Verzameling Duitse Goebel figuren. Monniken. Eerste + tweede helft 20e eeuw. Onder andere; bierpul, zout/peper set, schenkkannen et cetera. Afmeting: 6 - 23 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse Staffordshire keramieken honden. Circa 1900. Afmeting: H 17 - 18 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Chinees porselein. Eén 18e eeuwse imari vaas. Twee kommen met floraal rood/wit/groen decor. Enkele chip. Afmeting: 13,5 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws geborduurd gobelin met edelman. Beschadigingen. Afmeting: 50 x 39 cm. In redelijke staat.
Lot diverse Hollandse postkaarten. Divers. Hoofdzakelijk eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 9 cm. In goede staat.
Twee hoge herenhoeden in originele doos. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 32 x 22 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Ongesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.
Twee bronzen wandplaquettes. Leeuw + geleerde. 20e Eeuw. Afmeting: circa 20 - 21 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Delfts fayence. Bestaande uit; Twee borden met vogel decor, APK, 19e eeuw, chips. En een lampenvoet. Afmeting: 16 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 19e eeuwse Japans porseleinen borden. Floraal decor. Afmeting: Ø 21 - 22 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen celadon vaas met familie verte draken + kylin koppen decor. Bovenrand beschadigd. Afmeting: H 19,5 cm. In redelijke staat.
Twee decoratieve borstbeelden. Goudkleurig. Decoratief van composiet. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Grote staande lampenvoet in Franse stijl, met brons en albast. 20e Eeuw. Afmeting: H 90 cm. In goede staat.