Duitse Schatz & Söhne scheepsklok van messing. Halfuur-slag. 20e Eeuw. Afmeting: H 10,5 x Ø 17 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek Frans onyx klokkenstel met messing. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Eén haarlijn. Afmeting: 47 - 48 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Franse pendule met marmer en figuur. Naar Auguste Moreau. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Eén hoekje marmer beschadigd. Afmeting: 78 cm. In goede staat.
Moderne keramische klok met uurwerk in zon. Geglazuurd. Tweede helft 20e eeuw. Batterij functie. Afmeting: 32 x 24 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten historisme tafelklok met brons. Gemerkt Pfeilkreuz. Circa 1900. Achtdaags stil uurwerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse vergulde bronzen rococo pendule met putti. Gemerkt V.E. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1850. Afmeting: 35 cm. In zeer goede staat.
Antieke Franse geëboniseerde kolompendule met vergulde bronzen monturen. 19e Eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Neuchattel-stijl console klok naar 18e eeuws voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Weekloper met halfuur-slag. Afmeting: 66 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en houten beelden. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Friese stoelklok + wekker. Wijzerplaat latere beschildering. Afmeting: 73 cm. Verder in goede staat.
19e Eeuwse Franse kolompendule van palissanderhout. Met florale intarsia. Haarlijn + chip wijzerplaat. Verder in goede staat. Afmeting: H 45 cm.
Wortelnoten Warmink tafelklok met maanstand en bronzen ornamenten/monturen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Antieke Franse Charles Dix pendule van zwart marmer en brons. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 48 cm. Chips marmer. In redelijke staat.
Regulateur met Carl Werner uurwerk. Huwelijk. Weekloper met halfuur-slag. Afmeting: 90 cm. In redelijke staat.
Antieke notenhouten Weense gewichten regulateur. Ongemerkt. Circa 1880. Gewichten missen. Afmeting: 140 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Duitse klokken. Circa 1900. 1x Vrijslinger. 1x Regulateur. Functies niet getest. Afmeting: 79 - 85 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse messing pendule. Neo rococo. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, met veerslinger. Glaasje mist. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Antieke messing lyra tafelklok met marmeren basement. eind 20e. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse palissanderhouten pendule met floraal intarsia. Charles Dix. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.