl, met brons en albast. 20e Eeuw. Afmeting: H 90 cm. In goede staat.